2:2
0:2
- : -

Florbal Vsetín - 1. FBK Eagles Orlová 4:5
11. Viktor Knebl, 17. Ivan Zajíc, 22. Ivan Zajíc, 31. Tomáš Horák - 13. Adam Kučera, 33. Adam Kučera, 33. Tomáš Kříž, 46. Radek Jantoš, 57. Lukáš Milerský; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jakub Tománek 22 - Vít Brož 34; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:2;
Komentář domácích Anděl David (Trenér):
Stará bolest, která se nedaří vyléčit - nízká produktivita a individuální chyby nás stojí body. Tvrdá a rychlá hra nám seděla, nicméně jsme toho nedokázali využít.
Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér):
Dnes si někteří spletli sporty... zajímavá komedie a více se k tomu nebudu vyjadřovat. My jsme dnes nastoupili v hodně okleštěné sestavě naštěstí to vyšlo. Děkuji
59:20
TimeOut domácích, nejspíš půjdou do šesti.
59:20
V přerušení tu opět diskutují hráči hostů s rozhodčími.
59:02
To je zase komedie :D Už teď se těším na komentář trenéra hostí.
58:25
Žůrek teď nachystal Malému, ale ten úplně minul, mohlo být vyrovnáno.
56:59
Zdravotnica dělá binec na hřiště, hodila tam míček navíc.
56:55
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #10 Lukáš Milerský, asistoval #90 Tomáš Milerský (4:5).
56:55
Co to zas bylo za gól, vůbec nevím z čeho maj radost.
53:57
4na4 je docela sranda :D Osobka na obou stranách, zatím vypadá, že i přes malou učast na letní jsme na tom lépe.
53:05
Vyloučen hráč #8 Jiří Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
53:05
Vyloučen hráč #10 Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
52:52
Toto je hrozná řežba, já už bych radši zavolal sanitku. Ať je tu.
52:52
Uklízečka dnes bude muset hodně vytírat. Tolik slz.
52:01
Osm minut do konce a já chci dnes ten KEBAB vítěžný!
51:42
Nevěděl jsem vubec co psát, ale už sa hraje 5 na 5
50:21
ROzhodčí to teď začal čistit. Emoce všude.
49:35
Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
49:00
Fantastický Tománek! Hoši bojovat!
47:52
Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
47:52
Další přesilovka pro Orlovou a stejně budou furt bečat :D
47:27
Střela Macka do bloku.
47:27
Jakási paní z Orlové na tribuně řve jak na prvního mája. Ticho prosím. Vůbec tomu nerozumíš.
46:25
Dnešní utkání sleduje 51 platítích diváků.
46:09
Malý úplně vedle.
45:48
Zajíc těsně vedle.
45:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš, asistoval #88 Adam Kučera (4:4).
45:30
Přecejen gól a začínáme od nuly.
45:08
Březík tři obranné zákroky, Zubek výborný blok.
44:14
Rána  Jantoš a skvělý Tománek.
43:30
Zdá se, že si Orlová přesilovku vyprosila mezi třetinama. Šel hodně ochotně k zemi.
43:29
Vyloučen hráč #22 Tomáš Novosad družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
42:52
Delfín, teď úspěšný mezi žraloky.
40:51
Žůrek na place.
40:05
Nicméně mám stížnosti, že jsme dnes moc hodný.. jdeme na to!
40:01
Máme tady poslední periodu snad to dotáhnem! Těším se na komentář trenéra Loudy hádám, že ani dnes nebude pozitivní.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
39:59
Kolem rozhodčích jsou snad teď všichni hráči Orlové a diskutují.
38:20
Hluchá pasáž hry teď, nic než dvě menší šance Orlové, které likviduje dnes skvělý Tománek.
37:04
Novosad teď nádherně našel Zubka ten trestuhodně zahodil.
35:20
Orlová v pěti.
34:09
Stejná souhra Macka s Horákem, tentokrát těsně vedle.
33:20
Vyloučen hráč #9 Pavel Kubla družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
32:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #8 Tomáš Kříž, asistoval #69 Filip Matějka (4:3).
32:45
Dva slepené góly vrací Orlovou do hry.
32:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera bez asistence (4:2).
32:12
Další stračka gól pro Orlovou. Vlastně skoro vlastní gól
30:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #54 Tomáš Horák, asistoval #10 Robin Macek (4:1).
30:03
Tak to byla nádheraaaa! Macek krásný cross na Horáka a je to gól! Ještě, že jsme to v pátek trénovali a to Hory nebyl :D
29:25
Březík zakončuje úplně vedle.
28:53
Vyloučen hráč #7 Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:53
Jantoš sejmul Húště. Přesilovka pro Vsetín.
28:32
Macek fantastický blok proti Kučerovi.
27:14
Krásná sehrávka a přečíslení obrany hostů. Húšt minul aj hazenkářskou kasu.
26:21
Vsetín v dalším obrovském tlaku, tak jsme ho na míčku ještě hrát neviděl.
25:58
Trapná hláška, ale Delfínek 3,56 metrů vedle.
25:31
Rána Bečky a fantastický Tománek v domácí brance.
23:50
Velký tlak Vsetína to musí být gól Orlová vůbec neví  jak teď bránit.
23:25
Žůrek ve skvělé šancii škodáá
22:48
I Orlová teď v první velké šanci..Tománek likviduje!
21:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc bez asistence (3:1).
21:54
Zajíc vyskočil z klobouku a je to 3:1 nádherná individuální akce.
21:42
Vizovická formace, teď točila Orlovou..Vsetín opět lepší i na začátku druhé třetiny.
20:56
Zubek si zařval, dostal, a míček skončil venku na parkovišti.
19:59
Máme tady konec první třetiny, Vsetín ji vyhrává 2:1 a je myslím herně lepší, Orlová zatím využívá taktiky Pepika Hnátka.."Dlouhý nakopávaný", a herní projev se mi vůbec nelíbí.
18:59
Střela Delfínka.. do vody.
16:53
Ihned po buly Orlová sama na bránu, obrovská šance Orlové, Tománek alá Hašek kryje!
16:28
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #96 Viktor Knebl (2:1).
16:28
Zajív výborně na středu vymáchal dva hráče jak hadr a Vsetín vede!
16:24
Zub teď ve velké šanci neproměnil, pak skvěle vybojoval, ale delfínek zavazel.
15:12
Kučera furt výmýšlá nesmysly s hokejkou, vůbec mu to dneska nejde.
14:20
Zajíc teď nádherně našel Kbebla, ten nechápu, že netrefil.
12:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #69 Filip Matějka (1:1).
12:48
Tečovaná střela končí v bráně domácích, hnusný gól. Ale bohužel tam je.
12:30
Macek teď rozsekal soupeři hokejku na tři kusy.
11:29
Standartka Orlové se nevyvedla míč má Vsetín.
10:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Viktor Knebl, asistoval #13 Ivan Zajíc (1:0).
10:00
Knebl ze středu! 1:0 pro Vsetín!
09:08
Delfínek, teď plaval jak ve vodě, spíš zavazel Mackovi.
08:32
Teď Orlová v první větší šanci, tu likviduje Tománek.
07:47
Ten kluk konečně dorazil! Coudy je na hale vítej zpět na místě dění! Mezi náma, měl bys tu kariéru obnovit ve florbal a ne v NHL na xboxu!
06:40
Teď budu na Žuru hodný, měl to těžké, ale skvěle ho uvolnil Macek a byla z toho další šance.
05:46
Mrzí mě, že dnes trenér hostů Louda, nebude moct použít svou oblíbenou hlášku "Bacha na toho malého tlustého" Sedím totiž na časomíře :P
04:29
Vaculík nádherná rána do horní tyče. První obrovská šance Vsetína.
04:02
Na hřišti teď chaos jak v poslancké sněmovně.
03:08
Malý v dobré šanci, ale míček mu uskočil.
01:29
První střídání pro Žůrka. Dnes nastupuje po boku delfínka. RODINA!
01:01
Také Tománek skvěle zasahuje.
00:30
První šanci Vsetína nevyužil Zajíc, Brož skvělý zákrok.
00:01
Utkání nám odstartovalo! První buly pro Orlovou jdeme na to!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Tomáš Kříž, Adam Kučera, Tomáš Bečka, Vojtěch Šimík, Filip Matějka
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: hráči v poli: Tomáš Březík, Jakub Húšť, Viktor Knebl, Robin Macek, Ivan Zajíc
00:00
Dobrý den z haly na Lapači. Zdravím olympijské studio, všechny domácnosti uprostřed evropy, ranní provozy továren, vrátnice, dopolední bary a restaurace, prodejny, čekárny, mateřské školky i prezidentskou kancelář.. Držme všichni společně dnes palce našim mužům při zápase s týmem Orlové.
00:00
V první řadě se chci omluvit, že dnes bude asi nuda, páč jsee byl vedením pokárán, že minulý online byl vulgární a rodiče, našich žáků si stěžovali. Tímto se jim omluvám a budu se snažit být dnes normální.
00:00
Dnes nás čeká zápas dvou nejhorších týmů v lize, teda tvrdil to pan Rochowanský, my si to nemyslíme.
00:00
Dnes v sestavě samozřejmě také Žůrek! Takže o zábavu bude postaráno.. Nutno podotknout, že ještě jsem neodehrál ani jeden zápas a furt máme stejně bodů :D