0:0
2:1
- : -

Florbal Chomutov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:1
7. Markéta Prontekerová, 12. Markéta Prontekerová, 49. Veronika Bímová, 59. Markéta Prontekerová - 44. Aneta Weissová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 217; zásahy brankářů: Karolina Bačková 21 - Tereza Soukupová 22; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:1;
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:59
58:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Markéta Prontekerová, asistoval #17 Petra Malecká (4:1).
56:00
Domácí ženy dnes neváhají a posílají střelu za střelou, ale branek zatím příliš nebylo.
51:37
Bačková se prokázala dalším skvělým zákrokem.
50:45
Domácí hráčky si posílají přihrávky za hostující bránou.
49:39
Fojtíkova ztratila míček, ale během krátké chvíle ho zvládla vybojovat nazpět.
48:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Veronika Bímová, asistoval #10 Nela Fojtíková (3:1).
48:11
Vyloučen hráč #7 Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky.
47:36
Kamenická je napadána a tak přihrává míček za bránu.
46:35
Po těžkém souboji o míček se k němu dostávají hosté.
44:51
Hosté se snaží dostat k míčku, ale domácí je nenechávají.
43:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová, asistoval #95 Sára Bartschová (2:1).
42:33
Do útoku se vydává domácí tým.
40:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:8
40:00
36:10
Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
35:46
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
34:28
Skvělá obrana domácího týmu zvládla vybojovat míček.
31:50
Svobodová dostává přihrávku od Tóthové a střílí na bránu, střela byla zblokována obranou domácích hráček.
29:10
Domácí hráčky si přihrávají přes předbrankové pásmo na polovině hostů, ke střelám nedochází.
27:16
Hostující hráčky mají rozehrávku ze středu hřiště.
25:42
Hosté jsou po dvou minutách zpátky v pěti, protože se domácím nepovedlo využít přesilové hry.
24:26
Bímová se dostává před branku a střílí, střela letí mimo.
23:33
Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez florbalky.
21:09
Bačková si připisuje fantastický zákrok.
20:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:3
20:00
18:25
Blíží se poslední minuta první třetiny a ve vedení se drží stále domácí.
17:22
Chodurová se stahuje do obrany pro přihrávku.
15:42
Voráčková se dokázala probojovat přes dvě bránící hráčky.
14:30
Domácí ženy jsou drženy v obranném prostoru, kde se brání před útokem hostujících hráček.
11:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Markéta Prontekerová, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:0).
10:46
Königová posílá přihrávku před bránu Bivojek, ale k gólu nedošlo.
09:46
Chomutov vytváří útok a posouvá se do útočného pásma.
08:41
Tóthová se probojovala přes útok hostujícího týmu, ale ke střele ji obrana nepustila.
07:27
Hra se odehrává na polovině hostů.
06:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Markéta Prontekerová, asistoval #2 Natálie Königová (1:0).
04:40
Rychlá bitva o míček za domácí brankou skončila vítězstvím Chomutova.
03:30
Hra je zatím velmi vyrovnaná, nelze určit kdo má pod kontrolou míček.
00:53
První střelu v tomto utkání poslala domácí strana.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Klára Svobodová, Leona Tancošová, Jitka Tóthová, Tereza Šalátová, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Natálie Kamenická, Barbora Suková, Markéta Prontekerová, Adriana Hýsková, Petra Malecká