4:1
3:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Česká Lípa 10:1
18. Nela Blažková, 18. Aneta Feiková, 19. Kristýna Gajdečková, 26. Adriana Středulová, 31. Anna Kytlicová, 36. Anna Kytlicová, 39. Adéla Feiková, 48. Kristýna Gajdečková, 54. Adéla Červenková, 60. Rozálie Janošová - 30. Michaela Mazurová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 21 - Ada Červinků 32; po třetinách: 3:0, 4:1, 3:0;
Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér):
Měli jsme dnes před zápasem velký respekt. Neznali jsme individuální a kondiční možnosti České Lípy, ale s ohledem na jejich trenérku jsme si byli jistí, že z hlediska organizace hry a celkového nastavení nás nečeká nic snadného. Nám se zápas extrémně povedl v situacích 1 na 1, díky čemuž jsme si dokráčeli pro kontrolované vítězství. Ale věřím, že spoustu týmů bude mít z Českou Lípou velký problém. Díky soupeři za zápas, který nás posunul o další kus dopředu.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Dostaly jsme sice deset gólů, ale z naší hry tam vidíme zlepšení, což nás těší. Soupeř byl výborně fyzicky i technicky připravený.Na tomto my musíme zapracovat. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
59:47
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #22 Michaela Mazurová.
59:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #62 Rozálie Janošová, asistoval #79 Adéla Keberlová (10:1).
56:32
Vyloučen hráč #33 Barbora Hedánková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
55:41
Po chybě Šípové se dostala do nájezdu na Červinků jedna z domácích hráček, ale neskóruje.
55:00
Timeout FBC Česká Lípa
55:00
Vyloučen hráč #26 Emma Bajgarová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:15
Pitáková se dostala do samostatného úniku, nakonec si vybrala střelu, která neudělala brankářce moc potíží.
53:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (9:1).
51:54
Srníčková hezky setřásla protihráčku, bohužel následná střela končí mimo bránu.
50:01
Česká Lípa se nevzdává a opět jedna z hráček ohrozila domácí bránu nebezpečnou střelou.
48:19
Blažková si vyjela zpoza brány, avšak posílá míček přimo do hrudi brankářky hostí.
47:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Kristýna Gajdečková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (8:1).
47:02
Gajdečková parádně našla skulinu v bráně a nekompromisně zakončuje.
45:02
Č. Lípa drží domácí na jejich polovině, ale střely jim moc nevychází.
43:18
Nyní probíhá boj o míček na polovině hřiště.
41:33
Druhá domácí pětka točí protihráčky na jejich polovině.
38:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Adéla Feiková, asistoval #79 Adéla Keberlová (7:1).
37:05
Chumel před domácí bránou vyústil až ve střelu Jandáčové. Hrišková však balónek chytá a ukončuje tuto napjatou situaci.
35:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (6:1).
34:51
Zikmundová si s míčkem šikovně proběhla hřiště, nakonec to však napálila do ostravské obránkyně.
33:21
Teď se hraje opravdu nahoru dolů.
30:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Anna Kytlicová, asistoval #7 Nela Golombová (5:1).
30:36
Nyní už se Kytlicová nemýlí.
30:28
Kytlicová rozeznívá břevno.
29:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová bez asistence (4:1).
28:22
Vyloučen hráč #23 Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
28:05
Červenková se s Vojtěškovou moc nepochopila, čímž Ostrava přichází o míček. Lípa jde do rychlého protiútoku.
26:27
Nyní Lípa překvapila a držela domácí uzavřené na jejich polovině, navíc došlo ke dvou nebezpečným střelám, která však Hrišková vyráží.
25:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #23 Nela Blažková (4:0).
25:16
Keberlová hasí nebezpečnou situaci po chybě Feikové Ad.
24:03
Jandáčová se dostala ke střele, natáhla a pak to poslala mimo bránu.
22:31
Ostravské útočnice dobře napadají a ztěžují rozehrávku Lípy.
18:53
Vyloučen hráč #62 Rozálie Janošová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
18:29
18:29
Po dlouhém čekání na gól se domácí dočkaly dokonce třech.
17:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #7 Nela Golombová (2:0).
17:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #62 Rozálie Janošová (1:0).
15:55
Ostrava vyvíjí obrovský tlak na útočné polovině, Červinků je obstřelována ze všech stran.
14:11
13:27
Domácí holky se dostaly do šance, finální pokus však míjí bránu.
12:11
Vyloučen hráč #26 Emma Bajgarová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
10:51
Ostrava opět obléhá utočnou polovinu, škoda jen že jim to dnes opravdu nelepí a střely zatím nejsou nic moc.
08:16
Dobré střídání třetí ostravské lajny vedlo k několika zajímavým střelám, avšak ani jedna nekončí za zády Červinků.
06:24
Gajdečková bekhendem poslala míček přímo do rukou gólmanky hostí.
05:28
Feiková Aneta se dostala do nebezpečné pozice, odkud střílí pouze do bloku.
04:23
Hraje se převážně na polovině hostí.
02:46
Kytlicová vyslala dobrou střelu, ale míjí bránu.
01:34
Druhá ostravská lajna kombinuje na útočné polovině.
00:01
Úvodní buly pro Č. Lípu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Ada Červinků; hráči v poli: Natálie Seifrtová, Michaela Mazurová, Anna Köhlerová, Štěpánka Haklová, Daniela Jandačová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Nikol Pitáková, Kristýna Gajdečková, Adéla Červenková, Anna Včelná, Aneta Vojtěšková