2:3
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4
8. Kateřina Čočková, 35. Valentýna Zerzánová, 40. Klára Horčičková, 50. Gabriela Vaculová, 53. Valentýna Zerzánová - 5. Lucie Baldreichová, 48. Aneta Salehová, 49. Eva Křtěnová, 60. Kristýna Jirásková; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 19 - Šárka Černá 14; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:3;
Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér):
Výborný zápas se soupeřem nejvyšších kvalit. K Chodovu máme obrovský respekt, na zápasy s nimi se těšíme dlouho dopředu, posouvají nás a jsou pro nás velkou školou.
Nicméně našim cílem není vyhrávat zápasy základní části, vše směřujeme k tomu, abychom vyhráli poslední zápas sezony. Dnes jsme chtěli především vyzkoušet nově natrénované věci, což se nám povedlo a výhra je jen nástavba. Holky plnily taktické pokyny z lavičky, přidali i něco navíc, především kreativitu a bojovnost, což je pro nás velkým příslibem do budoucna.
Musím ocenit kvality soupeře, v současné době není v republice lepší tým, s kterým bychom mohli změřit síly...
Děkujeme hráčkám i trenérům Chodova za výborný zápas, přejeme pohodovou cestu domů a těšíme se, že se (snad) opět potkáme!
Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér):
Zápas na vysoké úrovni obou týmů. Olomouc nás nutí neustále přemýšlet nad tím, jak naší hru posouvat a jakými způsoby se zlepšovat. Tyto zápasy nás všechny velmi baví a chceme je! My jsme dnes primárně ve druhé třetině nebyli připravení hrát potřebnou hru a nedokázali jsme navázat na nic z našeho silného útoku, tam se zápas pravděpodobně rozhodl.
59:28
Střela od mantinelu přeletěla domácí branku.
59:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #48 Andrea Břeská (5:4).
58:25
Vaculová netrefila prázdnou branku.
57:40
Hostům se hra v 6 moc nedaří.
56:24
Krupičková zablokovala střelu před vlastní brankou.
53:13
Vyloučen hráč #19 Tereza Brančíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
52:24
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
52:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (5:3).
50:32
Vaculová se dobře vrátila a zastavila útok hostů.
49:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #84 Šárka Zhébalová (4:3).
49:24
Domácí odpověděli na srovnání, když Vaculová přesnou střelou nad nohu prostřelila Černou.
48:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #21 Alica Brodňanová (3:3).
48:15
Hosté rychle navázali na druhou branku a srovnali stav utkání, když Křtěnová pěknou střelou do šibenice překonala Hodulíkovou.
47:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Aneta Salehová, asistoval #58 Nikola Skoková (3:2).
47:10
Salehová zakončila přečíslení 2 na 1 přesnou ranou mezi nohy Hodulíkové a míček pomalu dojel až do sítě.
46:05
Hosté drží míček na hokejkách a rozjíždí postupný útok.
44:43
Vaculová vyjela z rohu do střely, ale Černá střelu vyrazila.
44:29
43:59
Hodulíková podržela domácí tým dobrým zákrokem.
43:08
Hodulíková si poradila se střelou Jiráskové a dlouhým výhozem posílá míček daleko od vlastní branky.
42:30
Vaculová dává šanci hostům na snížení skóre v přesilovce.
42:29
Vyloučen hráč #68 Gabriela Vaculová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
39:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #63 Veronika Mrázková (3:1).
39:11
Domácí rychle rozehráli standardku a Horčičková pohotově zavěsila.
38:28
Střela Břeské neměla gólové parametry.
37:55
Hosté kombinují na vlatsní polovině.
36:33
Tečovaná střela z půlky neprošla na branku hostů.
36:08
Domácí kombinují na vlastní polovine a rozjíždí postupný útok.
35:18
34:20
Hodulíková chytila střelu a ihned dlouhým výhozem našla Brančíkovou, která střílela z otočky nad.
34:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:1).
34:04
Zerzánová se dostala do úniku a krásnou střelou do šibenice se prosadila ve vlastním oslabení.
33:35
Břeská v dobré pozici na středu promáchla.
33:18
Vyloučen hráč #2 Tereza Hlaviznová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
31:18
Černá si připisuje další zákrok.
30:59
Černá vyrazila přízemní střelu od mantinelu nohou.
30:35
Břeská pálila z otočky do tyče.
29:35
Slibná akce hostů skončila pouze v rohu.
26:35
Hra se přelévá ze strany na stranu.
25:37
Zmrzlá pálila z první pouze do bloku.
24:55
Majerová zastavila útok hostů a posunula míček Stokláskové do protiútoku, která se dostala až do střely, jenže Černá byla připravená a její střelu vyrazila mimo branku.
23:10
Černá maskou vyrazila tvrdou střelu Hlaviznové od mantinelu.
22:36
Jirásková si dobře vyjela z rohu do střely z otočky, Hodulíková opět připravená.
22:05
Bohumínská se ve skrumáži těl před domácí brankou dobře zorientovala a vystřelila, ale Hodulíková byla připravena a vyrazila střelu nohou.
21:05
Moravcová před vlastní brankou odklonila tělem střelu Zhébalové.
20:15
Domácí vyhráli buly, jenže se jim nepovedlo hned v úvodu třetiny zaskočit obranu hostů a nedostali se do šance.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
18:48
Hosté drží míček na hokejkách a prostřídávají formace.
17:41
17:00
Vaculová se dostala do úniku, ale nepodařilo se jí překonat Černou.
16:50
Domácí zatím dobře brání přesilovku hostů a daří se jim vyhazovat.
15:41
Vyloučen hráč #2 Tereza Hlaviznová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky.
15:40
Hodulíková dvakrát vychytala nebezpečné střely Bohumínské.
13:35
Břeská se přes domácí obranu nedostala ke střele.
12:05
Černá vyrazila střelu z vélkého úhlu.
10:05
Fáčková střílela nad domácí branku.
09:04
Hosté rozehráli standardku z půlky, jenže domácí jejich hru přečetli a nepustili je do střely.
07:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:1).
07:29
Čočková se dostala k míčku na středu a nekompromisně zavěsila do horní poloviny.
05:55
Hosté se rychle dostali z vlastní poloviny do šance, ale Hodulíková dobře zasáhla.
04:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:1).
04:09
Baldreichová z první dorazila poskakující míček ve velkém brankovišti a otevřela skóre dnešního utkání.
03:27
Stoklásková se drala do šance, jenže obrana hostů zapracovala na jedničku a sebrala jí míček.
02:25
Hodulíková vychytala Krtěnovou.
00:54
Zerzánová zkusila pozornost Černé, ale ta v klidu chytila její přízemní střelu.
00:26
Horčičkové se nepovedlo přesně přihrát na Mrázkovou před brankou.
00:14
Hodulíková si připisuje první zákrok utkání proti střele ze středu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Eva Křtěnová, Agáta Saffertová, Lucie Bohumínská, Alica Brodňanová, Sabina Siňorová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Michaela Zmrzlá, Gabriela Vaculová, Tereza Brančíková, Tereza Hlaviznová, Šárka Zhébalová