5:1
5:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - SK Meťák České Budějovice 16:2
6. David Biněda, 9. Tomáš Mastný, 12. Matěj Švácha, 13. Adam Baxa, 14. Jakub Šedivý, 19. Matěj Rapp, 25. Adam Baxa, 27. Michal Fuchs, 36. Lukáš Netrh, 37. Matěj Rapp, 40. David Lácha, 48. Michal Fuchs, 50. Matěj Švácha, 53. Jakub Šedivý, 58. Martin Benda, 60. Matěj Rapp - 5. Tomáš Bezpalec, 37. David Tomeš; rozhodčí: Luděk Lejba - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Patrik Urban 16 - Daniel Zdychynec 8, Daniel Švec 17; po třetinách: 6:1, 5:1, 5:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Jsme samozřejmě rádi za šestibodový víkend. Dnešní zápas moc krásy nepobral, alespoň jsme si vyzkoušeli hru proti osobní obraně, což se nám může v budoucnu hodit. Díky soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Pírka Filip (Trenér):
Děkuji dnes hráčům za bojovnost, soupeři gratuluji k zaslouženému výtězství.
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
59:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #47 Matěj Švácha (16:2).
57:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #45 Michal Fuchs (15:2).
57:04
Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
54:15
Pěkná akce hostů, bohužel pro ně nekončí gólem
52:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (14:2).
51:45
Benda s Rappem mají natrénováno a je to vidět, nahrávky radost pohledět
49:35
Švec si připisuje další zákrok
49:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #12 Martin Benda (13:2).
47:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (12:2).
44:20
Netrhův únik pouze do brankáře
42:55
Vyloučen hráč #77 Adam Löwy družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
40:46
Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
39:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #10 David Lácha, asistoval #36 Marek Fuchs (11:2).
39:05
Standartku v předbrankovém prostoru hostů blokuje Smudek
36:45
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 David Tomeš, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (10:2).
36:20
Rapp z nulového úhlu nekompromisně zakončuje
36:19
35:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #63 Tomáš Mastný (9:1).
30:00
Slavie drží své soupeře převážně na jejich polovině, pálí a pálí, golman drží svůj tým
26:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #78 Matěj Rapp (8:1).
24:18
Hosté na nic nečekali a hned po hvízdnutí se vyřítili do útoku, Urban připravený
24:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #79 David Biněda (7:1).
22:30
Tomaško předvedl krásnou individuální akci, Urban však střelu vyráží
20:30
Švec si připisuje svůj první zákrok
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Daniel Švec družstva SK Meťák České Budějovice
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:4
20:00
18:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #12 Martin Benda (6:1).
17:15
Hra se nám přelila na druhou stranu, střela Tomše letí nad
15:14
Bendovo ostrou střelu vyráží golman hostů
14:51
Vyloučen hráč #47 Jan Tomaško družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
13:19
Trojkombinace Šedivý-Švácha-Rapp ukazuje co umí a první zmiňovaný už nemá problém se zakončením
13:18
12:06
Nestíhám psát, Slavie zahájila hon na bodíky
12:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #10 David Lácha (4:1).
11:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #78 Matěj Rapp (3:1).
09:45
Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
08:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #63 Tomáš Mastný, asistoval #85 Filip Cipra (2:1).
08:31
Domácí umí a po střele Mastného navyšují své skóre
05:50
Fuchs Míša ukazuje svůj ballcontrol a následnou střelu na bránu, Zdychynec však bez problémů chytá
05:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #10 David Lácha (1:1).
04:44
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec z trestného střílení (0:1).