4:3
4:1
- : -

SSK Future - Barrandov - BLACK ANGELS B U23 8:5
19. Jan Cvrček, 25. Jan Cvrček, 27. David Ryneš, 28. Jan Cvrček, 39. Jan Rössler, 39. Jan Hněvkovský, 45. David Ryneš, 45. Martin Kořínek - 8. Zdeněk Holický, 23. Tadeáš Velechovský, 25. Tadeáš Velechovský, 29. Jakub Votruba, 37. Jakub Nachtmann; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:2 + Adam Havránek 4 + TT; využití: 4:0; zásahy brankářů: Martin Novotný ? - Kryštof Ivan Kasha ?; po třetinách: 0:1, 4:3, 4:1;
45:00
44:25
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #97 Martin Kořínek, asistoval #67 Karel Pernica (8:5).
44:09
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #17 David Ryneš, asistoval #89 Jan Hněvkovský (7:5).
38:37
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #91 Jan Vašák (6:5).
38:00
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #6 Jan Rössler, asistoval #13 Ondřej Hněvkovský (5:5).
36:47
Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za zdržování hry.
36:00
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #29 Jakub Nachtmann, asistoval #2 Jiří Hausmann (4:5).
30:00
30:00
28:44
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #89 Zdeněk Holický (4:4).
27:56
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #18 Jan Cvrček, asistoval #13 Ondřej Hněvkovský (4:3).
26:26
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #17 David Ryneš, asistoval #6 Jan Rössler (3:3).
25:43
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B U23 neproměnil #23 Adam Havránek.
25:43
Vyloučen hráč #23 Adam Havránek družstva BLACK ANGELS B U23 na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
25:43
Vyloučen hráč #23 Adam Havránek družstva BLACK ANGELS B U23 do konce utkání - technický trest.
24:47
24:24
Vyloučen hráč #87 Michal Hora družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za zdržování hry.
24:07
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský bez asistence (1:3).
22:49
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #89 Zdeněk Holický (1:2).
18:54
15:00
15:00
07:06
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #89 Zdeněk Holický, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (0:1).