0:1
3:0
- : -

BLACK ANGELS B - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 4:2
11. Patrik Svoboda, 34. Luděk Růžička, 44. Václav Novotný, 44. Luděk Růžička - 1. Aleš Hlavička, 27. Aleš Hlavička; rozhodčí: Dominik Morávek - Albert Roučka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Zápotocký ? - Matěj Martínek ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:0;
45:00
43:57
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #66 Luděk Růžička bez asistence (4:2).
43:32
Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
43:32
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #22 Václav Novotný, asistoval #18 Tomáš Felgr (3:2).
33:05
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #66 Luděk Růžička, asistoval #11 Michal Kadrnožka (2:2).
30:00
30:00
26:31
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička bez asistence (1:2).
22:15
Vyloučen hráč #27 Dominik Svoboda družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
19:57
Vyloučen hráč #66 Luděk Růžička družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:45
Vyloučen hráč #66 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
10:02
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #28 Patrik Svoboda, asistoval #18 Tomáš Felgr (1:1).
00:47
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička, asistoval #33 Jakub Houdek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Morávek a Albert Roučka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Petr Bartoš, Jakub Houdek, Matěj Škramovský, Aleš Hlavička, Dominik Svoboda