0:7
0:3
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:13
5. Nikola Skoková, 17. Lucie Baldreichová, 19. Sabina Siňorová, 22. Eva Křtěnová, 25. Aneta Salehová, 29. Nikola Skoková, 32. Agáta Saffertová, 35. Sabina Siňorová, 38. Eva Křtěnová, 39. Lucie Baldreichová, 51. Monika Halamová, 52. Agáta Saffertová, 54. Monika Halamová; rozhodčí: Martin Pavelka - Michal Roudenský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 40 - Terezie Tomanová 12; po třetinách: 0:3, 0:7, 0:3;
Komentář domácích Rosecký Tomáš (Asistent trenéra):
První i třetí třetina neskončila výsledkově špatně, nepovedla se jen ta druhá. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól. Ceníme si toho, jak holky zápas odmakaly proti favoritu soutěže a doufejme, že se zlepšený výkon projeví zítra se Spartou. Děkujeme soupeři za zápas, divákům za podporu.
Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér):
Během první a druhé třetiny jsme si budovali fajn náskok. zrychlovali tempo naší hry a předváděli přesně to, co jsme potřebovali. Ve třetí třetině se vše vypařilo, uspokojili se a k nastolenému tempu z druhé třetiny jsme se ani nepřiblížili. Děkujeme Světlé za utkání a za přátelské přivítání na hale :) .
60:00
Střely ve 3. části: 6:19
60:00
53:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Monika Halamová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:13).
53:49
Světlá nestíhá kombinaci Chodova a Halamová díky tomu zakončuje do prázdné branky.
51:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Agáta Saffertová bez asistence (0:12).
51:49
Střela. Tyčka. Gól. Nově pojaté Veni, Vidi, Vici od Saffertové, která opět zvyšuje na rozdíl už 12 branek.
50:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Monika Halamová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (0:11).
48:48
Božský zákrok Melicharové zabránil jedenáctému gólu pražského celku.
47:00
Domácí tým chytil druhý dech a hráčky Chodova nyní nepouští do žádných akcí.
45:48
Břevno zabránilo Světlé ke vstřelení jejich první branky.
45:38
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
43:18
Další akce Světlé v krátkém sledu po sobě.
41:33
Střelu Beránkové kryje brankářka hostí Tomanová bez větších obtíží.
40:10
Světlá očividně nic nevzdává a začíná soupeře napadat i na jeho polovině.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:17
40:00
39:33
Na konci druhé třetiny si Chodov vytváří další gólové situace.
38:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:10).
37:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #93 Agáta Saffertová (0:9).
37:06
Identická akce jako u předchozího gólu. Z rohu hřiště rychlá nahrávka na nabíhající Křtěnovou, která střelou k tyči navyšuje na 0:9
34:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #93 Agáta Saffertová (0:8).
34:16
Velmi rychlá rozehrávka z rohu a střela nad nohu posouvá Chodov už do osmi brankového vedení.
32:13
Velký tlak a napadání Chodova působí zmatky v domácí obraně.
31:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Agáta Saffertová, asistoval #90 Sabina Siňorová (0:7).
28:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková bez asistence (0:6).
28:46
Zmatky na malém brankovišti pomohly Skokové dorážet míček do prázdné brány.
24:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Aneta Salehová, asistoval #77 Denisa Bubeníková (0:5).
21:07
21:07
Nechytatelnou pumelicí do šibenice zvyšuje Křtěnová na rozdíl čtyř branek.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:17
20:00
19:20
Krásná sólo akce mladší ze sester Beránkových bohužel neskončila gólem.
18:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #98 Eva Křtěnová (0:3).
16:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #90 Sabina Siňorová (0:2).
16:13
Hosté po rychlé kombinaci navyšují vedení.
15:34
Vyloučen hráč #21 Viktorie Váňová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
15:34
Sekera na kriminál. Chodov dostává šanci vstřelit gól z první přesilové hry utkání.
11:10
Světlá vytěžila střelu z dobrého napadání na soupeřově polovině. Ta však gólem neskončila.
05:50
Chodov kombinuje na polovině Světlé, ale žádná větší akce se z toho nevyklubala.
04:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #67 Michaela Poláčková (0:1).
04:10
Čtvrtá střela Chodova končí za zády domácí gólmánky.
01:53
Melicharová kryje nepříjemnou přízemní střelu.
00:01
První vyhrané buly si připisuje domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavelka a Michal Roudenský.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Tomanová; hráči v poli: Iveta Veličková, Michaela Poláčková, Adriana Kenderová, Lucie Baldreichová, Nikola Skoková
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Lucie Melicharová; hráči v poli: Alžběta Rousková, Barbora Beránková, Veronika Beránková, Radka Zikmundová, Sára Matějů