0:2
4:2
- : -

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:5
5. Martin Svatoň, 13. Radim Švábík, 18. Radim Švábík, 44. Adam Zukal, 54. Jakub Hanzelka, 54. Adam Vágner, 60. Richard Kalousek - 8. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 24. Aleš Gobel, 40. Jan Punčochář, 45. Matěj Melčák, 48. Jan Punčochář; rozhodčí: Filip Drápal - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Martin Koudelka 10 - Patrik Antoniazi 32; po třetinách: 3:1, 0:2, 4:2;
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
Jsem velmi rád, že jsme věci z týdne převedli do hry a po většinu utkání jsme dominovali. Bohužel Ostrava skvěle trestala naše chyby, díky kterým jsme se dostávali do zbytečného výsledkového tlaku. Těší mě, že v prvním utkání sbíráme body do tabulky, ale důležitější je, že plníme proces a posouváme se v každém zápase. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům opět za skvělou podporu na tribuně a hráčům za dnešní výkon! AVÉ BULLS :)
Komentář hostů:
První zápas základní části nám úkazal, že tato liga bude velmi kvalitní. Dnes jsme se zaměřovali na defenzivní část a hrozili jsme z brejků. Co mě těší, je efektivita z těchto situací (konečně). Herní projev a určování děje hry ovšem převzali domáci hráči. Dnes mě dále trěší role hráčů bez míčku, ve které jsme dokázali adekvátně fungovat v požadovaných parametrech. Soupeři gratuluji k prvním bodům v lize. Děkuji našim hráčům za vyždímání se na maximum a za jejich přístup. Děkuji fanouškům a hlavně skvělým divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 11:3
60:00
59:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #84 Adam Zukal (7:5).
59:54
Bystroň hrála v šesti a tohoto využili Bulldogs, kteří utkání ukončili tímto gólem.
59:00
Právě probíhá posldní minuta tohoto utkání.
58:05
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:05
Bystroň ve snaze otočit utkání si bere oddechový čas.
57:00
Zápas se vyostřuje.
55:51
Bystroň se po dlouhé době dostala ke střele, byla ale zblokována.
55:30
Bystroň se ocitla pod plným tlakem Bulldogs.
54:28
Bulldogs se znovu dostávají k míčku a v útočném pásmě zakončují.
53:48
Bulldogs nenechávají soupeře hrát na míčku.
53:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #75 Richard Kalousek (6:5).
53:20
Bulldogs po sebou rychle vstřelilo dva góly a ujmulo se vedení.
53:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Jakub Hanzelka bez asistence (5:5).
52:05
Buldoci se dostali do střeli, ale míček těsně minul bránu.
51:28
Bystroň se snaží udržet míček pod svojí kontrolou, ale Buldoci jim to nedovolí.
50:27
Bulldogs se znovu tlačí do branky ve snaze otočit utkání.
49:53
Bulldogs se znovu protlačili do útočnéhé pásma a snaží se otočit utkání ve svůj prospěch.
49:41
Koudelka znovu podržel Bulldogs.
47:55
Bystroň se po vstřeleném gólu snaží nepustit Bulldogs k míčku, ale neúspěšně.
47:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #20 Adam Mikoláš (4:5).
47:23
Bystroň se poprvé za ddnešní utkání ujímá vedení.
46:38
Buldoci se chopili míčku a znovu rozehrávají svoji hru.
45:44
Buldoci se po obdržení gólu snaží napadat a nedat žádnou šanci soupeři hrát na míčku.
44:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Matěj Melčák, asistoval #34 Matěj Vrátný (4:4).
44:24
Hosté rychle srovnali zápas, povede utkání do prodloužení nebo se rozhodne ještě v základní části? To se teprve ukáže.
43:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #49 Adam Vágner (4:3).
43:18
Buldoci využili zmatku před bránou a znovu se ujmuli vedení v zápase.
42:45
Buldoci se dostávají do přečíslení, ze kterého vystřelí, ale nepromění.
42:00
Bulldogs znovu kommbinují ve svém obranném pásmu, odkud se pomalu, ale jistě dostávají do útoku.
41:27
Bulldogs se stále drží v útočném pásmu.
40:45
Bulldogs se dostávají do útočného pásma a snaží se otočit utkání zpátky ve svůj prospěch.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté, a ihned zahajují svoje útočné snažení.
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
39:59
Druhá třetina utkání nabídla srovnání hostů, Bulldoci o proti první třetině byli méně na míčku, ale zato jednoznačně více stříleli.
39:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #28 Jakub Onderka (3:3).
39:31
Bystroni se na konec druhé třetiny podařilo vyrovnat stav utkání.
38:33
Bystroň se dostalo ke střele, ale Koudelka vychytal.
37:36
Bystroň se snaží napodobit tlak svých soupeřů z první třetiny, ale neúspěšně.
37:02
Bulldogs se drží v útočném pásmu a nikam nepouštějí soupeře.
35:28
Bulldogs se dostávají k míčku a snaží se vystřelit, toho se jim zatím nepodařilo.
34:37
Po dlouhé době se k míčku dostávají i hosté.
33:30
Buldoci kombinují v obraném pásmu a pomalu se dostávají do útoku.
32:44
buldoci se v útočném pásmu drží zuby nehty, Bytroň se snaží obklíčení prolomit, ale z nedbalosti fauluje.
31:24
Buldoci po dobře ubráněném breaku se dostali do útoku a vystřelili.
30:34
Bystroň se po oslabení dostala k míčku, ale Bulldogs je nikam nepustí.
29:40
Buldoci se na konci své přesilové hry dostali do velké šance, ale gólman hostů střelu vychytal.
28:27
Bulldogs se v přesilové hře drží v útočném pásmu a nehodlají z něho odejít bez gólu.
27:46
Vyloučen hráč #58 Jakub Spusta družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
27:46
Buldoci získávají přesilovku po fauliu hostů, faulovanému hráčovi musela být poskytnuta zdravotní pomoc, naštěstí nic vážného.
27:15
Buldoci se po dlouhé době dostávají k míčku, ale brzy ho ztrácí.
26:18
V druhé třetině jsou zatím více aktivní hosté.
25:40
Bystroň se dostala do samostatného úniku, který ale neproměnili.
25:00
Bystroň se znovu dostala do nebezpečné situace, ale Koudelka ji vychytal.
24:26
Bystroň se vstřeleném gólu se drží na míčku a odolává pressu Bulldogů.
23:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #24 Aleš Gobel, asistoval #12 Jan Punčochář (3:2).
23:51
Bystroň  po rychlém útoku zakončuje a snižuje stav utkání na 3:2.
23:30
Bulldogs kombinují v útočném pásmu.
23:02
Bystroň se rychle dostala do útoku, ale Koudelka je skvěle vychytal.
22:19
Buldoci se drží v útočném míčku a neustále bobardují soupeřova brankáře střelami.
21:50
Bulldogs získávají míček a kombinují ve svém obranném pásmu.
21:36
Bulldogs tlačí v útočném pásmu na soupeře, ten si ale zatím míček udržuje.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým Bulldogs Brno, ale Bystroň se dostala ke střele.
20:00
Střely v 1. části: 15:6
20:00
19:59
Buldogs byli v první části více aktivní, více na míčku a více stříleli. Bystroň se snažila udržet tlak od Buldogů a zatím se sním docela dobře vyrovnává.
19:45
Bystroň se pokouší o poslední akci první třetiny.
18:06
Bystroň se po inkasovaném gólu dostala do útočného pásma, ale míček brzy ztratila a Bulldogs se dostali do útoku.
17:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík, asistoval #5 Petr Vaverčák (3:1).
17:04
Buldoci po dlouhém míčku vstřelují svůj třetí gól.
16:46
Bulldogs znovu získávají míček a rvou se do útočného pásma.
15:58
Fair play ze strany Bystroňe: po zapískaném autu míčku se hráč hostů přiznal k teči míčku.
15:21
Bulldgos napadají, Bystroň nedokáže tlaku ustát, a proto ztrácí míček.
14:52
Bytroň získává míček a snaží se zakončit.
14:04
Bulldogs při soupeřově střídání rychle útočí, ale neúspěšně.
13:24
Bulldogs po znovu ujmutí vedení získávají míček a hrají v útočném pásmu.
12:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík, asistoval #79 Lukáš Holásek (2:1).
12:34
Buldoci po soupeřově nepřesné přihrávce vstřelili svůj druhý gól a znovu se ujímají vedení.
11:55
Bulldogs po zmatku u soupeřovi brány rychle zakončují, ale střela šla mimo bránu.
11:36
Bulldogs střílí, ale mimo.
10:41
Buldoci v útočném pásmu získávají míček a obnovují tempo ze začátku utkání.
09:37
Hosté se dostávají do útočného pásma a snaží se zakončit, prozatím neúspěšně.
08:41
Buldogs se snaží dostat do útočného pásma a znovu se ujmout vedení.
07:48
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac (1:1).
07:48
Buldoci si po zmatku u vlastní branky dali gól.
06:23
Bystroň se po získaném míčku musí stáhnout do svého obranného pásma kvůli tlaku soupeře.
05:25
Po ztrátě míčku Bulldoci napadí, ale jsou zahnání do obranného pásma, odkud rychle útočí.
04:51
Bulldogs po vstřeleném gólu napadají a udržují se v útočném pásmě.
04:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #29 Radim Švábík (1:0).
04:05
Bulldogs  z rychlého úniku vstřelují svůj první gól dnešního utkání.
02:40
Bystroň získávají po faulu míček, ale dlouho ho neudrží a Bulldogs se z toho dostávají do mnoha šancí.
01:55
Bulldogs seš dostávají do první střely, která je zblokována.
01:20
Hosté se na chvíli dostávají k míčku, ale brzy ho strácí.
01:00
Bulldogs po necellé minutě v úočném pásmu ztrácí míček a musejí bránit.
00:20
Bulldogs se povyhrané buly dostávají do útočného pásma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Adam Mikoláš, Jindřich Žalud, Jakub Onderka, Jan Punčochář, Vojtěch Murín
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Filip Mazáč, Michal Veselovský, Richard Kalousek, Adam Zukal, Adam Vágner