0:2
1:2
0:1

Předvýběr.CZ Florbal MB - PSN Tatran Střešovice 4:5p
1. Jakub Hart, 13. Tomáš Volovik, 20. Ondřej Pužman, 48. Jakub Hart - 25. Matěj Čelakovský, 26. Lukáš Mühlfait, 47. Vojtěch Panuška, 60. Vojtěch Panuška, 62. Matěj Čelakovský; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Matěj Veselý 25 - Adam Draslar 27; po třetinách: 3:0, 0:2, 1:2, 0:1;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Dnes jsme s naším výkonem velmi spokojení a kluci zaslouží pochavlu. V první třetině jsme byli lepším týme, poté se hra postupně vyrovnávala a po sérii zranění na naší straně to už bylo jen o morálu. Teď musíme zregenerovat na zítřek. Díky soupeři za zápas a divákům za super atmosféru.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
Dneska utkání z naší strany plné chyb do obrany a nepřesností v koncovce. Dobrá druhá třetina a urvaný závěr. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
61:43
61:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (4:5).
61:43
Čelakovský doslova oblafnul Fišeru a zajišťuje tak svému týmu výhru.
61:02
I hosté se dostávají do první šance, míček ale míří někam za branku domácích.
59:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #5 Marek Hozman (4:4).
59:49
Tatranu se hra v 6 vyplácí a vyrovnává stav utkání.
57:56
Kún zachraňuje hosty od další obdržené branky, když tak tak vytáhl balonek těsně před brankovou čarou.
57:23
Fišera sice ztratil míček ale vzápětí ho zase získává zpátky a posílá své spoluhráče dopředu.
55:34
Bergman po rychlém úprku přes celé hřiště zastaven obranou hostí až na jejich obranné polovině.
53:29
Panuška v obrovské šanci míjí branku.
52:12
Další zákrok Draslara, domácí nezahálí.
49:37
Zmatek před brankou domácích ukončuje až Veselý, který rychle čape balonek do svých rukou.
48:56
Gólovku Péce Veselý likviduje.
48:13
Zblokovaná střela hostí končí mimo hřiště, hosté rozehrávají na obranné polovině domácích.
47:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #45 Filip Bergman (4:3).
47:04
Vyrovnaný stav nevydržel dlouho, Hart posílá domácí opět do vedení.
46:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #24 Tomáš Rosa (3:3).
46:00
A je vyrovnáno - Panuška posílá balonek do branky domácích.
45:02
Ani ve třetí třetině hra neztrácí tempo.
43:09
Tatran z rozehrávky vystřelil až na Veselého, ten chytá.
42:34
Kostroun se kácí k zemi po zákroku jednoho z hráčů hostí.
40:45
Kostroun hned v úvodu třetiny prověřil Draslara, který ale míček vyráží ven.
37:50
Bolka se drží na míčku zuby nehty, bohužel další gól se jim zatím přidat nedaří.
35:52
Veselý předvádí jeden skvělý zákrok za druhým.
35:15
Veselý opět podržel svůj tým když vychytal další pokus hostí na vyrovnání.
35:00
Feigl přestřeluje branku hostí.
32:43
Tatran v obrovské šanci před brankou domácích.
31:56
Bolka v plném počtu.
30:57
Půlka přesilovky Tatranu pryč.
29:56
Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
29:01
Čelakovský poslal z otočky krásnou přihrávku před branku domácích na Procházku, který ale bohužel míček nezpracoval.
28:30
Kudrna z půlky trefuje jen Draslara.
25:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #53 Daniel Péc (3:2).
25:06
Tatran dotahuje! Další branku vzápětí střílí Muhlfait.
24:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #7 Jakub Lisa (3:1).
24:45
Teď už to hostím vyšlo, krásnou dělovku Čelakovského pouští Veselý za svá záda.
24:03
Tatran po rozehrávce na útočné polovině poměrně rychle ztratil balonek.
23:47
Boleslav po rozehrávce na půlce míří do útoku.
21:54
Fišera zastavil střelu hostí těsně před brankou domácích a míří do rychlého protiútoku.
20:37
Po strkanici v rohu hřiště domácí rozehrávají.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman z trestného střílení (3:0).
19:25
Po nedovoleném zákroku hostí uvidíme nájezd Pužmana.
19:06
Standardka Tatranu před brankou domácích.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:56
Veselý sebejistě zlikvidoval další střelu Tatranu.
17:23
Oba týmy hrajou ve vysokém tempu a tak se hra rychle přesouvá ze strany na stranu.
14:44
Tatran se marně snaží dostat přes obranu domácích.
12:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #32 Tomáš Volovik, asistoval #66 Jan Venera (2:0).
12:45
Nepovdenou střelu na bránu jednoho z domácích hráčů nakonec doklepl za záda Draslara Volovik a Bolka tak míří do dvoubrankového vedení.
11:59
Fišera vyslal prudkou střelu na Draslara, který bez problému chytá.
05:16
Panuška prověřil Veselého - ten bezchybný.
03:51
Boleslav překvapivě drží hosty pod tlakem a hra se drží spíše na útočné polovině domácích.
00:38
00:38
Rychlý protiútok domácích zakončuje Hart za záda Draslara.
00:15
Tatran se sice rychle dostal do útoku, který byl ale domácími zastaven.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Marek Hozman, Lukáš Macháček, Filip Eliáš, Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Ondřej Pužman, Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jakub Hart