1:6
2:3
- : -

FD Teplice C - FD Teplice B 5:13
1. Jiří Moravec, 11. Jakub Zeleník, 21. Vojtěch Strejcovský, 40. Vojtěch Strejcovský, 43. Vojtěch Strejcovský - 3. Adam Betka, 5. Michal Novotný, 7. Dan Becher, 15. Matěj Rabel, 17. Adam Betka, 19. Tomáš Langer, 21. Matěj Rabel, 24. Adam Betka, 26. Dan Becher, 28. Lukáš Konárek, 42. Jan Karafiát, 43. Dan Becher, 45. Jan Karafiát; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Jakub Podlucký ? - Matyáš Desenský ?; po třetinách: 2:4, 1:6, 2:3;
45:00
44:59
Zápas končí a my se s vámi loučíme z pralesa, hezký den.
44:55
Třetí část zakončuje Jan Karafiát svou střelou pod víko.
44:46
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #26 Michal Novotný (5:13).
43:54
Na obou týmech už jde vidět, že už ani nemají chuť hrát. Ta hra už nemá vášeň myslím si, že ten kdo teď zápas drží je věrný fanoušek Pavel Dolejší a jeho buben.
42:47
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský bez asistence (5:12).
42:47
Hattrick Vojty Strejcovského snižuje stav na 5:12.
42:42
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #69 Dan Becher, asistoval #33 Karel Bursa (4:12).
41:14
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #29 Adam Betka (4:11).
40:16
Trestné střílení družstva FD Teplice C neproměnil #92 Pavel Jirásek.
39:48
34:10
Jan Karafiát to přehnal s vysokou holí a FD Teplice C dostalomožnost proměnit jejich třetí branku v trestném střílení, té však Klára Dvořáková nevyužila.
30:05
Karel Bursa to velice přehnal s postrčením do Janáčka, nejspíš si myslel že hraje hokej.
30:00
30:00
29:59
Ani v druhé třetině to tu nevypadalo jinak než v pralese.
27:13
Timeout FD Teplice C
27:13
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #17 Lukáš Konárek, asistoval #26 Michal Novotný (3:10).
27:13
Ajaja tak 10. branku FD Teplice B vstřelil Konty alias Lukáš Konránek.
25:58
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #69 Dan Becher, asistoval #41 Jan Karafiát (3:9).
25:58
Jakub Podlucký vypadá, že každou chvíli umře, ale snaží se neinkasovat další gól a za to má od nás pochvalu.
16:38
Krásná individuálni akce Adama Betky, ktérá končí gólem.
23:51
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #29 Adam Betka bez asistence (3:8).
23:51
A je to tady, konečně jsme se dočkali hattricku Adama Betky.Diváci žasnou.
22:31
Rabel upadá k zemi, ale už se znovu směje, co dodat, nádherný herecký výkon.
21:50
Klíčovou osobou zápasu je výživový poradce týmu FD Teplice B- Jakub Derka.
20:24
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #53 Klára Dvořáková (3:7).
20:22
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #13 Matěj Rabel, asistoval #86 Petr Janáček (2:7).
18:48
Trestné střílení družstva FD Teplice C neproměnil #53 Klára Dvořáková.
18:48
Vyloučen hráč #17 Lukáš Konárek družstva FD Teplice B na 2 minuty za nesportovní chování.
18:24
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #8 Tomáš Langer, asistoval #69 Dan Becher (2:6).
18:24
Další gĺ FD Teplice B si připisuje dvojče Filipa Langra, Tomáš Langer.
16:38
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #29 Adam Betka, asistoval #26 Michal Novotný (2:5).
15:07
Vyloučen hráč #33 Karel Bursa družstva FD Teplice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:01
Začala nám druhá třenina a hráči do ní vstupují s velkým nasazením.
15:00
15:00
14:59
V první třetině to tu vážně vypadalo jako v pralese, doufáme že se to zlepší.
14:11
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #13 Matěj Rabel, asistoval #33 Karel Bursa (2:4).
14:11
Minuta před koncem první třetiny a gólem na styl doťukávačky se prosazuje Rabel.
10:46
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #1 Jakub Podlucký (2:3).
10:46
Zeleníkova střela se dostala za brankovou čáru, ale hlavní podíl na této gólové situaci má brankář Jakub Podlucký.
09:45
Prozatím vidíme nepříliš aktivní hru v podání obou týmů.
06:35
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #69 Dan Becher, asistoval #29 Adam Betka (1:3).
06:35
Becher ztrestal riskantní výjezd Kuby Podluckého.
04:14
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #26 Michal Novotný, asistoval #29 Adam Betka (1:2).
02:48
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #29 Adam Betka, asistoval #17 Lukáš Konárek (1:1).
02:48
Adam Betka nyní potvrdil že i mladí hráči dokážou překvapit starší pušky.
00:13
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #62 Jiří Moravec bez asistence (1:0).
00:13
Moravec nekompromisně proměňuje v prvních třinácti vteřinách.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice B: hráči v poli: Tomáš Langer, Dan Becher, Petr Janáček, Karel Bursa, Matěj Rabel
00:00
Line-up domácích FD Teplice C:
00:00
Dámy a pánové, srdečně vás vítáme u dnešního on-line přenosu pralesního superfinále. V dnešním utkáním vás budou provázet dva mladíci Jakub Niče a David Frolík. Přejeme příjemnou zábavu.