4:0
5:1
- : -

Florbal Kladno - Fbk Buldoci Radotín B 13:1
6. Tomáš Ureš, 7. Jakub Prošek, 8. Tomáš Ureš, 11. Daniel Šebela, 19. Filip Sochor, 19. Jakub Prošek, 23. Daniel Šebela, 24. Václav Linhart, 26. Filip Sochor, 27. Filip Sochor, 31. Jakub Prošek, 31. Jakub Prošek, 35. Filip Sochor - 36. Martin Bžoch; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Dominik Hrubý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radim Neuman -1 - Matěj Šturma ?; po třetinách: 4:0, 4:0, 5:1;
36:00
35:53
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #7 Martin Bžoch, asistoval #15 Roman Hanuš (13:1).
34:49
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #32 Filip Sochor, asistoval #7 Václav Linhart (13:0).
32:02
Vyloučen hráč #7 Václav Linhart družstva Florbal Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
30:40
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #7 Václav Linhart (12:0).
30:00
26:03
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #32 Filip Sochor bez asistence (10:0).
25:45
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #32 Filip Sochor, asistoval #20 Milan Všetečka (9:0).
24:00
24:00
23:59
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #20 Milan Všetečka (8:0).
22:00
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #9 Daniel Šebela, asistoval #84 Tomáš Ureš (7:0).
18:43
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek bez asistence (6:0).
18:04
16:55
Vyloučen hráč #91 Patrik Toulec družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:05
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #9 Daniel Šebela, asistoval #23 David Burda (4:0).
07:00
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #84 Tomáš Ureš, asistoval #25 Štěpán Merta (3:0).
06:20
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #32 Filip Sochor (2:0).
05:57
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #84 Tomáš Ureš, asistoval #20 Milan Všetečka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Christian-Marcel Kušnirák a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbk Buldoci Radotín B:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: Radim Neuman; hráči v poli: Adam Brynda, Štěpán Merta, Filip Sochor, Jakub Prošek, Václav Linhart