1:2
4:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FBC Vikings Kopřivnice 6:6
3. Luboš Babiš, 14. Luboš Babiš, 29. Tobiáš Plaček, 29. Tobiáš Plaček, 31. Tobiáš Prasek, 35. Tobiáš Plaček - 2. Benjamín Janek, 18. Ondřej Škývara, 21. Ondřej Škývara, 26. Kryštof Malcho, 26. Filip Mikušek, 31. Kryštof Malcho; rozhodčí: Radek Černý - David Musial; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kristián Křepel ? - Anna Holaňová ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:3;
36:00
34:15
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Tobiáš Plaček, asistoval #32 Tobiáš Prasek (6:6).
34:15
Letka bez golmana v oslabení dává gól.
33:54
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
33:44
Vyloučen hráč #2 Dominik Malohlava družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
30:45
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #32 Tobiáš Prasek, asistoval #9 Tobiáš Plaček (5:6).
30:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #27 Kryštof Malcho, asistoval #24 Ondřej Škývara (4:6).
28:33
28:03
Znovu Prasek na Plačka a akce končí gólem.
28:01
28:01
Razantní střela Letky končí v síti.
27:02
Máme tu nepříjemný faul na B. Janka.
25:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Filip Mikušek, asistoval #30 Richard Janek (2:5).
25:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #27 Kryštof Malcho bez asistence (2:4).
24:00
24:00
23:27
Letce zatím přesilvka moc nevychází a na míčku jsou spíš Vikings
21:41
Vyloučen hráč #27 Kryštof Malcho družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
20:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #24 Ondřej Škývara, asistoval #27 Kryštof Malcho (2:3).
20:27
Odražený míček chytil Škývara a zakončil.
19:48
Krásný zákrok brankáře Letky.
17:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #24 Ondřej Škývara, asistoval #25 Benjamín Janek (2:2).
17:01
Škývara krásně tečoval střelu od B.Janka a stav je nyní vyrovnaný 2:2
16:46
Linart aktivní v rohu hřiště.
13:37
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #77 Luboš Babiš, asistoval #9 Tobiáš Plaček (2:1).
13:37
Bobo krásně zakončil a Letka vede 2:1
12:00
12:00
11:29
Vikings úspěšně odbránili oslabení, ale v první půlce to bylo vyrovnané a hrála spíš Letka.
09:29
Vyloučen hráč #33 David Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
09:29
A máme tu vyloučení Vikings.
07:52
R.Janek minul bránu snad o 4 metry.
03:45
Vikings neskutečně kombinují na půlce soupeře.
02:25
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #77 Luboš Babiš, asistoval #51 Pavel Karel Jeziorski (1:1).
02:25
Plaček nekompromisně zakončil a stav je 1:1
01:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #25 Benjamín Janek, asistoval #24 Ondřej Škývara (0:1).
01:59
Ben Janek vystřelil raketu z půlky hřiště do víka.
01:37
Vyloučen hráč #77 Luboš Babiš družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.