1:6
3:3
- : -

BLACK ANGELS - SOKOLI Pardubice 8:12
6. Tomáš Čáslava, 6. Jakub Hromada, 7. Marek Ludvík, 20. Jakub Renčín, 31. Jakub Hromada, 46. Jakub Renčín, 47. Filip Neklan, 54. Filip Neklan - 11. Martin Zozulák, 12. Lukáš Kučera, 16. Přemek Pakosta, 21. Přemek Pakosta, 29. Ivo Teichman, 30. Ivo Teichman, 33. Martin Zozulák, 38. Přemek Pakosta, 40. Martin Zozulák, 57. Adam Šmíd, 59. Adam Šmíd, 60. David Žáček; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 4, Daniel Körber 4 - Martin Haleš 18; po třetinách: 4:3, 1:6, 3:3;
Komentář domácích Egersdorfová Martina (Vedoucí):
Komentář k utkání asistenta trenéra pana Petra Pajera a nejlepšího hráče utkání Vojtěcha Novotného: https://www.youtube.com/watch?v=g2fPduKdEXU
Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér):
Komentář k utkání trenéra hostů pana Ladislava Štancla a nejlepšího hráče utkání Adama Šmída: https://youtu.be/IGii_MukbC0
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček bez asistence (8:12).
59:39
Žáček přerušil přihrávku domácích a trefil se do prázdné branky.
58:46
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #15 Martin Zozulák (8:11).
58:46
Šmíd se z půlky trefil.
58:31
Timeout BLACK ANGELS
58:31
Körber po oddychovém čase zůstal na střídačce.
58:19
Körber se stihl vrátit do brány a předvést další důležitý zákrok.
57:31
Zozulák se snažil trefit přes celé hřiště, branku ale netrefil.
57:00
Körber opustil svou bránu. Domácí v šesti.
56:01
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #1 Martin Haleš (8:10).
56:01
Haleš dobrým výhozem našel Šmída, který nejprve promáchl, čímž zmátl Körbera, a na podruhé pouze podstrčil míček pod padajícího brankáře.
55:22
Körber teď vytasil velmi důležitý zákrok.
54:26
Jakub Boček střelou z voleje přestřelil.
53:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #93 Radek Hanák (8:9).
53:29
Neklan přidal svou druhou branku skrytou střelou, kterou měl Haleš možnost vidět až na poslední chvíli, domácí tak posílá na dostřel.
51:28
Šmíd už byl sám před odkrytou brankou, ale v pádu nedokázal přesně zakončit.
50:00
Posledních pár minut byli kbelští diváci svědky plně otevřené hry s mnoha ztrátami a šancemi na obou stranách.
46:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #71 Jakub Boček (7:9).
46:47
Neklan se skvělou narážečkou s Bočkem dostal do předbrankového prostoru, odkud překonal Haleše.
45:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #55 Jakub Hromada (6:9).
45:13
Renčín se napřáhl a z první propálil Pardubickou obranu a vrací domácí do hry.
44:48
Nejprve zazvonila Halešova tyč, poté Jakub Boček minul z dorážky.
44:14
Hromadovu střelu z nápřahu Haleš chytá jen s drobnými obtížemi.
43:32
Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zdržování hry.
43:32
Frustrovaný Teichman odpálil míček po odpískání a půjde si odpykat své dvě minuty.
42:17
Zozulák v nebezpečné situaci netrefil bránu, když se snažil překvapit Körbera střelou po zemi k bližší tyči.
40:31
Körber musel zasahovat proti přízemní střele ze standartní situace.
40:01
Úvodní vhazování třetí třetiny pro Black Angels.
40:00
40:00
SOUHRN 2. ČÁSTI:
Pardubice se ve druhé třetině představili velmi květnatou hrou, jež vynesla plody v podobě šesti branek do Pfeiferovy, resp. Körberovy, branky. Za Black Angels se pouze jednou připomněl Jakub Hromada, který využil protiútoku. Nedá se však říci, že by domácí neměli žádné brankové příležitosti a že Pardubice dominovaly. O hostech ale můžeme prohlásit, že jsou v koncovce mnohem efektivnější než Blaci. Na zvrácení čtyřgólového manka má družina okolo Tomáše Janečka dvacet minut, nic tedy není rozhodnuto.
40:00
Střely ve 2. části: 7:9
40:00
39:36
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #47 Adam Šmíd (5:9).
39:36
Zozulák se nemýlí poté, co byl kompletně nehlídán.
39:25
Matěje Bočka si Haleš dobře pohlídal.
38:19
Čáslava po nevybíravém souboji leží na zemi.
37:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #47 Adam Šmíd (5:8).
37:31
Po ztrátě domácích v útočném pásmu se Pardubice dostali do protiútoku, kdy Šmíd přihrávkou do prázdné fantasticky našel Pakostu.
35:58
S Hanákovou střelou z dálky neměl Haleš problém.
33:41
Körber si připisuje první zákrok z těsné vzdálenosti od malého brankoviště.
32:46
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #22 Jan Nezval (5:7).
32:46
Střídání brankáře. Nový brankář #15 Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
32:46
Další gól hostů po nešťastném odraze vyhání Pfeifera z branky.
31:15
BLACK ANGELS se na svém prvním domácím zápase zatím mohou těšit z fantastické divácké kulisy.
30:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (5:6).
30:09
Blaci šli do protiútoku 3 na 2, míček se nakonec dostal na čepel Hromady, který prostřelil Haleše na vzdálené tyči.
29:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman bez asistence (4:6).
29:29
Teichman se zmocnil balonku po ztrátě domácích v obraném pásmu, čehož bleskově využívá.
28:54
Matouše Buriana nadvakrát vychytává Haleš.
28:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman z trestného střílení (4:5).
28:27
Hromada přerušil nebezpečnou akci Pardubic vysokou holí. K nájezdu se postavil Teichman, který kličkou do forhandu překonal Pfeifra.
27:44
Matouš Burian nedokázal správně trefit Bočkův nához a jeho střela míří mimo Halešovu branku.
26:47
Vyloučen hráč #22 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
26:47
Domácí si po náročném tlaku vybojovali přesilovku.
25:16
Jakub Boček opakovaně předvádí, jak těžké je mu sebrat míček z čepele, jeho bratr ale trefil jen blok Pardubic.
24:07
Pfeifer skvěle přečetl úmysl Šmída a v samostatném úniku mu nedal šanci.
20:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta bez asistence (4:4).
20:41
Vyloučen hráč #23 Josef Štourač družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry.
20:41
Domácí se snažili zvrátit nepříznivý průběh trenérskou výzvou, Pakostův gól z protiútoku však nadále platí. Blaci se k tomu teď musí prokousat dvouminutovým oslabením za zdržování hry.
20:01
Pardubice opět vyhrávají úvodní vhazování třetiny.
20:00
20:00
SOUHRN 1. TŘETINY:
I přes pomalý úvod se diváci ve Kbelích v první dvacetiminutovce nakonec dočkali celkových sedmi gólů. Domácí po pěti minutách hry dokázali využít soupeřovy ztráty pozornosti a utekli do třígólového vedení. Pardubice se ale ničeho nezalekly a dokázali smazat manko. Těsně před koncem třetiny se však Blaci dokázali opět odtrhnout a do šaten odcházeli s náskokem jedné branky.
20:00
Střely v 1. části: 12:4
20:00
19:59
Čáslava v poslední sekundě testuje Halešovu pozornost.
19:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #69 Filip Neklan (4:3).
19:05
Hosté nechali Renčína úplně samotného, čehož Neklan využil krosovou přihrávkou. Haleš bez šance.
15:34
15:34
Pakosta pouze usměrnil Šmídovu střílenou přihrávku, na což nikdo z domácích nedokázal včas zareagovat.
14:07
Ludvík před brankou tečoval balonek, ten se ale odrazil pouze do Halešovy helmy.
13:23
Teichman orazítkoval břevno Pfeifrovy branky.
12:04
Domácí se snažili překonat na třikrát Haleše, dvě střely vychytal Pardubický brankář, třetí zblokoval obránce.
11:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (3:2).
11:34
Pardubice se dostali na dostřel jediné branky, po skvělé akci Teichmana a Kučery.
10:33
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #11 Přemek Pakosta (3:1).
10:33
SOKOLI se štěstím dostali míček za záda Pfeifra, když se balonek odrazil od nohy domácího obránce.
08:22
Zozulákovi nesedl balonek na čepel a přestřelil.
06:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Marek Ludvík, asistoval #99 Jakub Renčín (3:0).
06:38
Třetí gól domácích způsobil dohady na hřišti, nicméně branka byla uznána.
05:46
05:46
Po pomalejším začátku zápasu se Hromada postaral o druhý gól domácích po krosovce Jakuba Bočka.
05:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #9 Marek Fryš (1:0).
05:30
Fryš poslal kolmou přihrávku Čáslavovi do protiútoku, který Halešovi nedal šanci.
03:53
Pfeifer chytá dlouhý nához.
02:29
Fryš se tlačil do zakončení, nakonec ho ale hostující obrana vytlačila za bránu a nedovolila mu vystřelit.
00:41
Haleš se musel natahovat pro vysoký odražený míček po střele Jakuba Bočka.
00:01
Míčku se po úvodním vhazování zmocnil tým Pardubic
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Nezval, Jakub Burian, Martin Zozulák, Přemek Pakosta, Adam Šmíd
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Tomáš Straka, Martin Obuškevič, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Hromada
00:00
Vážené dámy, vážení pánové, vítejte u 6. kola Livesport Superligy mezi domácími BLACK ANGELS a hosty SOKOLI Pardubice.
00:00
KOHO SLEDOVAT?
BLACK ANGELS: Jakub Hromada - S šesti body je nejproduktivnějším hráčem "andělů". V minulém zápase se navíc blýskl hattrickem, což jeho týmu k vítězství nad Libercem nestačilo.
SOKOLI Pardubice: Martin Haleš - Minulý zápas se mu podařilo uhájit vítězství proti favorizovaným Vítkovicím, kdy byl vyhlášen hvězdou zápasu.