6:2
3:4
- : -

Kralupy Wolves - 1.FBC DDM Děčín IV 11:7
20. Jan Řehák, 20. Matyáš Metoděj Krahulec, 24. Jan Suk, 24. Kristián Malík, 24. Petr Husťák, 27. Pavel Procházka, 30. Ondřej Diepolt, 31. Lukáš Carvan, 44. Jan Michálek, 54. Matyáš Metoděj Krahulec, 55. Pavel Procházka - 16. Vladislav Vrátil, 37. David Matza, 39. Michal Záruba, 50. Adam Závěrka, 51. Marek Sochor, 52. Marek Sochor, 55. Šimon Pilek; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Jan Blaho 17 - Adam Havriljak 22, Jan Drobný 13; po třetinách: 2:1, 6:2, 3:4;
Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér):
V první třetině byl zápas dost vyrovnaný a měli jsme co dělat ubránit naši branku. Děčín měl skvělou obranu a šikovného brankaře. Pak nastal rychlý obrat a my odskočili do vedení o 4 góly. Bohužel jsme to brali jako výhru a to bylo špatně. Z obrovského brankového rozdílu nás soupeř dokázal, tak rozhodit, že tři body v divizi byly ohroženy. Nakonec jsme to ale dotáhli do konce a výhru jsme i přes mnoho chyb udržely. Děkujeme za skvělý zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Miško Petr (Trenér):
Domácí dnes dobře využili znalostí svého hřiště a svoji agresivitou na útočné polovině nám dělali problémy. Ve druhé třetině bohužel přišel fatální kolaps a když už jsme se chtěli vrátit do zápasu, tak nás několikrát vyčapal gólman. Třetí třetinu jsme však nezabalili a udělali jsme z toho ještě zajímavý zápas. Gratulace soupeři, díky divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
57:45
Buly na prostředku vyhrává Děčín.
57:30
Michálek zkouší ještě ze strany. Slyšíme píšťalku a bude se rozehrávat z rohu.
56:04
Dnes vidíme hodně gólů. Pilek tentokrát skóroval za pomocí dvakrát trestaného sympaťáka Záruby:)
55:31
Diepolt krásná kličkovaná a Suk střílí. Bohužel pouze strana branky. Teď se ale nemýlil a svou pomocí přispěl k dalšímu vlčímu gólu.
54:57
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek, asistoval #6 Petr Fišer (11:7).
54:51
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #32 Jan Suk (11:6).
54:05
Už bylo potřeba! Desítka je tam. Krahulec s Hájkem zvyšují na 10:6.
53:35
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #3 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #1 Jakub Hájek (10:6).
52:07
Kralupy by se měli trochu probrat. Další krásné tři akce před Vlčí brankou. Florián naštěstí nenašel prázdné místo v Blahově brance.
51:50
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor z trestného střílení (9:6).
51:50
Máme tady další nájezd a opět pro Děčín. Sochor se nemýlil.
51:33
Děčín slušně šlápnul do plynu a snaží se dohnat brankový rozdíl.
50:21
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (9:5).
50:21
Vlci bohužel opravdu usnuli. Nádhernou akci teď předvedl děčínský hráč s číslem 29 Marek Sochor.
49:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka, asistoval #4 Vladislav Vrátil (9:4).
49:12
Za nesportovní chování si u stolečku poseděli Carvan a Záruba. Po návratu na hřiště za pomocí Vrátila skóruje Adam Závěrka. Stav utkání 9:4 pro Vlky.
47:01
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
47:01
Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
45:24
Vlci hrají přesilovku.
44:50
Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
43:38
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #3 Matyáš Metoděj Krahulec (9:3).
43:28
Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
42:33
V první minutě třetí třetiny Vlci trochu zaspali, ale teď už opět ohrožují děčínskou branku.
41:11
Vrátil teď ohrozil opět branku Vlků. Blaho jeho střelu chytil.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 18:12
40:00
38:57
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #12 David Matza (8:3).
38:57
Hráči jsou komplet. Děčín využil návratu Fišera a přidávají další gól.
38:15
Vlci zatím nevyužili přesilovku jako kapitán Děčína Matza.
37:54
První vyloučení pro Děčín. Kralupy si zahrají přesilovku.
36:51
Vyloučen hráč #6 Petr Fišer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:42
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #26 Tomáš Huslička (8:2).
36:04
Máme tady druhé vyloučení pro Vlky. Tentokrát Honza Michálek. Nejdřív za pomocí Janoucha málem vstřelil gól, pak ale omylem seknul a jsou z toho 2 minutky.
35:23
Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
34:42
Rozehrávka z rohu pro Kralupy. Děčín zdvojuje. Snaží se prostřelit vlčí obranu.
33:05
Gól, vyloučení a střídání brankaře na straně Děčína. To vše jsme teď během chvíle viděli. Kralupy jsou dominantně na míčku. Kristián Malík dnes na hřišti září. Má náš obdiv!
31:01
Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za vysoká florbalka.
30:45
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Lukáš Carvan, asistoval #3 Matyáš Metoděj Krahulec (8:1).
30:45
Střídání brankáře. Nový brankář #36 Jan Drobný družstva 1.FBC DDM Děčín IV
30:27
Matza pokus o střelu. Míček ale letěl mimo branku. Pilek krásná otočka. Bohužel nedokázal vystřelit. Rychlá akce Vlků, Honzik Řehák našel Ondru Diepolta a Kralupy odskakují o další bodík.
29:36
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #90 Ondřej Diepolt, asistoval #48 Jan Řehák (7:1).
26:55
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #2 Jakub Brož (6:1).
26:01
Kozel proběhl celé hřiště. Nabalil na sebe tři děčínské hráče. ŠUP šup a je z toho gól.
24:36
Děčín po pauze na míčku. Bohužel nic nevymysleli. Vlci prorazili jejich obranu a je to teď znát.
23:56
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
23:56
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #1 Jakub Hájek (5:1).
23:56
Na tohle jsme čekali, Suk bez asistence, Malík s Janouchem a Peťa Husťák za pomocí našeho Hájka Lupíka zvyšují Na 5:1!
23:35
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #26 Filip Janouch (4:1).
23:02
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk bez asistence (3:1).
22:51
Vrátil leží na zemi. Odchází ze hřiště a kulhá. Doufejme, že je v pořádku.
21:40
Vlci na to ihned vlítli. Bohužel jejich střely zatím lítají nad nebo vedle děčínské branky.
21:17
Děčínský kapitán ve velké šanci, Suk však jeho únik zastavil.
20:30
A Lupík hned v akci, vedle. Husťák přišel o hokejku:(
20:00
20:00
Máme tu druhou třetinu, hráči jsou připraveni na buly.
20:00
Střely v 1. části: 16:4
20:00
19:53
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #3 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #26 Filip Janouch (2:1).
19:53
Pár vteřin před koncem první třetiny stíhá ještě zvýšit za pomocí Janoucha Krahulec. Kralupy vedou 2:1.
19:32
A je tam! Diepolt na Řeháka a i když to nevypadalo, tak je z toho branka. Je vyrovnáno.
19:16
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #90 Ondřej Diepolt (1:1).
19:00
Poslední minuta dnešního zápasu. Děčínská obrana je neskutečná. Kralupy střílí jednu za druhou.
17:33
Kralupy se snaží obrátit zápas, ale nedaří se jim to. Děčínský gólman je opravdu dnešní hvězdou!
17:12
Florián teď nebezpečně před vlčí brankou.
15:13
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil z trestného střílení (0:1).
15:13
Máme tady nájezd pro Děčín. Vrátil tak dává svou první branku v dnešním zápase.
15:01
Kralupy asi pět šancí před děčínskou brankou. Havriljak nepustí ani myšku!
13:54
Cink na domácí brance. Řehák rychlý obrat, bohužel taky nic. Mantinely opět dole. Pořadatelé ihned v akci.
13:04
Vrátil na Fidlera. Husťák tyčka! Tak teď je to opravdu o štěstí.
12:07
Vrátil nádherná střela na Blaha.
11:00
Rozehrávka Matzy z rohu téměř přes celé hřiště a dvě šance před domácí brankou pro Děčín. Blaho si své území chrání.
09:38
Diepolt skvělé dvě střely na děčínského brankaře.
09:10
Mantinely dole. Nervozita panuje a my čekáme na první gól.
07:34
Nestíhám psát :D oba týmy na míčku stejně, krásné gólové situace, obrana skvělá a stav 0:0.
05:28
Moc pěkný zápas. Čisté konto.
02:31
Zápas začal ve velkém tempu a je zatím poměrně vyrovnaný. Viděli jsme pár šancí před domácí i děčínskou brankou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak; hráči v poli: Petr Fišer, David Matza, Jan Bräuer, Michal Záruba, Marek Sochor
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Karel Urban, Petr Husťák, Adam Kozel, Marek Čejka, Jakub Hájek
00:00
Vítáme vás na dnešním zápase v Kralupech nad Vltavou. Uvidíme domácí tým Wolves, který se utká s FBC Děčínem. Držíme palce!