3:1
- : -
Zlín Lions

Wizards DDM SO Praha 10 - Zlín Lions 5:2
21. Štěpán Novák, 34. Filip Černý, 55. Matiáš Jaroš, 57. Matiáš Jaroš, 60. Patrik Vachata - 39. Adam Jiříček, 44. David Vodica; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Eduard Vladař 29 - Marek Šiška 20; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:1;
Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér):
Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale chyběla nám kvalita v zakončení. Dobrá hra se pak v průběhu vytrácela a nebyla dle našich představ. Soupeře jsme zbytečně dostali do hry naším neproměňováním šancí a individuálními chybami. Naštěstí jsme v závěru vzpamatovali a utkání překlopili na naši stranu. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Vít Daniel (Trenér):
První polovinu zápasu jsme se hledali a nebyli si schopni pořádně nahrát a předvést nějakou kombinaci. Pak jsme se ale zlepšili a hned po vyrovnání jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme ale pak spálili spoustu šancí a domácí podržel golman. Zlomil nás smolný gol z dálky a už jsme nebyli schopni v křeči utkání otočit.
60:00
Střely ve 3. části: 8:14
60:00
59:53
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata bez asistence (5:2).
59:17
Timeout Zlín Lions
57:10
Lions začínají hrát zbytečně agresivně a nebezpečně.
56:24
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #86 Matiáš Jaroš, asistoval #10 Jakub Sedliský (4:2).
54:32
54:32
Jarošova pumelice zaplula do branky Lions.
43:54
Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
43:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (2:2).
43:15
Jiříček našel Vodicu přes celé, ten svou šanci využil.
41:45
Stibor šanci po výhozu Vladaře nevyužil.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
38:46
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #18 Matěj Bureš (2:1).
37:37
Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #30 Antonín Šubrt.
36:57
Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou.
36:57
Hosté si také zahrají první přesilovku utkání.
36:20
Zlín sehrál dobrou standardku, gól ale nevstřelil.
34:40
Novák zkoušel střelu z voleje, ale neúspěšně.
33:28
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #30 Antonín Šubrt (2:0).
33:28
Černý předvedl skvělý důraz před brankou a Wizards odskakují do dvoubrankového vedení.
32:35
Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:35
Uvidíme první přesilovku utkání.
30:10
Patrik Vachata si prokličkoval tři soupeře, nic si z toho ale nevytvořil.
28:30
Zápas se hraje ve mnohem větším tempu a nasazení než v první třetině.
28:20
Stibor netrefil odkrytou branku.
25:40
Smitka skvělě nahrál Novákovi na střelu, Novákovu střelu však Šiška chytil.
24:40
Kočař šanci před brankou nevyužil.
23:30
Wizards hrají mnohem lépe než v první třetině.
22:50
Šubrtova střela z poloviny nerozvlnila sítě branky hostů.
22:00
Standardku z velké blízkosti Zlín nevyužil.
20:46
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #36 Marek Smitka (1:0).
20:46
Wizards vybojovali vepředu balón a následující šanci využili.
14:30
Stibor a Černý nedokázali skórovat při úniku 2 na 1.