3:1
- : -
FBC Liberec

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Liberec 6:5
28. Aneta Vojtěšková, 38. Kristýna Klubalová, 39. Kristýna Klubalová, 45. Kristýna Klubalová, 54. Anna Kytlicová, 55. Adéla Červenková - 11. Lucie Cidlinská, 12. Karolína Klubalová, 26. Karolína Bínová, 31. Karolína Klubalová, 46. Karolína Klubalová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 14 - Aneta Fryčová 25; po třetinách: 0:2, 3:2, 3:1;
Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér):
Těžký zápas. Nechytli jsme úvod na nohách ani v hlavě, soupeř nás přehrával skoro v každé fázi hry. V druhé třetině už se hra srovnala a nám pomohly dvě proměněné přesilovky. Třetí třetinu jsme uhráli hlavně díky šíři kádru, kdy jsme soupeře postupně unavili a nakonec využili několik šancí k otočce. I tak byl zápas otevřený až do poslední minuty a i když byl občas oboustraně až příliš vyhrocený a hodně to jiskřilo, je to přesně ta hra, která musí holky bavit. Takže děkujeme soupeři za skvělý zápas pro náš rozvoj.
Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér):
Dnes se mi tězce hodnotí výsledek tohoto utkání, zápas se bohužel nerozhodoval při hře, ale v přesilovkách a oslabeních, kterých na můj vkus bylo až přespříliž.. K našemu výkonu, jsem pyšný, co holky předvedly. Děkujeme soupeři za utkání.
55:22
Tak tato akce Liberce.. opět Klubalová s Hisemovou - Klubalová na Hisemovou a ta míjí úplně prázdnou bránu, Klubalová se chytá za hlavu
54:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (6:5).
54:14
Klubalová s Hisemovou v akci, která ale nekončí gólem
53:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Anna Kytlicová bez asistence (5:5).
49:29
Obě Klubalové končí na zemi, ale po 2 minutách se obě zvedají a odchází po vlastních. Dnešní zápas je hodně dramatický
49:21
Bínová zase na Klubalovou, ale ta tentokrát střílí vedle
48:59
Šmídková ve velké šanci ve vlastním oslabení, ale domácí brankářka byla úspěšnější
48:21
Bínová střílí nad
48:04
Vyloučen hráč #4 Valentina Kopecká družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
47:34
Včelná vybojovala další faul
45:45
Tohle utkání přivedlo do ČPP Arény 45 diváků
45:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #25 Tereza Holcová (4:5).
45:25
Klubalová si poradila s Včelnou a přidává 5. gól
44:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #71 Karolína Bínová (4:4).
44:41
Tohle duo dnes dost skóruje
44:25
Vyloučen hráč #17 Petra Škodová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
44:25
Dneska se tady opravdu nenudíme..
44:01
Vyloučen hráč #3 Nikol Pitáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
44:01
A další vyoučení..
41:29
Vyloučen hráč #4 Valentina Kopecká družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
36:42
Vyloučen hráč #74 Lucie Cidlinská družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
36:42
A je tady další vyloučení
35:46
Vyloučen hráč #18 Karolína Klubalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
31:58
Holcová poslala krásný cross na Červenkovou, ale ta přestřeluje domácí bránu vysoko nad
30:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (1:4).
28:54
Bínová vybojovala míček, poté ho ztratila, ale naštěstí pro domácí tým zablokovala střelu hostující Klubalové
27:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Aneta Vojtěšková, asistoval #14 Kristýna Gajdečková (1:3).
25:18
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová (0:3).
25:00
Klubalová ve velké šanci, ale nic z toho
23:44
Vyloučen hráč #92 Adéla Feiková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
13:12
Další šance Liberce - Klubalová od maňtáku na střed na Šmídkovou, ale ta zakončuje nad
11:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #33 Aneta Fryčová (0:2).
11:32
Ale teď už to tam Klubalové spadlo
11:07
Hostující Klubalová opět těsně nad
10:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Lucie Cidlinská bez asistence (0:1).