3:2
1:3
- : -

FKÚ Ovocné Báze - FbC Red Dragons Hořovice 6:7pn
4. Martin Švácha, 12. Jiří Novák, 16. Filip Kubelka, 18. Martin Švácha, 28. Jiří Novák, 43. Filip Kubelka - 15. Ondřej Rácz, 18. Karel Horký, 22. Ondřej Rácz, 39. Petr Kořínek, 40. Ondřej Rácz, 44. Marek Sudík, N Karel Horký; rozhodčí: Marek Jeřábek - David Hertz; vyloučení: 6:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jan Procházka -5 - Petr Andrlík ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #64 Karel Horký a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #11 Petr Kořínek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #64 Karel Horký a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #81 Jiří Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #50 Vojtěch Plecitý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #73 Martin Švácha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #17 Ondřej Rácz , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #11 Petr Kořínek a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:35
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #31 Marek Sudík, asistoval #84 Jan Slabý (6:6).
42:25
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #81 Jiří Novák (6:5).
41:33
Timeout FKÚ Ovocné Báze
41:33
Vyloučen hráč #2 Lukáš Routa družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za hrubost.
39:26
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz, asistoval #66 Lukáš Fišer (5:5).
38:08
Vlastní branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek (5:4).
38:08
Vyloučen hráč #10 Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
36:48
Vyloučen hráč #76 Otto Pípla družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za hrubost.
31:53
Vyloučen hráč #19 Dominik Vávra družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:20
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #3 Filip Kubelka (5:3).
27:03
Vyloučen hráč #31 Marek Sudík družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:44
18:07
Vyloučen hráč #43 Václav Bíba družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání.
17:54
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký bez asistence (4:2).
17:06
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #73 Martin Švácha, asistoval #3 Filip Kubelka (4:1).
15:45
15:00
15:00
14:59
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz, asistoval #64 Karel Horký (2:1).
13:28
Vyloučen hráč #81 Jiří Novák družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání.
11:46
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #11 Petr Kořínek (2:0).
09:40
05:08
03:48
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #73 Martin Švácha bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Jeřábek a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice:
00:00
Line-up domácích FKÚ Ovocné Báze: brankář: Jan Procházka; hráči v poli: Otto Pípla, Ondřej Kubelka, Filip Kubelka, Dominik Vávra, Jiří Novák