0:3
3:3
- : -

TJ Centropen Dačice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:7
45. Jan Loskot, 57. Jan Sláma, 59. Daniel Holeček - 15. Matěj Doubek, 25. Adam Černý, 25. Daniel Hrůza, 30. Daniel Hrůza, 46. David Staněk, 51. Jakub Loskot, 57. Jakub Loskot; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Josef Pařízek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 35 - Miloš Kahoun 14; po třetinách: 0:1, 0:3, 3:3;
Komentář domácích Černý David (Trenér):
Utkání mělo z naší strany několik neduhů, špatné rozhodování, rychlost po převzetí balónku a odskakování balónků. Na druhou stranu to mělo i několik pozitiv jako je bojovnost a chuť se s výsledkem poprat, i když se nedaří. Získání zkušeností pro juniory. A některé taktické věci, které chceme používat i v budoucnu. Děkujeme soupeři, šťastnou cestu domů a snad budeme moci být příště vyrovnanějším soupeřem. Zdravím kluky na svatbu, užijte si ji upřímně přeje David :-)
Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí):
Utkání jsme celou dobu kontrolovali, proti oslabenému soupeři. Jsem rá, že důležité tři body vezeme do Milevska. Děkuji pořadatelům, rozhodčím a soupeři za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:19
60:00
59:30
Dačice se ještě v závěru dostávají do zajímavýh šancí.
58:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #33 Jan Sláma (3:7).
56:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot bez asistence (2:7).
56:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Jan Sláma, asistoval #66 Daniel Holeček (2:6).
56:15
Pěkná kombinace Holečka se Slámou končí v brance.
54:04
Dačice se ubránily i dalšímu oslabení.
53:55
Do zajímavé příležitosti se ve vlastním oslabení dostává Konečný, jeho pokus byl ale zblokovaný.
52:04
Vyloučen hráč #55 Petr Novotný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání.
51:25
Milevsko kombinuje na útočící půlce.
50:19
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #3 Václav Strouhal (1:6).
48:50
Dačice se dostávají pod tlak kvůli spoustě nepřestnostem v rozehrávce.
45:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk bez asistence (1:5).
45:45
Chybná rozehrávka dačických obránců znamená další trefu pro Milevsko.
44:26
Vlastní branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot (1:4).
44:26
Dačice snižují díky šťastné teči po střele Holečka.
43:38
Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká florbalka.
42:38
Dačice ubránily i svoje druhé oslabení a jsou opět v plném počtu.
40:38
Vyloučen hráč #98 Tomáš Konečný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání.
40:01
Úvodní bully v třetí třětině tentokrát vyhrávají Dačice.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:14
40:00
39:59
Milevsko mělo v závěru třetinu sérii nebezpečných šancí, ale Ferdan zatím Dačice drží.
38:20
Ferdan oředvádí další skvělý zákrok.
37:00
I když mají Dačice na hřišti početní výhodu, do šancí se moc nedostávají.
34:00
Dačice mají velkou možnost udělat něco s nepříznivým výsledkem díky dvojnásobnému trestu Čápa z Milevska.
33:38
Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:38
Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
32:20
Hraje se z jedné strany na druhou a oba týmy si vytvářejí menší šance.
29:54
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #66 Jan Loskot (0:4).
29:20
Dačice výrazně zvýšily aktivitu a tempo celé hry a začínají se dostávat do menších šancí.
27:06
Milevsko mělo nebezpečnou standartku poblíž brány Dačic, končí ale střelou ke stropu.
24:46
Timeout TJ Centropen Dačice
24:46
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #33 David Staněk (0:3).
24:46
Milevsko svůj tlak proměňuje dvěma góly a David Černý se tak snaží uklidnit Dačice timeoutem.
24:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #73 Jan Keyzlar (0:2).
23:48
I při hře 5 na 5 je Milevsko v držení míčku a Dačice se jenom brání.
21:57
Dačice svoje oslabení ubránily a jsou zpátky v plném počtu.
20:01
Vhazvání i na začátku druhé části vyhrává tým hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
19:57
Vyloučen hráč #55 Petr Novotný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
18:46
Tomáš Ferdan předvádí další skvělý zákrok a jenom potvrzuje, že je dnes v rance velmi jistý.
15:50
Tomáš Ferdan zabránil svým vyjetím z branky nebezpečné situaci Milevska.
14:23
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #20 Radovan Kubek.
14:22
Tomáš Konečný běžel sám na bránu, byl ale zezadu zastaven nedovoleným způsobem a Dačice možnost vyrovnat z tresného střílení.
14:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #15 Lukáš Trojáček (0:1).
13:12
Jan Pecha dostal míček za brankovou čáru Milevska, ale hrál vysokou holí.
11:28
Dačice jsou zatlačené na svojí půlce a na nějakou dobu se nemohou dostat k míčku.
09:20
Hráč hostí překonal kličkou gólmana, ale před vstřelením gólu mu zabránil Jan Sláma.
07:00
Tomáš Konečný se ocitl v obrovské šanci před gólmanem, branku ale minul a skóra tak zůstavá nerozhodné.
03:40
Zápas začal ve vysokém tempu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního zápasu vyhrává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Marek Čáp, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar, Adam Černý