5:4
3:1
- : -

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 12:5
3. Adam Zukal, 3. Martin Ján Osuský, 5. Martin Svatoň, 17. Martin Svatoň, 21. Richard Kalousek, 29. Richard Kalousek, 34. Lukáš Holásek, 35. Richard Kalousek, 38. Martin Svatoň, 44. Adam Zukal, 46. Jan Morávek, 56. Richard Kalousek - 22. David Slončík, 29. Nikolas Vizváry, 32. Lukáš Fukala, 36. Nikolas Vizváry, 53. Dominik Vinárek; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 5 + Miroslav Vybíral OS:1; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Martin Koudelka 34 - Vojtěch Galia 14, Matěj Prašivka 10; po třetinách: 4:0, 5:4, 3:1;
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
Dnes to byla SHOW a to ve všech směrech utkání. Obrovská poklona před mými hráči, co dnes předvedli a těší mě, že proces, kterým se vydáváme, má smysl. Konečně jsem si mohl vzít popcorn a colu na tribunu, a s radostí sledovat naši hru. Mockrát děkuji hráčům za dnešní krásné utkání a omlouvám se za můj přešlap, soupeři za utkání a fanouškům za fenomenální atmosféru! AVÉ BULLS :)
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Štěstí přeje připraveným, my jsme dnes byli cokoliv jen ne připravení.
Při kvalitě soupeře tohle s těží opravňuje k účasti v utkání.
Ze srovnání kdy náš výkon byl ustrašený, nervózní a soupeř hrál odvážně a jistě nemohlo nic jiného vyjít než to co se tu stalo.
Do zápasu jsme přinesli stále stejné množství technikých nepřesností a nedůrazu s nedůsledností což už teď prostě stačit nebude.
Škola života je tvrdá a před námi je spousta práce na tom, čím se chceme prezentovat, to co bylo k vidění dnes to rozhodně není.
60:00
Střely ve 3. části: 5:17
60:00
58:28
Holásek tečuje vedle.
55:37
Kalousek teď předvedl neskutečný gól! Míček si třikrát ťukl ve vzduchu a zpoza brány poté skóroval.
55:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek bez asistence (12:5).
55:10
Také dobrý zákrok Koudelky.
53:57
Nejprve Vinárek a poté Sitora, oba pálili vedle.
52:18
Vítkovice snižují po standartní situaci.
52:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominik Vinárek, asistoval #27 Jan Sitora (11:5).
50:52
Buldoci nepolevují a stále chtějí útočit.
50:12
Vágner trefuje břevno.
48:10
Musíme ocenit také fanoušky hostí, kteří přijeli v početné skupince a i přes nepříznivý stav utkání stále svůj tým podporují.
47:46
Buldoci pokračují s míčkem na hokejkách.
45:28
Rada našel Morávka který z voleje zvyšuje už na 11:4!
45:27
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
45:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #85 Lukáš Rada (11:4).
43:43
Buldokům dnes jde i oslabení. Zukal se ze středu hřiště prosazuje a je to už desátý!
43:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #49 Adam Vágner (10:4).
43:05
Fantastický Prašivkův zákrok proti výborné kombinaci Svatoně a Hanzelky.
42:22
Mazáč zblokoval Fukalův pokus.
41:53
Vyloučen hráč #91 Jakub Továrek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka.
41:10
Vynikající Vaverčákovu nahrávku Švábík zachytit nedokázal.
40:04
Slončík s Vizvárym se okamžitě po buly dostali do velké šance.
37:23
Jestliže jsme tu měli před necelými třemi minutami hattrick, tak pak tu máme další! Také Svatoň si připisuje třetí gól v zápase.
37:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #79 Lukáš Holásek (9:4).
35:44
Vizváry se prosazuje z voleje po chybě jednoho z obránců domácích.
35:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #40 Dan Peterek (8:4).
34:36
Máme tu hattrick! Kalousek si připisuje po Zukalově asistenci třetí gól v utkání.
34:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #84 Adam Zukal (8:3).
33:11
Holásek zůstal před bránou nepokrytý a přidává další gól pro Bulldogs.
33:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #60 Tadeáš Svozil (7:3).
31:22
Fukala z otočky vymetá pavučinky.
31:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #66 David Slončík (6:3).
31:00
Vágner pálí vedle.
28:57
Zukal narýsoval přesnou nahrávku, před malé brankoviště, do které Kalousek jen vložil svou hůl a je to zase o čtyři góly.
28:56
28:30
Timeout Bulldogs Brno
28:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #14 Lukáš Fukala (5:2).
26:16
Vyloučen hráč #5 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:13
Szemla to v souboji přehnal s intenzitou a domácí si zahrají první přesilovku.
24:12
Vyloučen hráč #13 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:28
Prašivka zasahuje proti pokusu Holáska z dálky.
21:41
Prosazují se také hosté, Fukala po standartní situaci našel Slončíka, který uklízel do odkryté brány.
21:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (5:1).
20:24
Prašivka je na hřišti přivítán gólem a je to 5:0.
20:23
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Prašivka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
16:52
A nejen to, krátce po skončení oslabení se prosazuje Svatoň na přední tyč.
16:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #29 Radim Švábík (4:0).
16:05
Buldoci ovšem přežili i třetí oslabení.
14:40
Elitní formace Vítkovic v čele s aktivním Fukalou za celou první třetinu prakticky neslezla ze hřiště.
14:10
Následuje další přesilovka hostí.
14:05
Koudelka chytá Slončíkův nájezd!
14:04
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #66 David Slončík.
14:04
Vyloučen hráč #76 Tomáš Macháček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
14:04
Vyloučen trenér Miroslav Vybíral družstva Bulldogs Brno - osobní trest.
12:55
I druhé oslabení přežili domácí bez větších problémů.
12:16
Koudelka zasahuje.
11:30
Zatím jsou obě oslabení kvalitně odbráněná.
10:50
Jen co skončilo jedno oslabení začíná hned další.
10:49
Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky.
10:22
A opět skvělý Koudelka.
09:55
Koudelka zasahuje proti dobrém Fukalově pokusu.
09:35
Útočný faul Bulldogs.
09:08
Hosté se pomalu usazují v pásmu.
08:46
Vyloučen hráč #79 Lukáš Holásek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:20
Vítkovice si nyní vytváří solidní tlak.
07:52
Koudelka vyráží i Galiův pokus.
07:07
Zatím výborný Koudelka nadvakrát zasahuje proti Peterkovi.
06:32
Fukala z voleje bránu přestřeluje.
04:29
Svatoň se z dálky trefuje a je to 3:0.
04:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň bez asistence (3:0).
02:54
Nejprve Kalousek našel na ose hřiště volného Zukala který přízemní střelou otevřel skóre, následně Vidaillac dobrým krosem nabídl volnou bránu Osuskému a je to už 2:0.
02:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Martin Ján Osuský, asistoval #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac (2:0).
02:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #75 Richard Kalousek (1:0).
01:52
Koudelka výborně vytěsnil Gabrielův pokus.