1:4
2:2
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC Intevo Třinec  4:9
8. Štěpán Čevela, 29. Ondřej Janáč, 46. Dominik Menzel, 55. Ondřej Janáč - 1. Jiří Martynek, 2. Šimon Czernek, 19. Ondřej Drong, 29. Jan Janáč, 34. Šimon Czernek, 37. Šimon Czernek, 40. Filip Turoň, 42. Jan Mieszek, 56. Jan Fiedor; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: René Frydrych 19, Václav Hradil 13 - Marek Gawlik 26; po třetinách: 1:3, 1:4, 2:2;
Komentář domácích Filip Jaromír (Vedoucí):
Rychlý náskok si Třinec od prvních minut zaslouženě pohlídal po celý zápas. Díky soupeřům za zápas, divákům, že nás přišli podpořit.
Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér):
Zápas nás stál na můj vkus až moc krve a šrámů, naštěstí snad nic váznějšího. Věděli jsme, že Krnov bude především dopředu nebezpečný, což se i potvrdilo. Nebyl to ale zdaleka náš nejlepší zápas. Velké množství technických chyb a neproměněných šancí na obou stranách trochu kazily dojem z hezkého vysledku. I tak jsme ale za tuto výhru moc rádi a příští víkend nás čeká souboj o zatím první flek. Díky Krnovu za fér zápas a přeji posun tabulkou nahoru.
60:00
Střely ve 3. části: 11:12
60:00
59:25
Turoň zabránil střele Chylíka a Třinec měl rychlý brejk
58:18
Miškov si obhodil hráče a míček získal krnovský Janáč. Ten míček do branky nedostal
56:41
Třinec už nikam nespěchá, Krnov by ale měl, pokud chce stav utkání ještě nějak ovlivnit
55:03
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #9 Jan Kyselý (4:9).
54:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #11 Ondřej Janáč, asistoval #22 Ondřej Miškov (4:8).
46:43
Šuly zblokoval střelu Třince. Z domácí střídačky hlasitě zaznělo "Dobře, Frantooo!"
45:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #14 Filip Fňukal (3:8).
45:18
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Václav Hradil družstva FBC ORCA KRNOV
44:56
Krnov svou přesilovku nevyužil
42:56
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení.
42:56
Fiedor si Šulyho tak trošku podržel, aby nemohl získat míček. Krnov si zahraje první přesilovku
41:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (2:8).
40:42
Krnov kombinoval na své polovině. Míček pak získal Filip před třineckou brankou, ale branka z toho nepadla
39:44
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #44 Jan Kováč (2:7).
39:44
Janáč (Krnov) sice něchtěl, ale vysoká hůl tam byla. Třinec svou druhou přesilovku ihned využil
39:40
Vyloučen hráč #11 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká florbalka.
37:41
Kováč si svou krosovou přihrávkou udělal dva krnovské obránce. Třinec tím pádem útočil v 5 na 3
36:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (2:6).
35:37
Fanoušci Krnova hlasitě podporují
34:20
Fridel zmátl kličkou beka, nahrál na Chylíka, který se pak s prvním zmiňovaným srazil a bylo po šanci. Míček posbíral Třinec
33:47
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek bez asistence (2:5).
32:33
Janovský střílel do odkryté branky, Frydrychova reakce byla neskutečná a rychlým přesunem zabránil tomu, aby Třinec vedl 5:2
31:18
Miškov zkusil zkušeně vystřelit z bekhendu, Gawlik střelu dokázal vyrazit
30:41
Zvoní tyč Gawlikovy branky
28:31
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #16 Šimon Czernek (2:4).
28:14
28:14
Janáč vstřelil branku hned po rozehrávce domácích. Na to Třinec přidal další
27:24
Čevela ztratil míček v zápětí vybojoval zpět
26:09
Miškov nahrál před branku na Filipa, který zde byl úplně sám. Brankář Třince střelu chytá
24:02
Fridel se krásně zorientoval v předbrankovém prostoru. Míček ale trefil do Gawlika
19:58
Těsně před koncem první třetiny prozkoušel Filip Gawlika z půlky hřiště. Ten střelu vyrazil
18:42
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #27 Jan Fiedor (1:3).
18:42
Hosté využívají první dnešní přesilovku
17:57
Nához Hlušíčka Filip zpracovat nedokázal. Stáli před ním třinečtí obránci
17:39
Vyloučen hráč #81 Dominik Menzel družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování florbalky.
16:38
Hlušíček zblokoval nebezpečnou střelu Třince v situaci 2 na 1
16:09
Střela Janáče zblokována
14:42
Chylík se ohnal florbalkou a trefil Mieszka do obličeje. Hosté tedy mají rozehrávku kousek od branky Krnova.
13:15
Chylík, nahrál z prostoru za domácí brankou přímo na střed soupeřovi. Naštěstí z toho nic nebylo
10:52
Třinec do zápasu vstoupil s vysokým temepem. Myslím, že to Krnovu dělá trošku problémy.
07:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #10 Dalimil Chylík (1:2).
07:30
Před brankou Třince byl teď velký šrumec. Míček získal Chylík, nahrál na střed Čevelovi, který už zakončoval do poloodkryté branky.
06:41
Brejk Třince s přehledem Frydrych vychytal
05:01
Filip zíkal míček na polovině a běžel sám na branku, ovšem trefil břevno
01:01
00:32
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #17 Filip Turoň (0:1).
00:32
Třinec ze začátku utkání kombinoval na své polovině. Poté třinečtí obránci vyvezli míček až do rohu Krnova, kde už to neměl těžké Martynek, který ho dostal až za záda Frydrycha
00:01
Úvodní buly pro Krnov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Marek Gawlik; hráči v poli: Ondřej Bajtek, Tomáš Janovský, Ondřej Drong, Filip Turoň, Jiří Martynek
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV:
00:00
Krásné odpoledne ze Sportovní haly na Janáčkově náměstí. Vítám vás u 5. kola Divize E, ve kterém se mezi sebou utká domácí Krnov s hosty z Třince. Udrží Třinec svou dosavadní neporazitelnost nebo si Krnov připíše první 3 body do tabulky? To vše se dnes dozvíme! Přeji příjemnou zábavu