2:1
3:3
- : -

SK Meťák České Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 7:5
16. Anežka Macháčková, 19. Sabina Staňková, 27. Klára Jiříková, 28. Klára Jiříková, 42. Petra Skříšovská, 50. Sabina Staňková, 53. Anežka Macháčková - 20. Victoria Binědová, 34. Tereza Duchková, 47. Nela Peteříková, 59. Victoria Binědová, 60. Victoria Binědová; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Pavel Chromý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Tereza Mikešová 19 - Kateřina Holečková 22; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:3;
Komentář domácích Zimová Eliška (Asistent trenéra):
Za nás pěkný zápas, bylo vidět zlepšení z předchozích zapasů. Holkám děkuji za nasazení a soupeři za hru. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Dneska to moc florbalové z obou stran nebylo. Škoda, že jsme v první třetině neproměnili své šance. Zápas mohl být jiný. Nicméně děkuji holkám, že bojovaly až do konce a dokázaly i v závěrečné hře bez brankáře dát 2 branky.
60:00
Střely ve 3. části: 7:8
60:00
59:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (7:5).
58:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #59 Andrea Marková (7:4).
57:09
Timeout SK Meťák České Budějovice
56:16
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
52:52
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #6 Sabina Staňková (7:3).
49:31
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 Sabina Staňková, asistoval #34 Klára Jiříková (6:3).
46:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #91 Nela Peteříková bez asistence (5:3).
41:39
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #15 Marie Jozová (5:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:4
40:00
33:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #91 Nela Peteříková (4:2).
30:47
Vyloučen hráč #99 Eliška Bártová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:26
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #6 Sabina Staňková (4:1).
26:06
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková bez asistence (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:12
20:00
19:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #70 Nela Kubíková (2:1).
18:26
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 Sabina Staňková bez asistence (2:0).
15:39
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kohnheiser a Pavel Chromý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Simona Staňková, Victoria Binědová, Tereza Duchková, Andrea Marková, Nela Kubíková
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: hráči v poli: Klára Jiříková, Johana Tušlová, Sabina Staňková, Anežka Macháčková, Markéta Kočková