4:1
1:3
- : -

Floorball Club FALCON - FBC Pitbulls Kolín 9:5
9. David Sgall, 10. Jakub Škrdla, 10. Šimon Štěpán, 20. Ondřej Bouma, 29. Vojtěch Řádek, 30. Jakub Škrdla, 34. Hynek Uvíra, 37. David Sgall, 54. Vojtěch Horák - 5. Jan Janeček, 24. Petr Nejedlý, 50. Trong Martin Lexuan, 53. Filip Pletka, 59. Jan Janeček; rozhodčí: Martin Pavlík - Filip Novák; vyloučení: 3 + Patrik Koníček OS:5; využití: 3:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Pavel Malý 24 - Aleš Moc 30; po třetinách: 4:1, 4:1, 1:3;
Komentář domácích:
Ospalé nedělní utkání ve kterém jsme se těžko dostávali do tempa. První dvě třetiny byly nakonec to nejlepší, co jsme dnes divákům nabídli. Třetí třetina se z naší strany už jen dohrávala. Soupeři přejeme mnoho štěstí do dalších kol.
Komentář hostů Cícha Petr (Vedoucí):
Když to vypadalo, že se konečně po špatném rozjezdu dostáváme do tempa, tak děs a hrůza v přesilových hrách, v naší přesilovce bez střel a s góly do naší branky a jindy dobré přesilovky dneska také nebyly zrovna naší pýchou. Tradičně také tisíc šancí na vstřelený gól. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
58:00
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček bez asistence (9:5).
54:07
Vyloučen hráč #19 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
53:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #48 Jakub Škrdla (9:4).
52:04
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #48 Jan Janeček (8:4).
49:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #91 Trong Martin Lexuan, asistoval #27 Filip Pletka (8:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:9
40:00
36:43
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #3 Vojtěch Horák (8:2).
36:19
Vyloučen hráč #66 Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
33:59
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #70 Šimon Bulvas (7:2).
29:22
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #61 Miloš Beer (6:2).
28:21
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (5:2).
27:13
Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
27:13
Vyloučen hráč #68 Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
27:13
Vyloučen hráč #68 Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON - osobní trest.
23:23
Vlastní branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý (4:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
19:08
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (4:1).
17:57
Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
13:44
Vyloučen hráč #7 Zdeněk Vavřina družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:51
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
09:19
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #70 Šimon Bulvas (3:1).
09:00
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:1).
08:39
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:1).
08:24
Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:29
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #41 Vítězslav Malínský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: hráči v poli: Václav Klepal, Marek Reithar, Trong Martin Lexuan, Filip Pletka, Jan Janeček