2:0
2:0
- : -

Kanonýři Kladno - FBC FAT PIPE Vipers Most 5:1
15. Matyáš Růžička, 17. Tomáš Bém, 29. Matyáš Růžička, 31. Jakub Veselý, 39. Jan Karafiát - 1. Václav Podlena; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Tóth; vyloučení: 1 + Daniel Hrdlička 4:2 + Václav Podlena 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Vocílka ? - Adam Semsch -5; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:0;
45:00
44:26
Timeout Kanonýři Kladno
42:43
Vyloučen hráč #71 Václav Podlena družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
41:34
Vyloučen hráč #72 Michal Douša družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky.
40:56
Vyloučen hráč #11 Karel Bednář družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #30 Jakub Veselý (5:1).
30:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #30 Jakub Veselý bez asistence (4:1).
30:00
30:00
28:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #17 Hynek Špaček (3:1).
27:48
Vyloučen hráč #55 Ondřej Chavík družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
17:24
Vyloučen hráč #22 Daniel Hrdlička družstva Kanonýři Kladno na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
16:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Tomáš Bém, asistoval #17 Hynek Špaček (2:1).
15:00
15:00
14:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #30 Jakub Veselý (1:1).
00:09
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #71 Václav Podlena, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC FAT PIPE Vipers Most: brankář: Adam Semsch; hráči v poli: Jan Čech, Jakub Beneš, Ondřej Matura, Vojtěch Vorlíček, Václav Podlena
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Matyáš Vocílka; hráči v poli: Hynek Špaček, Ondřej Zábranský, Jan Karafiát, Matyáš Růžička, Jakub Veselý