6:3
- : -
FD Teplice

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FD Teplice 13:7
9. Jakub Trojáček, 12. Adam Dvořák, 16. Petr Heřmánek, 27. Daniel Dolejš, 28. Petr Heřmánek, 30. Petr Dvořák, 40. Petr Dvořák, 45. Daniel Dolejš, 47. Petr Dvořák, 48. Jakub Trojáček, 53. Adam Dvořák, 55. Patrik Novotný, 58. Patrik Novotný - 7. Lukáš Mucha, 31. Lukáš Mucha, 32. Lukáš Mucha, 34. Lukáš Mucha, 50. Vojtěch Bratschaedl, 56. Lukáš Mucha, 58. Tobiáš Tychler; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Adam Hejný 9 - Daniel Kratochvíl 28; po třetinách: 3:1, 4:3, 6:3;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Dneska zaslouženě vyhrál lepší tým, děkuji klukům za výkon, i když v obraně byly mezery, zápas jsme zvládli dovést do vítězného konce. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí):
Premiérová sezóna naších juniorů v 1.lize bude hlavně o sbírání zkušeností. Odehráli jsme slušné utkání, škoda několika individuálních chyb, ze kterých nás soupeř nekompromisně trestal. Děkujeme soupeři, pořadatelům i divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
57:53
Gól hostů se domácím nelíbil, a tak skóre snižují.
57:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (13:7).
57:38
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler, asistoval #17 Ondřej Rejcha (12:7).
55:11
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #12 Tobiáš Tychler (12:6).
54:43
52:17
Krásnou kombinací střílí domácí svůj 11 gól.
52:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (11:5).
51:47
Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
49:05
Další gól hostů z trestného střílení využili hosté díky krásné kličce Vojtěcha Bratschaedla.
49:04
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl z trestného střílení (10:5).
47:56
Dalšímu gólu domácích zabránil svým zákrokem golman hostů.
47:17
Domácí využili své kombinace a dali svůj 10 gól.
47:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (10:4).
46:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák bez asistence (9:4).
44:20
Krásnou akcí Daniela Dolejše končí míček v brance soupeře.
44:19
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (8:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:6
40:00
39:37
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (7:4).
39:03
Domácí i po přesilovce držejí hru na soupeřově polovině.
37:47
Domácí v přesilovce stále předvádějí svoje kombinace, bohužel zatím bez střely.
36:48
Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
34:30
Domácí stále ne a ne využít svoje kombinace na soupeřově půlce.
33:44
Hru 4 na 4 stále lépe hrají hosté.
33:08
32:00
Vyloučen hráč #62 Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
32:00
Vyloučen hráč #25 Jonáš Burger družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost.
32:00
Oba týmu budou opět hrát 4v4.
31:22
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #77 Samuel Olexa (6:3).
30:21
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (6:2).
29:42
Timeout FD Teplice
29:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #72 Matěj Kolín (6:1).
27:47
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:1).
26:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #66 Eduard Chalupa (4:1).
25:42
Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
25:42
Vyloučen hráč #28 Přemysl Krejča družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání.
25:40
Další kombinace domácích, která bohužel neskončila gólem.
20:55
Domácí předvádějí lepší kombinace. Jedna z nich málem skončila gólem, nebýt zákleku jednoho z hostů.
17:05
Golman domácích zabránil další střele hostů.
15:15
12:30
Domácí po svém 2. gólu opět útočí na polovině hostů.
11:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák bez asistence (2:1).
08:28
06:19
06:19
Hosté využili chybu domácích a zavěšují první gól utkání.
04:47
Golman hostů překazil svým zákrokem střelu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Daniel Kratochvíl; hráči v poli: Vojtěch Bratschaedl, Daniel Kocaj, Samuel Olexa, Lukáš Mucha, Tobiáš Tychler
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Eduard Chalupa, Filip Prokop, Petr Heřmánek, Daniel Dolejš, Jakub Trojáček
00:00
Dobrý den vážení příznivci, vítáme vás na utkání 1. ligy juniorů, které za moment začne.