3:2
2:5
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:9
2. Ondřej Duben, 6. Jan Venera, 20. Jakub Šourek, 27. Ondřej Duben, 33. Jakub Šourek, 36. Filip Bergman, 44. Ondřej Pužman, 53. Ondřej Duben - 5. Matyáš Bláha, 9. Michael Petráň, 21. Radek Drba, 38. Michael Wertheim, 42. Marek Cígler, 47. Jakub Čech, 50. Michael Wertheim, 55. Michael Wertheim, 58. Marek Cígler; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:3 + Vojtěch Andrášek OS; využití: 2:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Týc 20 - Vítek Šimáček 12; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:5;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Řekl bych, že se na nás dnes projevil včerejší náročný zápas. Od začátku jsme nebyli dostatečně dobří v přístupu k hráčům a chyběla nám agresivita v soubojích. V útoku jsme měli velké množství jednoduchých ztrát. Sparta měla velmi dobrý pohyb bez míčku a to nám dělalo po celý zápas problémy. Musíme se poučit z chyb a být lepší. Díky soupeři a divákům.
Komentář hostů Thompson Oliver James (Trenér):
Dnes jsme působili schizofrenním dojmem, kdy jsme střídali pasáže kvalitní, trpělivé hry s množstvím gólových příležitostí a pasáže, kdy jsme neunášeli emoce a kupili zbytečné chyby. V závěru jsme přetavili naši herní převahu v zasloužené 3 body. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:13
60:00
59:48
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zdržování hry.
59:48
Poslední šance pro Boleslav na vyrovnání skóre dnešního utkání.
59:46
Boleslav jde do 6.
59:39
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
57:47
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zvedání florbalky.
57:47
Boleslav jde opět do oslabení.
57:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #7 Adam Kos (8:9).
57:10
Sparta jde poprvé v tomto utkání do vedení. Skóre na 8:9 upravil pražský Cígler.
57:01
Prudká Venerova střela na Šimáčka.
56:11
Drba v ohromné šanci na útočné polovině Sparty.
54:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #94 Vojtěch Bláha (8:8).
54:28
Již čtvrtý gól si připisuje sparťanský Wertheim, proměňuje přesilovou hru.
52:56
Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky.
52:56
Druhá přesilová hra pro tým hostí.
52:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #95 Ondřej Duben, asistoval #45 Filip Bergman (8:7).
52:40
Duben si připisuje hattrick.
51:01
Petráň netrefuje odkrytou branku Týce.
49:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #8 Maxmilián Škoda (7:7).
49:54
Wertheim využívá šance početní výhody a srovnává skóre na 7:7.
48:35
48:35
První přesilovka pro hosty z Prahy.
48:07
Sparta v 6.
46:52
Chmelař vypouští nebezpečnou střelu po vybojovaném souboji, který vyhrál Havelka.
46:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech bez asistence (7:6).
43:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (7:5).
43:21
Boleslav proměnila svou druhou přesilovou hru dnešního zápasu. Trefuje se Pužman prudkou střelou, po nahrávce od Fišery.
41:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #95 Matyáš Bláha (6:5).
41:38
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
41:38
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP - osobní trest.
41:38
Bláha připravil pro Cíglera další gólovou šanci pro Spartu.
41:38
Po vstřelené brance hostí, vyloučen hráč Sparty za nesportovní chování.
40:52
Wertheim vysílá prudkou střelu na Týce, ten je opět pozorný.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00
Střely ve 2. části: 8:10
40:00
37:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #64 Michael Petráň (6:4).
37:37
Chyba před domácí brankou potrestána. Duo Wertheim - Petráň obrali boleslavskou obranu o balonek a postarali se tak o další sparťanský gól.
35:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #5 Michal Fišera (6:3).
35:16
Fišera ze středu nachází Bergmana u mantinelu a ten další přesnou střelou do levého dolního rohu prostřeluje Šimáčka.
33:46
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:46
Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru.
32:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (5:3).
32:49
Protiútok Bolky, Pužman vybojoval balonek a krásnou přesnou střelou Šourek navyšuje skóre utkání.
30:11
Domácí usilovně brání, i přes velký nátlak Sparty.
29:28
Fišera zblokovaný od Drby.
27:28
Rychlý protiútok Sparty, Týc opět vyráží. Střela šla od Bláhy.
26:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #95 Ondřej Duben, asistoval #32 Tomáš Volovik (4:3).
26:56
Dubnova další přesná střela. Domácí jdou do vedení.
24:48
Chaos před domácí brankou, Týc zasahuje.
23:13
Drba přerušuje další boleslavskou akci Bergmana, který si vybíhá kolem mantinelu přes celé hřiště.
22:04
Chmelař obírá Pleskače o balonek a vysílá další střelu na Šimáčka.
20:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #64 Michael Petráň (3:3).
20:18
Druhá třetina začala ve velmi rychlém tempu. Hostující Drba vyrovnává skóre na 3:3.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostí.
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
19:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (3:2).
19:21
Bergman využil další šance na gól. Přihrává Šourkovi, který prostřeluje Šimáčka.
17:29
Wertheim zkouší pozornost Týce, ten je ale připraven a drží svůj tým.
16:29
Tvrdý souboj Bláhy a Fišery ve prospěch domácího týmu.
14:52
Škoda střílí vysoko nad branku domácího Týce.
14:18
Fišera blokuje Krupičkovu nebezpečnou střelu.
12:18
Havlina vybojoval balonek pro svůj tým, při souboji u mantinelu.
10:46
Duben a jeho další ostrá střela na Šimáčka.
08:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #71 Radek Drba (2:2).
08:22
Hezká akce hostí. Drba od mantinelu přihrál Petráňovi na střed a ten prostřeluje domácího Týce.
07:59
Souboj v rohu u domácí branky - balonek pro Spartu.
06:45
Můžeme vidět velmi vysoké tempo hry.
05:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #76 Ondřej Pužman (2:1).
05:06
Pužman na Veneru a je z toho druhý gól pro domácí Boleslav.
04:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (1:1).
04:45
Sparta vyrovnává, skóre hostí otevírá Bláha, po vymyšlené akci Andráška.
02:46
Domácí na balonku, Duben zkouší další střelu na hostujícího Šimáčka.
01:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #95 Ondřej Duben, asistoval #59 Petr Špaček (1:0).
01:43
Bolka otevírá skóre dnešního zápasu. Trefuje se Duben do odkryté branky, po nahrávce od Špačka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vítek Šimáček; hráči v poli: Vojtěch Bláha, Maxmilián Škoda, Radek Drba, Michael Wertheim, Michael Petráň
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Ondřej Pužman, Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jan Venera