4:2
2:1
- : -

Tatran Střešovice - Panthers Praha 9:5
8. Tereza Tkadlecová, 12. Anna Kateřina Jandová, 20. Šárka Ježdíková, 23. Alžběta Novotná, 23. Tereza Tkadlecová, 28. Pavlína Soukupová, 39. Karolína Bláhová, 45. Pavlína Soukupová, 55. Tereza Tkadlecová - 7. Šárka Hromková, 19. Hana Dyntarová, 22. Karolína Kutalová, 31. Šárka Hromková, 42. Jolana Chládková; rozhodčí: Marek Střída - Jakub Dragoun; vyloučení: 6:4; využití: 3:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 24 - Kateřina Macounová 37; po třetinách: 3:2, 4:2, 2:1;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Dneska nám to moc nelipilo do útoku a byli jsme strašidelní do obrany, proto je výsledek jaký je. V určitých aspektech těžký zápas na psychiku hráček a jsem rád, že jsme to vesměs zvládli. Děkujeme všem za utkání
Komentář hostů Drašnar Tomáš (Asistent trenéra):
V zápase jsme předvedli to nejlepší, co v nás v danou chvíli bylo. Dokázali jsme sehrát dobrý zápas s těžkým soupeřem. Děkujeme soupeřům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:48
Monster save Julie Fajčíkové, která drží Tatran.
58:25
Panthers mají početní výhodu, ale zatím ji nevyužili.
57:50
Timeout Panthers Praha
57:50
Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
57:50
Panthers si vzali timeout aby zkusili ještě zdramatizovat dnešní zápas.
56:10
Tkadledová zkoušela se prosadit po 4x v tomto utkání, v cestě jí zabránila golmanka Macounová.
54:23
Tkadlecová se prosazuje při přesilové hře a kompletuje tak hattrick, klobouk dolů.
54:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #54 Pavlína Soukupová (9:5).
52:44
Vyloučen hráč #59 Emily Maurerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
52:44
Tatran bude moct navýšit náskok v přesilové hře.
50:45
Fajčíková vytáhla výborný zákrok a zabránila Maurerové k jejímu prvnímu gólu v tomto zápase
50:06
Pavlína Soukupová si míchá Pantherské obránkyně jako myšička kašičku.
48:47
Panthers zatím odolávájí Tatranskému tlaku po několikáté v zápase
47:57
Tatran výborně přenáší hru ze strany na stranu.
47:28
Střela Bořilové z půlky skončila v bloku jedné z Pantherek
45:29
Hromková Šárka se dostala do velmi zajímavé situace, ale trefuje pouze tyč
44:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #79 Lucie Nádeníková (8:5).
43:27
Oba třenéři ženou své svěřenkyně ke gólu.
43:26
Pavlína Soukupová dnes pomáhá uklízečkám vymetávat pavučinky.
42:24
Tatran se snaží rychle odpovědět, ale neúspěšně
41:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Jolana Chládková, asistoval #59 Emily Maurerová (7:5).
41:30
Panthers poprvé v zápase využívají přesilovou hru a stahují tak náskok Tatranu na 2 góly
40:40
Výborný blok Stránské, který zabránil Panthers k dalšímu gólu.
39:53
Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
39:39
Tatran tlačí, dokáže vsítit do konce 2. třetiny
38:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #77 Adéla Bořilová (7:4).
38:15
Bláhová byla důraznější v předbrankovém prostoru, díky tomu využívá přesilovou hru, Tatran vede o tři kousky
37:09
Zakřikli jsme to, je tu další početní výhoda tentokrát pro Tatran.
37:08
Vyloučen hráč #40 Klára Schmiedová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
36:00
Hra se konečně uklidnila a máme tu zpět hru 5 na 5.
34:44
Tatran výborně drží balónek, ve hře 4 na 4 jsou určitě úspěšnější
33:55
Máme tu hru 4 na 4, uvidíme kdo bude úspěšnější v menším počtu.
33:50
Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
32:51
Tatran skvěle drží balónek, Panthers jsou bezradní.
32:48
Vyloučen hráč #8 Šárka Marvalová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
31:51
Máme další přesilovou hru Panthers, budou úspěšní?
31:50
Vyloučen hráč #79 Lucie Nádeníková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky.
30:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #40 Klára Schmiedová (6:4).
30:23
Výborně využitá standardní situace a Hromková střílí úspěšně do odkyté brány.
29:25
Brankářka Panthers Macounová drží Panthers od další inkasované branky.
28:25
Tatranský tlak pokračuje, Panthers zatím odolávají.
27:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #77 Adéla Bořilová (6:3).
27:12
Tatran využívá přesilovou hru, díky střele Soukupové a navyšuje tak náskok o 3 branky.
26:31
Krásná střela Soukupové, která trefuje levou spojnici a přesilovka Tatranu tak pokračuje.
25:56
25:55
Soukupová se výborně obtočila okolo hráčky Panthers a vybojoval přesilovou hru pro Tatran.
25:21
Tatran se snaží navýšit náskok o 3 branky, zatím neúspěšně
24:18
Pěkná kombinace Tatranu, která skončila ohrožením branky.
23:22
Cítíme se tu jak na střelnici.
22:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #5 Kristýna Máchová (5:3).
22:42
Dobrý press Máchové díky které vstřelila Tkadlecová gól.
22:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Alžběta Novotná, asistoval #77 Adéla Bořilová (4:3).
21:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Karolína Kutalová, asistoval #59 Emily Maurerová (3:3).
19:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #5 Kristýna Máchová (3:2).
19:44
Výborný samostatný únik Ježdíkové, ketrá nekompromisně střílí nad nohu brankářky Panthers a může slavit.
18:40
Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
18:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Hana Dyntarová, asistoval #68 Šárka Hromková (2:2).
18:28
Nechytatelná střela Dynatrové, která končí v síti.
15:46
Pavlína Soukupová si dělá dobrý den z obránkyní Panthers.
15:09
Tatran má standardku z rohu, uvidíme co předvedou.
13:49
Dobrá střela Dyntarové, břankářka Tatranu Fajčíková odolává.
12:59
Máme tu první přesilovou hru  pro Panthers ,ale zatím to vypadá jak kdyby se hrálo normálně, protože Tatran výborně drží balón
12:18
Vyloučen hráč #5 Kristýna Máchová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
11:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #56 Anna Kateřina Jandová, asistoval #77 Adéla Bořilová (2:1).
11:35
Pěkná trefa Jandové z mantinelu která končí v síti.
09:10
Tatran zkusil pressing a hráčky panthers si neví rady co zahrát.
07:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (1:1).
07:20
Tkadlecová dostává příhrávku na střed hřiště a střelou z první se prosazuje, skóre je tím vyrovnané.
06:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #64 Eliška Tázlerová (0:1).
06:52
Hromková vymetla pavučinky v právém horním rohu a Fajčíková dnes poprvé loví míček ze své branky.
06:10
Výborně rozehraná standardka, která bohužel neskončila gólem
05:15
Protiútok Panthers, který končí balónkem v rohu domácího celku.
04:10
Tatran stále tlačí a je jen otázkou času kdy vstřelí gól.