6:0
3:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Česká Lípa 13:1
5. Vendula Podsedníková, 6. Karolína Šimková, 18. Bára Slušná, 19. Karolína Šimková, 22. Karolína Šimková, 23. Nela Sikorová, 30. Adéla Mozdřenová, 31. Blanka Gajdošová, 36. Adéla Částečková, 39. Adéla Částečková, 45. Jana Horečková, 46. Adéla Mozdřenová, 55. Nela Sikorová - 52. Štěpánka Haklová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Amelie Kotásková 13 - Viktorie Ševrová 40; po třetinách: 4:0, 6:0, 3:1;
Komentář domácích David Patrik (Vedoucí):
Z naší strany poměrně povedené utkání, které jsme měli od záčátku pod kontrolou. Konečně jsme vytvořené šance dokázali proměnit v góly, ale i tak bychom mohli některé situace řešit lépe. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů:
Dnešní zápas znaší strany opravdu peklo. Bez nasazení. Odevzdaný.
Ve třetí třetině se to trochu zlepšilo, ale na rozjeté Vítkovice to opravdu nestačilo. Soupeři gratuluji.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #33 Adéla Částečková (13:1).
54:31
Částečková na Sikorovou, která se nemýli.
53:54
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
52:41
Mazurová minula bránu Kotáskové.
51:41
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #11 Natálie Seifrtová (12:1).
51:41
Haklová vstřeluje první branku České Lípy, nad hlavu Kotáskové.
48:25
Vítkovice převážně na půlce hostů.
45:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #78 Adéla Mozdřenová bez asistence (12:0).
45:50
Zásluhou Zikmundové zvoní tyč Kotáskové.
45:12
Vyloučen hráč #20 Nela Sikorová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
45:04
Vyloučen hráč #67 Aja Bohatá družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
44:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (11:0).
44:09
Gajdošová střílí, Horečková doráží.
43:37
Vyloučen hráč #76 Blažena Menšíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
38:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #5 Jana Horečková (10:0).
38:58
Částečková zásluhou Horečkové, vstřeluje gól z pravé části hřiště, do pravého rohu Ševrové.
35:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #20 Nela Sikorová (9:0).
34:22
Hraje se nahoru dolů.
30:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová bez asistence (8:0).
30:48
Gajdošová využívá po druhé oslabení.
29:19
29:19
Vyloučen hráč #12 Abigail Mojová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
29:19
Mozdřenová v oslabení vstřeluje branku.
27:25
Vyloučen hráč #12 Abigail Mojová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:25
Po tvrdém a nepěkném souboji, má Česká Lípa přesilovku.
22:31
Martiníková přestřeluje.
22:05
22:05
Po výhodě Vítkovic, Sikorová zvyšuje.
21:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #6 Dagmar Hradilová (5:0).
21:15
Šimková má hattrick.
20:23
První šance pro Vítkovice zásluhou Častečkové, ale Švarná chytá a vyhazuje balónek na druhou stranu hřiště, kde to ovšem nedopadlo.
18:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #28 Natálie Jedličková (4:0).
18:18
Tlačenice před bránou, ze ktré Vítkovice těží.
17:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Bára Slušná, asistoval #96 Nela Kubalčíková (3:0).
17:51
Nahození Slušné na branku skončilo v bráně.
14:49
Na druhé straně v šanci Kubalčíková, ale bránu minula.
14:42
Standartka hostů, ale nic z toho.
13:26
Střelu České Lípy zblokovala Vítkovická obrana.
11:08
Na brankovišti Ševrové se ocitlo několik hráček Vítkovic, avšak ani jedna nezakončila.
08:52
Střelu Kubalčíkové vyráží Ševrová.
08:02
Standartka Vítkovic z velkého brankoviště, ale bez gólu.
05:10
04:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #96 Nela Kubalčíková (1:0).
04:28
Podsedníková doklepla balónek za záda Ševrové.
03:38
Částečková v šanci, ale netrefuje bránu.
02:47
První šance Vítkovic, Sikorová minula bránu.
02:02
Každou chvíli jiný tým na balónku.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Amelie Kotásková; hráči v poli: Blanka Gajdošová, Adéla Částečková, Nela Martiníková, Jana Horečková, Nela Sikorová