1:2
0:0
- : -

Florbal Jindřichův Hradec - Fbc Strakonice 3:4
12. Michal Hřebíček, 13. Martin Novák, 34. Michal Hřebíček - 4. Jan Staněk, 17. Jiří Křesák, 21. Jiří Křesák, 33. Tomáš Mareš; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 24 - Jan Vaníček 19; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:0;
Komentář domácích Šmíd Jakub (Asistent trenéra):
Vyrovnané utkání s týmem z horní části tabulky. Škoda některých chyb a zbytečně inkasovaných branek. Naopak vpředu se na gól strašně nadřeme a v klíčových momentech šance neproměníme. Příště věříme opět ve tři body na domácí palubovce. Gratulujeme soupeři a šťastnou cestu.
Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání. Dnes se hrálo ve vysokém tempu a diváci viděli spoustu pěkný akcí. Více gólů nepadlo nepadlo jen díky skvělým gólmanům na obou stranách. Strakonice Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:30
Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
58:15
Timeout Florbal Jindřichův Hradec
51:02
Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:11
40:00
33:37
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #3 Kryštof Ille (3:4).
32:03
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (2:4).
26:12
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
20:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:12
20:00
18:02
Vyloučen hráč #4 Michal Hřebíček družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:09
Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
16:28
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (2:2).
15:40
Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání.
12:44
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #18 Martin Novák, asistoval #9 Jan Šimic (2:1).
11:03
10:34
Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky.
03:31
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #3 Miloslav Blahuta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Vojtěch Houska, Karel Šavrda, Jiří Křesák
00:00
Line-up domácích Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Jakub Hybš, Vít Hovorka, Martin Novák, Filip Šimek, Jan Šimic