5:0
1:1
- : -

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:1
9. Anna Stará, 10. Kristýna Říhová, 13. Kateřina Ciblová, 13. Lucie Vodičková, 22. Tereza Spoustová, 23. Kateřina Bünterová, 30. Kateřina Ciblová, 33. Lucie Vodičková, 34. Kateřina Ciblová, 44. Lucie Čermáková - 52. Karolína Prošková; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 7, Anita Vlachová 6 - Zita Kočmaroš 34; po třetinách: 4:0, 5:0, 1:1;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér):
Dnes od nás velmi slušná hra v útoku a celkově hlad po golech. V následujícím měsíci nás čekají 4 těžká utkání a tam se až ukáže, jak na tom skutečně jsme. Pokračujeme v práci, kterou jsme si stanovili na začátku září a věřím, že naše výkony budou eskalovat. Děkuji soupeři a všem rodičům, kteří nám dnes pomohli při pořádání. Florbálku zdar!
Komentář hostů:
V zápaech se zatím potýkáme s tím, že nám chybí herní klid a rozvaha, kterou máme v trénincích. Je před námi ještě spousta práce, ale věřím, že se brzo dočkáme. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 13:5
60:00
59:59
A je tu konec. Děkujeme velice všem divákům v hale a i  vám u online přejeme krásný zbytek soboty a hodně zdaru na florbale. Honza Smoček
54:20
Smočková v oslabení tenisovým lobem posílá spoluhráčky do šance. Skore se nemění
53:10
Vyloučen hráč #94 Kateřina Ciblová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
53:10
​A domácí opět sekají. Na konci zápasu přece jen polevily holky v koncentraci. SKV si zahraje další přesilovku
51:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková, asistoval #16 Běla Novotná (10:1).
51:40
SKV využvá přesilovku střelou ze střední vzdálenosti. Škoda pro domácí, ale hosté si už předtím pro gólový úspěch šli
50:19
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
50:19
Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
50:19
Velká šance SKV gólem nekončí, ale Tereza Spoustová 34 si půjde odpočinout na trestnou za sekání. SKV bude hrát další přesilovku
48:38
Po delší době si připisuje úspěšný zákrok také brankářka FbŠ Anita Vlachová
46:03
SKV přitlačilo Bohemku, ale ke golové šanci se nedostalo. Domácí v plném počtu
44:03
Vyloučen hráč #31 Štěpánka Kubánková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
44:03
Série nedůrazu na straně FbŠ nakonec vyústila v nedovolené bránění Štěpánky Kubánkové. Přesilovka pro SKV
43:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #94 Kateřina Ciblová (10:0).
41:25
Nela Kočvarová teď předvedla perfektní vedení míčku, Gretzky (Ella) ovšem gól nedává. To se daří až Lucce Čermákové, která přidává desátý gól
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:7
40:00
37:52
Namísto Lídy Luklynské do hry naskočilo číslo 99 Wayne Gretzky, v tomto případě Ella Guryčová
35:03
A pozor! Další hráčka FbŠ na zemi, 91 Lída Luklynská. A zatím to nevypadá vůbec dobře s kolenem
33:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová bez asistence (9:0).
33:58
Tak toto bylo bizarní. Kačka Ciblová se dostala před brankou k míčku, na který hráčky SKV vůbec nereagovaly. Pohodlně uklidila za zády Zity, která už nemohla nic dělat
32:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (8:0).
32:26
Velká Voda (Lucka Vodičková) využila chybu v rozehrávce hostů. Skore se opět mení ve prospěch domácích
31:30
Závar před brankou SKV řeší Zita Kočmaroš, dnes chytá opět výborně
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #86 Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
30:00
FbŠ mění golmanky, Batman si jde odpočinout, Anita na plac!
29:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (7:0).
29:10
Kačka Ciblová navyšuje vedení po krásné krosové přihrávce od Markéty Seidlerové. Jinak za Denisku Hebíkovou číslo 6 do zápasu naskočila Eva Faltová číslo 5
25:09
Dalekonosnou ránu Lídy Luklynské chytá Mája Čápová. Golmanka SKV mohla zůstat zcela v klidu
23:34
Tlak domácích pokrařuje a je přerušen nepěkným zákrokem na hráčku číslo 6 Hebíkovou. Snad to bude v pořádku
22:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Kateřina Bünterová, asistoval #31 Štěpánka Kubánková (6:0).
22:28
A domácí pokračují, gól dává číslo 77 Daniel Cabejšek alias Kačka Bunterová
21:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (5:0).
19:03
Vyloučen hráč #61 Lucie Čermáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
19:03
Lucka Čermáková dohrála souboj příliš ostře a je z toho druhá přesilovka pro SKV
18:31
Krásná kombinace domácích po trase Čermáková - Seidlerová - Ciblová končí jen tesně vedle
17:40
Gólmanka SKV teď svůj tým několikrát podržela
15:23
A další míček to má za sebou. Zápas je ovšem jinak zatím veden ve velice sportovním duchu
14:39
FbŠ v plném počtu. SKV přesilovku nevyužilo
13:58
Hráčka číslo 48 Smočková improvizuje. A dopadá to podle toho
13:13
Obrovská šance domácích v oslabení. Tereza Spoustová ovšem neproměňuje. A teď zase brejk. A zase nic

12:39
Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky.
12:39
91 (Lída Luklynská) jde na 2 minuty odpočinout, blokování hole. SKV dostává šanci na korekci výsledku
12:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #77 Kateřina Bünterová (4:0).
12:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #61 Lucie Čermáková (3:0).
12:18
A máme tu třetí gól a hned čtvrtý. Nejdříve Kačka Ciblová a následně Velká Voda (Lucka Vodičková).
12:17
Série nepřesností na obou stranách
10:12
Míček nevydržel. Ale ještě jich pár máme. Domácí pokračují v tlaku
09:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #91 Lidija Luklynska (2:0).
09:25
A je tu druhý gól, Týnka Říhová uklizí nahrávku Lídy Luklynské
08:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #43 Lucie Vodičková (1:0).
08:47
Prosazuje se první lajna domácích, konkrétně číslo 25 Annička Stará, nahrává 43 Vodičková