3:1
1:1
- : -

ASK Orka Čelákovice - T.B.C. Králův Dvůr 5:3
12. Václav Kramel, 26. Jan Sedlák, 30. Ondřej Špalek, 40. Ondřej Špalek, 60. Jakub Čáp - 4. Michal Nový, 21. Martin Kameš, 54. Matěj Horák; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Aleš Zetek 18 - David Křeček 38; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:1;
Komentář domácích Zmátlo Šimon (Trenér):
Dřeli jsme, bojovali, ale v zakončení občas přemýšlíme jak kdybychom byli na MATFYZU a ne na florbale, tímto si hru děláme zbytečně složitou a je to škoda.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
Orka byla dnes lepší, nám scházel klid na balónku, rozehrávka strašně pomalá,potřebujeme potrénovat fyzičku a rozehrávku. Děkujeme soupeři a pořadatelům
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #89 Václav Kramel (5:3).
59:54
Vyloučen hráč #12 David Zeman družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
56:42
Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
56:28
Orka v plném počtu
55:40
Zadák narýsoval na Čecha, ten nezakončil
54:28
Vyloučen hráč #26 Michal Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
54:28
Orka staví hráče proti míčku, stavbu na starost Jareš
53:40
Míček projížděl pod Zetkem, Horák se rychle zorientoval a snižuje
53:38
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #40 Matěj Horák bez asistence (4:3).
46:11
Oba týmy se nyní soustředí spíše na rozhodnutí arbitrů, florbalová podíváná to v tyto momenty rozhodně není
45:45
Remeš si řekl, že zkusit se má vše,  a tak nahrál protihráči
45:32
Zetek chytá další ránu
44:58
V Doutnáčovi doutnaly emoce (laciný pokus o humor) , rozhodčí si jeho a Vlčka zavolal a situaci řeší nekomprosní domluvou
44:42
Kramel skotačil hřištěm, jeho zábavnou kratochvíli přerušil obránce hostujícího celku
43:55
Zetek chytá jako Bohumil Kuna (dobrý rybář)
39:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (4:2).
39:33
Krosová nahrávka prošla a Orka odskakuje na tzv. Csaplárovu past
38:42
Čáp krosem na Špalka,obránce hrábnul holí a ze situace nic není
38:14
Domácí stratég Zmátlo je asi z cukru, jelikož jeho svěřenci na hřišti postavili deštník
37:50
Přijela pouť, orka roztáčí další kolotoč
37:30
Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra na zemi.
31:14
Sudí vyzval aktéry utkání k uklidnění emocí, opravdu to tady chvílemi vypadá jak ve vile Vyvolených
30:40
Královák se nemůže dostat do utkání
29:27
Staré známé duo Čáp-Špalek opět udělalo radost všem fanouškům
29:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #17 Jakub Čáp (3:2).
28:51
Hra přerušena, hlavní pořadatel všem vytřel zrak, jak ladně sklidil vodu z brankoviště
28:23
Královák drží míček
26:55
Hra je nahoru dolu
25:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák bez asistence (2:2).
24:00
Zadák teď hodil Bártovi na mantinel pěkný špek, Bárta však situaci řeší s elegancí a vybojoval rozehrávku z půlky hřiště
21:28
Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
21:28
Doutnáč po krásné indivuální akci, vybojoval další početní převahu pro kytovce
20:56
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #42 Daniel Riley (1:2).
20:56
Akce dva na jednoho zakončena střelou na bližší tyč, končí brankou
20:30
Orka si krásně sehrála, ke střeleckému pokusu chyběla jen střela.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:8
20:00
19:48
Zetek předvedl zákrok z kategorie "Netušili jsme, že to v sobě má". Hezký moment
18:30
Po střele Čápa už se radovala celá hala, ale dle názoru sudího, míček čáru nepřekročil,tudíž je stav stále vyrovnaný
17:42
Petr Němeček prověřil Křečkovu packu
17:00
Vypadlo nám internetové připojení, za dobu digitálního detoxu se nic zajímavého nestalo
13:11
Zadák nahulil míček hostujícímu obránci přímo do lýtka, bolestný moment
11:50
Něměček zabojoval u mantinelu, poslal na střed a Kramel nekompromisně zavěsil
11:43
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #26 Michal Němeček (1:1).