2:1
1:3
0:1

TJ Sokol Jaroměř - SK Florbal Benešov 7:8p
4. Tomáš Hejzlar, 6. Daniel Kroupa, 11. Daniel Kroupa, 15. Daniel Škeřík, 30. Michal Nožička, 35. Daniel Kroupa, 47. Michal Janeček - 1. Adam Balík, 18. Ladislav Vorel, 20. Martin Poláček, 26. Vojtěch Pavlíček, 42. Ladislav Vorel, 51. Martin Poláček, 60. Martin Poláček, 62. Martin Šimek; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 23 - Lukáš Brož 24; po třetinách: 4:3, 2:1, 1:3, 0:1;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Vítězství není jistota a musí se o něj bojovat až do konce. V tomto ohledu byl dnes soupeř lepší. Čeká nás ještě mnoho práce v tréninku. Věřím, že se jako tým zlepšíme a určité pasáže hry nebudeme opakovat zejména proto, že nás to stojí body v tabulce. Děkuji soupeři za utkání a dívákům za podporu.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Konečně se nám zadařilo díky célému týmu a dotáhly utkání do víťezného konce. Děkujeme soupeři za zápas a rozhodčím za férový zápas a divákům za skvělou podporu.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
61:03
61:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #26 David Lukáš (7:8).
59:09
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček bez asistence (7:7).
59:09
Při poslední minutě zápasu střelil Martin Poláček bez asistence gól a tak vyrovanal utkání na 7:7.
58:30
Tým hostů se rozhodl hrát s šesti hráči, ale bez golmana.
57:52
Timeout SK Florbal Benešov
57:15
Benešov útočí, ale nedaří se jí získat ani jeden gól.
56:00
Zápas vypadá velice zajímavě, protože hosté se snaží úspěšně vyrovnávat a hráči na trestných lavicích se rychle strídají z obou týmů.
54:10
Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
53:21
Vyloučen hráč #73 Vojtěch Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:37
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
50:37
Hostům se vydařil útok, ale Michalu Janáčkovi z Jaroměře se to nelíbilo a tak byl vyloučen za vulgarizmus.
50:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #7 Martin Šimek (7:6).
50:15
Buly na právé půlce hřiště u brány hostujících, bohužel nebylo proměněno Jroměří na gól.
48:06
Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
48:06
Jaroměř postupuje do útoku, ale byla zfaulovaná Davidem Lukášem.
46:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček bez asistence (7:5).
46:05
V oslabení Jaroměře střelil Michal Janeček gól z rychlého protiútoku.
43:30
Jaroměř se dostává do útoku, ale tým benešova jim s elegancí bere míček a mění hru pro sebe.
41:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (6:5).
41:00
K míči se dostává tým Benešova a dává krásná gól.
40:22
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #11 Michal Janeček.
40:22
V úvovní minutě třetí třetiny měl tým domácích tresté střílení, které ale neproměnil.
39:03
Týmu domácích se daří ubránit v přesilové hře. Která ovšem vypadá jako nelítostný boj.
37:12
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
37:12
Opět můžeme vidět přesilovku Benešova a doufat v neúspěch této přesilovky.
37:00
K dnešnímu utkání přihlíží krásných 92 diváků. Děkujeme.
34:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #24 Vojtěch Výborný (6:4).
34:32
Jaroměř výrazně přešla do útoku, kde se podařilo Danielovi Kroupovi dostat na střet před bránu soupeře a z otočky se mu podařilo střelit gól.
34:30
Právě můžeme sledovat krásnou hru 4 na 4. Která nutí oba týmy hrát nahoru a dolů.
32:29
Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
32:29
Vyloučen hráč #20 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
31:30
Hráč Daniel Škeřík se střetl s hráčem Balíkem Adamem a pokusil se dát gól.
29:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #4 Patrik Horčička (5:4).
29:26
Kapitán Michal Nožička se vymotal z bezvýchodné situace v rohu hřiště a dostal se do nebezpečné pozice a střelil gól.
27:00
Za svojí brankou tým SK Florbal Benešov získal balónek a postupuje k bráně soupeře, ale útok se nezdařil.
25:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Vojtěch Pavlíček, asistoval #28 Martin Poláček (4:4).
25:15
K balónku se dostává hráč Benešova Vojtěch Pavlíček, který srovnává stav na 4:4.
24:29
Standartní situace na půlce soupeře se moc nevydařila Jiřímu Hofmanovi a Benešov se dostal do přečíslení 2 na nikoho, ale Dušan Volgyi byl nezdolný
23:00
Benošov se ocitl v situaci dva na jednoho, ale přihrávka na volného hráče se nezdařila a tak balónek získal tým domácích.
21:30
Michal Nožička se ocitl před soupeřovou brankou, ale netrefil bránu, nýbrž boční síť.
20:01
Týmu hostí se úspěšně podařilo získat buly.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:03
19:03
Probíhá nám poslední minuta první třetiny a na balonku je tým hostí, který tlačí na tým domácích.
17:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #7 Martin Šimek (4:2).
17:56
Benešovu se po deseti vteřinách přesilové hry podařilo snížit na rozdíl dvou branek.
17:44
Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
16:30
Hráči Benešova se znaží srovnat utkání, ale moc se jim to nedaří. Dušan Volgyi je jako skála.
14:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #26 Daniel Škeřík, asistoval #95 Filip Krigovský (4:1).
14:41
Benešov krásně získal balónek za svojí vlastní brankou, ale hráčům Jaroměře se podařilo balónek získat zpět a střelit gól.
13:00
Jaroměř si zatím drží míček na svých čepelých, ale Benešov se nevzdává.
10:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #14 Daniel Sedláček (3:1).
10:39
V přesilové hře se k míči dostal Daniel Sedláček a ten našel volého Daniela Kroupu, který navýšil skóre na 3:1. Jaroměř se zpamatovala a ukázala týmu hostí, že tak jednoduuché to nebude.
09:30
Jaroměř se znaží najít volé místo pro zakončení, ale Benešov zatím kvalitně brání.
08:59
Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
06:00
Po střeleném druhém gólu si Jaroměř začala více věřit a dostává větší a větší šance.
05:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (2:1).
05:35
Tomáš Hejzlar se z rohu dokázal vymonat a našel volného Daniela Kroupu, který svou střelu umístil do brány a zvyšuje stav na 2:1 pro Jaroměř.
03:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (1:1).
03:26
Tomáš Hejzlar našel skákající balónek na velkém brankovišti a vypálil pod horní tyč brány Benešova a srovnal stav na 1:1.
03:00
Jaroměř, která je aktuálně na míčku se snaží dostat přez obranu soupeře.
00:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #16 Albert Půlpán (0:1).
00:55
Po chybě domácích se tým hostí ujímá vedení zásluhou Adama Balíka.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Albert Půlpán, Michal Vojtíšek, Miloš Vojtíšek, Adam Balík, Ladislav Vorel
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Daniel Kroupa, Vojtěch Výborný, Patrik Horčička, Tomáš Hejzlar, Michal Janeček
00:00
Dobrý den, vážení diváci u obrazovek. Chtěl bych vás tímto uvítat u 5. kola Národní ligy - Západ mezi domácími TJ Sokol Jaroměř a hostujícími SK Florbal Benešov.