1:1
4:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Jaroměř 7:4
1. Pavel Šimeček, 14. Filip Blažek, 31. Adam Stejskal, 53. Tomáš Katolický, 60. Filip Štědrý, 60. Filip Štědrý, 60. Jakub Mikolášek - 4. Michal Nožička, 21. Michal Nožička, 47. Michal Janeček, 54. Daniel Kroupa; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1 + Patrik Med 4:3; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Jiří Cisler 21 - Mikuláš Futschik 25; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Klouzalo to i nám, o tom nic. Proti takto breakovému družstvu to byl docela "hurá" florbal. Alespoň jsme zápas měli pod kontrolou na začátku a na konci utkání a díky tomu jsme vyhráli. Děkuji klukům za koncentraci v zápase, sudím za jejich pěkný výkon, soupeři za zápas a metařům za jejich nasazení.
Komentář hostů Klapka Martin (Trenér):
Dnešní zápas se nerozhodoval na hřišti, ale na kluzišti. Po dvouch třetinách vyrovnaného zápasu už hřiště nebylo ve 3. třetině použitelné. Děkuji soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 12:9
60:00
59:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #99 Jan Huleš (7:4).
59:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý bez asistence (6:4).
59:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (5:4).
59:05
Timeout TJ Sokol Jaroměř
53:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #24 Vojtěch Výborný (4:4).
52:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (4:3).
46:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (3:3).
37:36
Vyloučen hráč #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
30:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (3:2).
30:30
Stejskal krásně prošel přes celé hřiště a vrací domácím vedení
30:00
Omlouvám se za chybějící přenos kvůli technickým problémům
20:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (2:2).
19:53
V té ale domácí zatím nedokázali dobře zkrotit balonek, a tak jsme nic nebezpečného neviděli
19:07
Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
19:07
Po faulu Krigovského u mantinelu se bude chvíli hrát 4 na 4, a poté bude následovat domácí přesilovka
18:59
Teď už ale útočí Jaroměř, střelu Nožičky likviduje skvělý blok Stejskala
18:25
Domácí vybojovali balonek a ještě chvíli na něm zůstanou
17:51
Sloup se v oslabení dostal za hostující obranu, hledal ještě Štědrého, ten ale na jeho přihrávku nedosáhl
17:12
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka.
17:12
Další přesillovka hostů, domácí zatím mají problém s hrou vysokou holí
16:57
Jaroměři se zatím daří velmi rychle přecházet do útoku a dostávat se ke střelám, Cisler musel vytáhnout další skvělý zákrok
16:15
Do šance se dostával Huleš, ale nedokázal balonek usměrnit mezi 3 tyče
15:45
Na přihrávku Štědrého bohužel nikdo z domácích nedosáhl, na druhé straně od mantinelu střílel Nepraš, ale těsně nad branku
14:23
Domácí propadli při napadání a do velké šance se dostal Sucharda, Cisler ale jeho zakončení na vzdálenější tyč vyráží
13:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #45 Michal Fuchs (2:1).
09:56
Hra ná vysoké tempo. Nejdříve se snažil projít obranou soupeře Stejskal, ale k zakončení se nedostal. Následně se dostávala do brejku Jaroměř, ale skvěle se vrátil Mikolášek
08:11
Tak nakonec uvidíme hru 4 na 4. ve výhodě trefil Med soupeře vysokou hokejkou a dostal trest na 2+2 minuty. 2 minuty se bude hrát 4 na 4, pak bude následovat přesilovka Jaroměře
08:08
Vyloučen hráč #81 Tomáš Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi.
08:08
Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za sekání.
08:00
Uvidíme první vyloučení, domácí si zahrají první přesilovku
07:21
Velký tlak domácích, všechny střely ale byly zblokovány. Hlavně ďorážka štědrého byla nebezpečná, ale obránce Jaroměře jí také dokázal zablokovat a zabránit balonku v cestě do sítě
05:25
Poprvé je více slyšet fandění z hlediště
03:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #23 Milan Sucharda (1:1).
03:41
Po chybě domácích Nožička vyrpvnává na 1:1
00:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #45 Michal Fuchs (1:0).
00:05
Bleskový vstup domácích do zápasu, už v 5. vteřině se trefuje Pavel Šimeček, pravděpodobně nejrychlejší gól v slávistické historii
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Daniel Kroupa, Vojtěch Výborný, Patrik Horčička, Tomáš Hejzlar, Michal Janeček
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Michal Fuchs, Filip Štědrý, Pavel Šimeček