1:4
3:4
- : -

Kanonýři Kladno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:9
26. Hugo Hübner, 48. Hugo Hübner, 57. Ferdinand Tomášek, 57. Josef Nový - 12. Matyáš Kronovetr, 27. Martin Škorpa, 37. Antonín Votava, 38. Martin Škorpa, 39. Antonín Votava, 46. Matěj Jambor, 50. Antonín Votava, 54. Jakub Kýr, 59. Marek Matoušek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3 + Jakub Janoušek 4:6; využití: 2:3; diváků: 73; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 14, Jiří Ostrák 7 - Josef Šedivý 14; po třetinách: 0:1, 1:4, 3:4;
Komentář domácích Buk Jan (Asistent trenéra):
Dnes jsme pohořeli v zakončení a v rychlosti hry. Soupeř byl v těchto věcech lepší a proto vyhrál.
Komentář hostů Svoboda Jan (Trenér):
Zápas dnes jednoznačně ovlivněn velkým počtem vyloučení. Dnes to dle mého názoru moc florbalové kvality nemělo, určitě by si oba týmy zasloužily hrát více času 5 na 5. My jsme samozřejmě rádi za první výhru,  to se počítá. Děkuji soupeřům za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
58:45
Prudil z výběhu přestřeluje.
58:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek bez asistence (4:9).
57:46
Vyloučen hráč #8 Jakub Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
56:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový, asistoval #20 Dominik Prudil (4:8).
56:46
Kladno dvakrát využilo zesílenou přesilovou hru.
56:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #69 Hugo Hübner (3:8).
55:35
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
55:35
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
54:45
Kladno si tvoří spoustu šancí, ale všechny končí v bloku hostů nebo za mantinelem.
53:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Jakub Kýr, asistoval #33 Filip Gabriel (2:8).
50:20
Čika čekal se střelou a ve finále vytloukl akorát blok.
49:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (2:7).
48:00
Oba týmy dostaly možnost rozehrávky zpoza velkého brankoviště. Ani jeden tým nebyl uspěšný.
47:52
Čermák zkoušel překvapit golmana, ten si se střelou do teploměru nakonec poradil.
47:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #82 Dominik Horák (2:6).
47:18
Horák z velkého brankoviště přestřeluje.
46:39
Kladenské střely dnes jen vyjímečně nacházejí prostor branky.
45:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (1:6).
45:37
Jambor využívá další přesilovou hru Chodova.
45:04
Vyloučen hráč #7 Jakub Kabourek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kladno.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:18
40:00
38:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #33 Filip Gabriel (1:5).
38:37
Za necelé tři minuty dokázal Chodov odskočit do čtyřbrankového vedení.
37:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #28 Kryštof Šejnost (1:4).
36:04
36:04
Votava vymetl horní růžek a využil přesilovou hru.
32:51
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #93 Vojtěch Petráň.
32:51
Střídání brankáře. Nový brankář #70 Jiří Ostrák družstva Kanonýři Kladno
32:51
Vyloučen hráč #39 Jakub Janoušek družstva Kanonýři Kladno na 2+2 minuty za hrubost.
32:51
Pravě se zde udála velmi raritní situace, kdy na trestné lavici usedl golman osobně.
31:40
Nový přihrával přes celou šíři na Čiku, ten minul branku.
30:43
Vyloučen hráč #83 Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
29:52
Hübner znovu sám proti golmanovi, tentokrát však neuspěl.
28:56
Koudelka se snažil nachytat Janouška střelou mezi nohy.
26:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Matěj Jambor (1:2).
26:29
Remízový stav dlouho nevydržel. Hosté díky důrazu v brankovišti využívají přesilovou hru.
25:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #89 Karel Frýba (1:1).
25:42
Frýba prostrčil míček na Hübnera, ten si položil golmana a v oslabení srovnává skóre utkání.
24:57
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
23:30
Kabourkovu chybu u vlastní branky mohl potrestat Koudelka. Naštěstí pro domácí nedokázal přesně vystřelit.
22:02
Hübner pálí pouze do boční sítě.
21:05
První šanci v kladenské přesilovce si připsal Chodov.
20:54
Vyloučen hráč #49 Antonín Mužík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
20:01

Úvodní buly drhué třetiny vyhrává Kladno.

20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:6
20:00
19:23
Spurný vybojoval rozehrávku z rohu, ale domácí si s ní neporadili vůbec dobře.
17:29
Všechny kladenské střely létají vysoko nad brankou.
16:17
Vyloučen hráč #13 Jan Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
16:17
Chvilí po návratu Horáka na hrací plochu faulovali také hosté.
15:10
Janoušek s velkou pomocí Tomáška kryjí všechny střelecké pokusy Chodova.
14:02
Vyloučen hráč #82 Dominik Horák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
14:02
První přesilová hra zápasu pro hosty.
12:30
Petráň tváří v tvář Janouškovi neuspěl.
11:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #73 Adam Sláma (0:1).
07:40
Velmi pohledná kombinace chodovských, balonek končí mimo hřiště.
06:00
První vážnější zákrok proti střele Prudila musel vytasit hostující golman.
05:14
Hejtmánek natáhl od mantinelu ke střele, ale balonek do branky procedit nedokázal
01:55
První střelu utkání vyslal hostující Votava.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává Kladno
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Adam Sláma, Martin Škorpa, Kryštof Šejnost, Matěj Jambor, Antonín Mužík
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Josef Nový, Ferdinand Tomášek, Matěj Čika, Dominik Prudil, Martin Čermák