3:3
7:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 12:10
9. Martin Benda, 19. David Lácha, 23. Václav Bistrý, 34. Adam Baxa, 39. Jakub Šedivý, 47. Jakub Šedivý, 51. Michal Fuchs, 57. Adam Baxa, 57. Jakub Šedivý, 58. Michal Fuchs, 60. Matěj Švácha, 60. Jakub Šedivý - 4. Vojtěch Basík, 16. Vojtěch Fišer, 17. Samuel Starčevský, 19. Matyáš Cuřín, 32. Samuel Starčevský, 38. Vojtěch Basík, 38. Vojtěch Basík, 41. Matyáš Křivský, 53. Vojtěch Basík, 60. Samuel Starčevský; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaroslav Němeček; vyloučení: 6 + Matěj Švácha 4:2; využití: 0:3; diváků: 36; zásahy brankářů: Filip Šrámek 13 - Matěj Brabenec 11; po třetinách: 2:4, 3:3, 7:3;
Komentář domácích Polomis Jan (Trenér):
Zápas jako na horské dráze a na střelnici. V první třetině jsme nedokázali přejít přes střední pásmo. Soubeř byl velice koncentrovaný a důrazný. Postupem času, však ubral na intenzitě a my se postupně dostávali do utkání. Soupeři dělala značné problémy naše trvrdá hra, která v některých případech byla z naší strany zbytečná a hlavně nedovolená. Hloupé fauly brzdili naše vrácení do zápasu. Pokud zvládneme ovládat naše emoce, bude utkání mnohem klidnější. Přesto děkuji klukům za neskutečnou chuť a vytrvalost vyhrát utkání. Děkuji soupeři za utkání a pořadatelům za skvěle odvedenou práci.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
Hrubou hru soupeře jsme dnes částečně dokázali potrestat v přesilovkách, bohužel, fauly si vybraly svou daň a zranění hráči dohrávali s velkým sebezapřením. Za to jim děkuji, protože až do konce statečně bojovali. V závěru už ale hrál kdo měl ruce a nohy v pořádku a to se projevilo na inkasovaných gólech.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:52
Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
59:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (12:10).
59:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský bez asistence (11:10).
59:14
Hráči Budějovic zápas ještě více dramatizují - už je opět rozdíl jediné branky.
59:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (11:9).
59:05
Švácha napřed dokázal několik cenných vteřin držet míček a nakonc ho i dostat do branky.
58:29
Další střela Plzně sražena za mantinel.
57:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #12 Martin Benda (10:9).
57:46
A domácí se díky golu Michala Fuchse dostávají poprvé do vedení.
56:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #78 Matěj Rapp (9:9).
56:29
Michal Fuchs poslal míček na Rapp, ten ještě posunul na Šváchu a ten už uklidil míček do prázdné branky a poprvé v dnešním zápase je srovnáno.
56:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa bez asistence (8:9).
52:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #29 Vojtěch Prokop (7:9).
51:19
Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2+2 minuty za hrubost.
51:19
Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
50:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (7:8).
50:09
Michal Fuchs prošel hřiště a míček poslal "pod víko".
49:19
Cajthaml vysthl nepřesnost v přihrávce domácích, ale jeho střelu vytěsnil brankář domácích.
48:27
Tentokrát Šedivý těsně míjí. V rychlém protiútoku domácí podržel Šrámek.
46:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (6:8).
46:51
Šedivý se prosmíkl kolem mantinelu a jeho zakončení bylo neomylné.
44:43
Křivský teď dotlačil míček za Šrámka,ale stál v brankovišti takže se skore nemění.
44:17
44:14
Fišerova střela zblokována.
43:36
Dofkova střela projela jen těsně vedle tyčky.
42:17
Vyloučen hráč #78 Matěj Rapp družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:05
Opět cinknula tyčka, tentokrát po střele domácího Šváchy.
41:47
Po plzeňské střele projel míček Brabencovi pod tělem, ale na poslední chvíli míček vytáhnul bránící hráč.
40:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #58 Vojtěch Basík (5:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
38:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #97 Tobiáš Franc (5:7).
38:50
Franc poslal dlouhou přihrávku, kterou si Šedivý zpracoval a snižuje.
37:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #65 Tomáš Dofek (4:7).
37:59
Basík z poloviny prostřeluje všechny hráče co mu stojí v cestě.
37:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #24 Samuel Starčevský (4:6).
37:12
Budějovický tým opět odskakuje na rozdíl dvou branek.
36:54
Baxa drží míček v rohu a ani dvěma bránícím hráčým se mu ho nedaří vzít.
36:13
Vyloučen hráč #70 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
36:13
Souboje se vyostřují a uvidíme další přesilovou hru v podání Budějovic.
35:30
Prokop se na polovině zmocnil míčku, ale střela mu očividně nesedla a hra končí v rohu.
33:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #70 David Lácha (4:5).
33:51
Lácha se vymotal ze zdvojení v rohu a našel Baxu na středu, který neomylně trefuje a je sníženo na rozdíl jediné branky.
33:05
Hra je kouskována drobnými fauly a souvisle se moc dlouho nehraje.
31:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:5).
31:43
Basík neúspěšně hledal Fišera.
30:51
Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:51
Faul u domácí střídačky je potrestán dvouminutovým trestem.
28:01
Pohlednou akci Plzně zneškodnil Brabenec v brance Českých Budějovic.
27:21
Domácí kombinují na polovině hostů.
25:51
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, vidíme jeden útok za druhým.
24:27
Matys míří jen do boční sítky domácí branky.
23:36
Binědovu střelu vyrazil Brabenec na poslední chvíli ramenem na břevno.
22:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #25 Václav Bistrý, asistoval #63 Tomáš Mastný (3:4).
22:34
Domácí do druhé třetiny doslova vlétli, teď uvidíme zda se jim tohle nasazení podaří udržet.
22:11
Lácha ani na dvakrát nepřekonal Brabence.
20:46
I Benda svou střelou zacinkal na branku.
20:15
Michal Fuchs hned z úvodu třetiny vyzkoušel pozornost brankáře hostujícího celku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:9
20:00
19:05
Fišer se dostal sám před Šrámka. Plzeňský golman byl ale tentokrát úspěšnější.
18:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha, asistoval #79 David Biněda (2:4).
18:50
Binědovu střelu Lácha usměrnil do branky.
18:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #78 Vojtěch Fišer (1:4).
18:20
Pravidlo nedáš - dostaneš se teď potvrdilo domácím.
17:37
Domácí teď vyslali na Brabence několik střel v rychlém sledu za sebou, žádná ale neskončila až v brance.
17:09
Prokop svou střelou rozcinkal tyčku.
16:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #23 Matyáš Cuřín (1:3).
16:23
Rychlý gól Budějovických, Cuřín našel Starčevského a ten uklidil míček za záda Šrámka.
15:58
Baxa jen o milimetry přestřeluje branku hostů.
15:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #58 Vojtěch Basík (1:2).
15:14
Šváchovi se nepodařilo prohodit po mantinelu míček na Bendu.
14:39
Fišer ve velké šanci, Šrámek se ale stihnul přesunout a míček vytěsnit mimo branku.
13:42
Vyloučen hráč #85 Filip Cipra družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
13:12
Biněda z bezprostřední blízkosti trefuje Brabence do břicha.
11:31
10:36
Starčevský také pálí mimo domácí branku.
10:10
Na druhé straně teď přestřeluje Fišer.
09:48
V přesilové hře se zatím nejblíže k zakončení dostali domácí, ale Rapp místo aby střílel, ještě hledal nabíhajícího Šváchu.
09:31
Vyloučen hráč #48 Adam Baxa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
08:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #45 Michal Fuchs (1:1).
08:02
Plzeň delší dobu kombinovala na polovině Budějovic a vypracovala si tak vyrovnání.
07:04
Se střelou Křivského neměl Šrámek problém.
05:26
Další šance Plzně, Rappovu střelu z velkého brankoviště chytá Brabenec.
05:00
Mastný se dostal do dobré pozice, bohužel pro domácí mu míček sjel.
04:06
Hosté jsou v plném počtu.
03:31
03:31
Benda fauloval na polovině hřiště a tato zdánlivě neškodná standartka hostům stačila ke vstřelení první branky zápasu.
02:50
Šváchova střela sražena mimo hřiště, ale domácí se stále zůstávají na míčku.
02:06
Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
02:06
Hned první minuty zápasu přinesly vyloučení na straně hostů. Po krátce odloženém vyloučení tak uvidíme přesilovou hru Plzně.
00:54
Basík ze standartní situace trefuje Šváchu.
00:33
Fišer posílá míček do nohou bránících hráčů.
00:01
Úvodní buly vyšlo lépe domácím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Samuel Starčevský, Matyáš Cuřín, Jáchym Peprný, Vojtěch Fišer, Matyáš Cajthaml
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Filip Šrámek; hráči v poli: Martin Benda, Matěj Rapp, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý