3:0
3:0
- : -

Florbal Ústí C - FbK Prty Postoloprty 10:0
1. Filip Šifalda, 3. Lukáš Krušina, 11. Jan Vaca, 14. Luboš Prchal, 23. Jan Vaca, 28. Luboš Prchal, 29. Filip Šifalda, 32. Martin Stejskal, 35. Lukáš Krušina, 39. Jiří Strnad; rozhodčí: Karel Švec - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2 + Jan Krebs TDKU; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Brett 0 - Karel Švíka ?; po třetinách: 4:0, 3:0, 3:0;
38:55
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #99 Jiří Strnad bez asistence (10:0).
35:38
Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:14
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #87 Lukáš Krušina, asistoval #54 Karel Hais (9:0).
31:52
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #24 Martin Stejskal, asistoval #77 Luboš Prchal (8:0).
30:00
28:05
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #3 Filip Šifalda, asistoval #25 Michal Arnold (7:0).
27:34
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #77 Luboš Prchal, asistoval #71 Václav Myslivec (6:0).
27:34
Vyloučen hráč #39 Jan Krebs družstva FbK Prty Postoloprty na 2 minuty za nesportovní chování.
27:34
Vyloučen hráč #39 Jan Krebs družstva FbK Prty Postoloprty do konce utkání.
25:40
Vyloučen hráč #11 Petr Bouček družstva FbK Prty Postoloprty na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:42
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #40 Jan Vaca, asistoval #24 Martin Stejskal (5:0).
15:00
13:58
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #77 Luboš Prchal, asistoval #40 Jan Vaca (4:0).
10:13
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #40 Jan Vaca bez asistence (3:0).
09:21
Vyloučen hráč #87 Lukáš Krušina družstva Florbal Ústí C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:48
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #87 Lukáš Krušina bez asistence (2:0).
00:47
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #3 Filip Šifalda, asistoval #54 Karel Hais (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Prty Postoloprty:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí C: brankář: Adam Brett; hráči v poli: Jan Vaca, Karel Hais, Filip Šifalda, Michal Arnold, Lukáš Krušina