2:1
10:2
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - Panthers Praha B U23 15:6
9. David Bouda, 12. Karel Smutný, 16. Tomáš Hájek, 25. Martin Lazárek, 28. Sebastian Maxa, 42. Tomáš Branžovský, 43. Karel Smutný, 48. Sebastian Maxa, 48. Martin Lazárek, 50. Sebastian Maxa, 54. Karel Smutný, 58. Prokop Kočař, 59. Sebastian Maxa, 60. Jakub Sedliský, 60. Tomáš Hájek - 3. David Pech, 6. Zdeněk Prokůpek, 17. David Zelinka, 37. Vojtěch Zdrubecký, 45. Ryan Ian Stejskal, 53. Ryan Ian Stejskal; rozhodčí: Jan Strnad - Jakub Cigl; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Hartman 12 - Jan Kobza 15; po třetinách: 3:3, 2:1, 10:2;
Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér):
V průběhu první a druhé třetiny nás trápilo neproměňování brankových příležitostí a po vstřelené brance nedůslednost v obraně. Soupeře jsme drželi v utkání déle, než bylo nutné. Ve třetí třetině jsme utkání rozhodli pěknou kombinační hrou. Opětovně se nám podařilo v utkání nastřílet velké množství branek. Děkujeme soupeři za utkání a divákům v hale za podporu.
Komentář hostů Sysel Jan (Asistent trenéra):
Zápas do kterého jsme vstoupili s velkými respektem. Dvě třetiny se nám dařilo držet brankové tempo soupeře, avšak ve třetí třetině jsme se po dvou rychlých brankách rozložili a zápas už nechytli.
Ze zápasu si odnášíme zkušenosti i mnoho poznatků do další práce.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:53
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #73 Tomáš Hájek, asistoval #69 Daniel Kronďák (15:6).
59:29
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský z trestného střílení (14:6).
59:29
Mladík Sedliský si při nájezdu vedl opravdu velice zkušeně.
58:51
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #73 Tomáš Hájek (13:6).
58:51
Maxa je dnes v divizi opravdu jako utržený ze řetězu. Jeho čtvrtá branka.
58:06
Bouda dostal na mantinelu nepříjemně naloženo. Sudí však s odpískáním faulu dlouho váhal.
57:14
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #28 David Bouda (12:6).
57:14
Premiérový gól v divizi si připisuje i Kočař. Gratulujeme!
56:30
Hadamovský zahrál Ryglovi na housle. To byla hotová symfonie!
53:28
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (11:6).
53:28
Smutný nejlepším možným způsobem rychle odpovídá na snížení Panthers. 11:6 pro Wizards.
52:56
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #10 Ryan Ian Stejskal, asistoval #43 Lukáš Kubálek (10:6).
52:56
Luxusní rána Stejskala končí v brance Wizards. Je tu snížení.
51:43
Branžovskému odskočil balónek od florbalky, jako od trampolíny. To je škoda, jelikož se mohl opět dostat do dobré šance.
49:48
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #69 Daniel Kronďák (10:5).
49:48
Maxa dnes v divizi září. Je na hřisti hodně cítit a kompletuje hattrick. Dnes hraje opravdu s velkou fazónou.
47:45
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (9:5).
47:28
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (8:5).
47:28
Maxovi začíná divize hodně chutnat. Dnes se v ní prosadil už podruhé. Branžovskému se ale nepovede zakončit sezónu bez asistence, jak původně plánoval.
45:21
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
45:21
Krob byl na soupeře v souboji hrubý jako pitbull, a tak si bude muset udělat výlet k pořadatelskému stolku.
44:55
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #10 Ryan Ian Stejskal, asistoval #2 Přemysl Vávra (7:5).
44:55
Týmu Panthers se podařilo prolomit čarodějnou obranu Wizards, která byla doposud ve třetí třetině velice stabilní.
42:07
42:07
Dvě rychlé branky za sebou. Rozjíždí Wizards kanonádu?
41:49
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (6:4).
41:49
Neskutečné! Po haldě spálených šancí se přeci jen prasazuje i Tomáš Branžovský alias Sahtoo!
40:13
Petr Krob se na začátku třetiny nechává ošetřit. Doufejme, že se nejedná o nějaké nepříjemné zranění.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:4
40:00
39:55
Kobza vytasil další ze svých vynikajících zákroků. Lazárkovi opět nedovolil prosadit se.
36:50
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #67 David Zelinka (5:4).
36:50
Nedáš, dostaneš. Panthers snižují z rychlého protiútoku.
36:31
Kronďák pumelicí z půlky prověřil brankáře Panthers. Ten však předvedl dobrý zákrok.
35:21
Další velká šance Wizards po souhře zkušeného dua- Smutný, Lazárek. Opět se ale Wizards z gólu radovat nemohou.
31:52
Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi.
31:52
Lazárek v pádu odehrával míček ve sporné situaci. Sudí Strnad fouká do fujary a zákrok vyhodnocuje jako nedovolený.
27:37
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za zvedání florbalky.
27:09
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #28 David Bouda (5:3).
27:09
Zraněný Sebastian Maxa dává svůj první gól kariéry v divizi. Gratulují mu jak pořadatelé, tak naše atraktivní pořadatelky. Sebastiane, vychutnej si tento nezapomenutelný moment.
24:35
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek z trestného střílení (4:3).
24:35
Lazárek s jistotou proměnil trestné střílení. Wizards se začínají probouzet.
21:28
Hájek dostal přihrávku od znaveného Branžovského přímo před prázdnou branku. Míček ale téměř ani netrefil a zahodil tak jasnou příležitost. Skóre se tedy zatím měnit nebude
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
18:13
Maxa se smrtelným tempem řítil sám na brankáře Panthers. Místo zakončení však zvolil přihrávku do strany na Hájka. Ten ovšem v zakončení neuspěl.
16:51
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #67 David Zelinka bez asistence (3:3).
16:51
Zelinka se výborně zorientoval před brankou Wizards a vyrovnává.
15:57
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #73 Tomáš Hájek, asistoval #39 Sebastian Maxa (3:2).
15:10
Paťo Vachata fauluje v rohu. Standardní situace pro Panthers.
13:11
Kočařovo střele tleská velice řídce obsazená tribuna. Gól ovšem těch pár diváků, kteří dorazili, slavit nemůže.
11:24
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #10 Jakub Sedliský (2:2).
11:24
Smutný, jakožto pravý kapitán vyrovnává dobrou střelou v tu nejlepší možnou chvíli.
10:27
Vojín Bouda diriguje obranu zezadu. Takhle to bylo předem domluveno a tato taktika Wizards funguje.
08:42
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #46 Tomáš Branžovský (1:2).
08:42
Bouda prokázal, že branky umí dávat i z postu obránce. Wizards snižují.
08:25
Buldozér Krob získává pro Wizards standardní situaci z výhodné pozice.
07:05
Dnes unaveně vypadající Branžovský branku soupeře opět netrefuje. Wizards by potřebovali seřídit mířidla.
05:46
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #52 David Polcar (0:2).
05:46
Třetí střela na bránu a z toho již druhý gól Panthers. Tomu se říká excelentní efektivita.
04:26
Lazárek z dobré palebné pozice branku netrefuje.
03:23
Kronďákova šleha po zemi z půlky míří pouze vedle branky. Zakončení ala Matěj Průcha ovoce nepřineslo.
02:31
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #87 David Pech, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (0:1).
02:31
Pech pohotovou střelou z první využívá přesilovou hru. Wizards inkasují brzkou branku.
01:24
Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Vojtěch Zdrubecký, David Zelinka, David Pech, David Förster, Jan Sysel
00:00
Line-up domácích Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Patrik Vachata, Petr Krob, Karel Smutný, Martin Lazárek, Jakub Sedliský