1:3
1:0
FD Teplice

Florbal Chomutov - FD Teplice 8:7p
11. Adam Manas, 12. František Tadeáš Kubík, 14. Adam Manas, 25. Jan Ibl, 35. Jan Ibl, 37. Tomáš Hennrich, 48. Tomáš Urban, 64. Adam Martin - 16. Samuel Olexa, 20. Lukáš Mucha, 28. Lukáš Mucha, 40. Lukáš Mucha, 41. Lukáš Mucha, 55. Samuel Olexa, 59. Lukáš Mucha; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 14 - Vít Jablonský 38; po třetinách: 3:2, 3:2, 1:3, 1:0;
Komentář domácích Bocian Martin (Trenér):
Dnes z naší strany festival neproměněných šancí a individuálních chyb. Kdybychom proměnili polovinu našich tutovek, nemohli jsme ztratit body. Pro příště si musíme umět poradit i s takto defenzivním pojetím florbalu. Gratuluji soupeři k zaslouženému bodu.
Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí):
Dnes jsme odehráli naše zatím nejlepší utkání. Kluci hráli a plnili přesně to, co po nich chceme. Věřím, že nás to nakopne do dalších těžkých zápasů. Díky soupeři i divákům za zápas
65:00
Střely v prodloužení: 4:1
63:34
63:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #5 Adam Manas (8:7).
58:58
Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
58:41
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #25 Jonáš Burger (7:7).
56:55
Teplice dohání domácí Chomutov, ale ten dnes nemá v plánu prohrát.
56:21
Timeout Florbal Chomutov
55:43
Timeout FD Teplice
54:27
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #24 Lukáš Mucha (7:6).
53:58
Grohol se protírá přes hráče, před bránou od něho dostává přihrávku Dedecius a ten střílí do brankáře.
53:40
Ibl trefuje krásnou tyč.
53:13
Žižka si míček vzít nenechal a tak si ho pevně pokryl na čepeli.
51:27
Mucha byl blokován obranou domácího družstva, která mu ho zbavila míčku.
49:31
Nevšímal strefuje brankáře.
48:53
Kopeký se dlouze natahuje pro míček, který poté dostává Šulaj.
47:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #21 Martin Šulaj (7:5).
46:33
Pilař získává přihrávku, ale je okamžitě napadán a míček ztrácí.
44:48
Dedecius s Groholem jdou na hřiště a sprintem okamžitě nabíhají k brance hostů kam už jim to posílá Pretl.
43:18
Teplice jsou v dnešním utkání drženi převážně ve svém obranném prostoru.
41:52
Šulaj dostává přihrávku od Urbana, který se stahuje zpět do obrany.
40:29
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #12 Tobiáš Tychler (6:5).
40:29
Mucha z levé strany prostřelil Kopeckého a Teplice snižují na jeden gól.
40:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:5
40:00
39:21
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (6:4).
38:21
Přes hřiště až k bráně se dostává Olexa, kterého však dohnal a zastavil Vojtěch Grohol.
37:11
Kubík ztratil míček, ale bez jediného zaváhání ho šel okamžitě získat zpátky.
36:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #5 Adam Manas (6:3).
35:45
Stejné složení jako předtím, Ibl a Grohol, kteří využívají přesilové hry.
34:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #8 Vojtěch Grohol (5:3).
34:03
Vyloučen hráč #94 Jan Veselý družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
32:58
Rozehrávku ze své strany má Chomutov.
32:18
Teplice v rámci férové hry odevzdávají míček.
30:51
Nevšímal Filip se posouvá až před branku hostujícího týmu a střílí, střelu však brankář chytil.
29:15
Teplice se dostávají přes útočníky a jdou dva na jednoho, ale je to Martin Pretl, který jim míček bere.
28:21
Urban střílí na brankáře a míček mu projíždí bod nohami těsně vedle brány.
27:39
Lukáš Kopecký si připisuje další nadstandartní zákrok.
27:21
Mucha opět snižuje bez asistence, ale je to však domácí tým, který neustále hraje na útočné polovině.
27:00
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha bez asistence (4:3).
24:00
22:50
Ibl na Dedeciuse, který se dostává do útoku.
21:57
Domácí nezvládli využít přesilové hry, ale po celou dobu se drží pouze v útoku.
20:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:8
20:00
19:41
Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za držení.
19:08
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha bez asistence (3:2).
18:16
Pomalu se blíží poslední minuta této třetiny a na míčku jsou stále domácí, kteří se drží v útoku.
16:19
Šulaj pokouší Jablonského, ale ten je na správném místě a míček chytá.
15:42
Přes celé hřiště se dostává Mucha, který střílí a míček letí mimo bránu.
15:01
13:51
František Kubík natahuje a trefuje břevno.
13:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #87 Martin Jeníček (3:0).
12:44
Dlouhou dobu nic, ale pak to byl domácí tým, který během krásné minuty dokázal navýšit hned o dvě branky.
11:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #8 Vojtěch Grohol (2:0).
10:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #92 Tomáš Urban (1:0).
09:41
Hennrich ztrácí míček, ale ihned ho získává nazpět.
08:42
Dedecius posílá přihrávku na Grohola, který se probojoval až do předbrankového prostoru.