2:2
1:3
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - Crazy girls FBC Liberec 4:5
9. Nela Havlíková, 29. Klára Hukalová, 31. Anežka Hradcová, 52. Veronika Zittová - 26. Klára Pabiánová, 26. Julia Opic, 43. Karolína Nováková, 44. Markéta Žbánková, 54. Karin Muchová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Eva Klementová 27 - Kateřina Dlouhá 20; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:3;
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:59
Po dramatickém konci a vysokém tlaku od domácích si 3 body berou holky z Liberce.
57:51
Domácí odvolávají golmanku a zkouší to v šesti.
57:33
Domácí se připravují na hru v šesti.
56:38
Domácí musí vymyslet způsob jak skóre vyrovnat.
53:43
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Karin Muchová bez asistence (4:5).
53:42
Po úspěšně ztraceném míčku Vranové, která byla poslední hráčkou, vybíhá Muchová a sama za záda Klementové uklízí kulatý nesmysl a následně nechtíc opouští hrací plochu a končí na zemi za mantinelem. To ale Liberci nezabránilo v oslavě pátého gólu který je posílá do vedení.
51:50
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová bez asistence (4:4).
51:49
Zittová po zachycení přihrávky utekla až do samotného zakončení a vyrovnává stav na 4:4.
51:35
Zittová doklepávala do prázdné brány ale, do cesty se postavila hůl hrácky hostí.
51:30
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
49:40
Domácí se dostali do nebezpečných zakončení, branku se jim z toho nepodařilo vytěžit.
46:58
Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
46:57
Hráčka hostí skočila na střídačku ve špatném místě a to znamená přesilovku pro domácí.
43:55
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (3:4).
43:55
Vyloučen hráč #9 Kristýna Vranová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
42:52
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (3:3).
42:51
Liberec si krátce po konci trestu připisuje další branku a srovnává stav na 3:3.
42:42
Domácí se nedostali do žádné větší akce a Liberec v plném počtu.
40:36
Vyloučen hráč #50 Aneta Voříšková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky.
40:35
Početní výhoda pro Liberec padá. 20 vteřin se dohraje ve 4 hráčkách na obou stranách.
38:56
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
38:53
Uvidíme třetí vyloučení.
37:49
Doležálková mohla už jen doklepnout do prázdné brány po krásné akci Zittové, bohužel jen promáchla.
36:20
Valešová se po chybě domácí obrany dostala až do samotného zakončení, její střela letěla nad.
34:55
Bauerová rychle skočila do hry a přihlásila o balónek. Daleko ji hosté nepustili.
34:20
Klementová svým výhozem trefuje Žbánkovou do obličeje.
33:11
Liberec si zahraje druhou přesilovou hru v tomto utkání.
32:48
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
31:57
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
30:13
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #97 Anežka Hradcová, asistoval #45 Michaela Bauerová (3:2).
30:12
A domácí si berou zpět vedení.
28:06
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #17 Klára Hukalová, asistoval #97 Anežka Hradcová (2:2).
28:05
Domácí odpovídájí gólem z přečíslení 2 na 1 a srovnávají stav na 2:2.
25:47
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Julia Opic bez asistence (1:2).
25:46
Očividně první gól povzbudil Liberec a bere si prvně vedení, stav utkání 1:2.
25:00
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #38 Klára Pabiánová, asistoval #74 Karolína Nováková (1:1).
24:59
Liberec se postupným tlakem dostal až za záda Klementové a stahuje stav utkání na 1:1.
24:32
Liberec po delší době získal balón na svoji stranu a zakládá protiútok.
23:14
Žbánková nejprve přišla o balón na půlící čáře, vzápětí jej vybojova zpět a nebezpečnou střelou prověřila domácí golmanku Klementovou.
21:44
Lytorová zkouší střelu tahem zpoza půlky. Dlouhá měla přehled a střelu s klidem chytá.
21:21
Na balónku pořád více domácí.
20:00
20:00
První třetina nabídla jen a pouze jednu branku a několik střel na bránu. Uvidíme co všechno se stane během té druhé.
20:00
Střely v 1. části: 7:12
20:00
19:41
Lytorova se dostala do nebezpečné střely, mířila nad brankovou konstrukci.
18:40
Zittová se dostala do nebezpečného výběhu a Doležálková ještě do nebezpečnější dorážky. Golmanka Liberce si připisuje dva zákroky.
16:44
Hra je velice napjatá na obou stranách.
15:51
Poslední vteřiny domácího oslabení a Liberec bez úspěchu.
14:33
Liberec hraje přesilovou hru. Zatím obě střely byly jen zblokované.
13:54
Vyloučen hráč #21 Ivana Miklíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
12:56
Domácí branku zachránil zašlápnutý míček. Na hřišti už je jiný a Liberec může dál hrát.
12:11
Na střídačce Liberce se točí velké emoce.
10:30
Doležálková tvrdou hrou posílá za mantinel Žbánkovou.
09:49
Klementová ukázkovým výběhem, kazí šanci samostatně utíkající hráčce Liberce.
08:19
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #96 Veronika Zittová (1:0).
08:18
Po krásné teči Liberec inkasuje první gól a Havlíková otevírá dnešní utkání.
06:45
Liberec zkouší nebezpečnou střelu, ta však končí za mantinelem.
05:01
Hra se drží u brány domácích a dočasně se uklidnila.
03:34
Zittová se dostala přes celé hřiště, jen ne do poslední fáze zakončení.
02:04
Velký tlak vyvíjejí hráčky hostí.
01:23
Hosté si též připisují první pokus na bránu Klementové.
00:34
První velká šance na straně domácích, míček doskákal pouze za bránu hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Monika Žapková, Markéta Valešová, Veronika Šmídková, Markéta Žbánková, Karolína Vlachová
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Kristýna Vranová, Lucie Seifertová, Ivana Miklíková, Viktorie Vacardová, Mayya Lytorova
00:00
Dámy a pánové, příznivci florbalu. Vítejte u dnešní dohrávky ženské extraligy, domácí Mitel Florbalová Akademie proti Crazy Girls FBC Liberec.