4:3
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - Florbal Primátor Náchod 11:5
3. Vojtěch Valůšek, 6. Adam Rek, 6. František Tvrdoň, 8. Adam Jiříček, 9. Matěj Tkadlec, 16. Ondřej Balner, 39. Matěj Tkadlec, 43. Michael Dudek, 58. David Vodica, 59. Adam Štourač, 60. David Vodica - 17. Jakub Kubásek, 34. Jakub Langpaul, 46. Jiří Jebavý, 46. Jakub Kubásek, 56. Martin Hanuš; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Alexandr Pujin 8 - Vojtěch Fof 0, David Fröde 19; po třetinách: 6:1, 1:1, 4:3;
Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér):
O výsledku zápasu rozhodla první třetina, kde jsme skvěle začali a spadlo nám do branky téměř všechno. Potom už se hra vyrovnala a ve třetí třetině jsme udělali pár chyb a dovolili soupeři zápas zdramatizovat, první výhru jsme si ale vzít nenechali. Děkuji soupeři i divákům.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Prvních devíti minutách jsme selhali a není proto omluvy. Za dalších 50 minut hráči zaslouží pochvalu za předvedený herní výkon, kdy bylo škoda menší produktuvity. Šancí na větší zdramatizování bylo více než dost. Konec nebyl zahrán kvalitně, zkušenost pro nás. Děkuji všem aktérům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 3:11
60:00
59:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (11:5).
58:48
Hosté hrají v 6ti bez golmana.
58:19
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Adam Štourač bez asistence (10:5).
57:54
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (9:5).
57:04
Vyloučen hráč #32 Matěj Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
55:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #17 Jiří Jebavý (8:5).
48:56
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
45:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #36 Filip Knettig (8:4).
45:04
Hosté opět snižují náskok domácího celku.
45:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý bez asistence (8:3).
42:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #54 Michael Dudek, asistoval #32 Matěj Tkadlec (8:2).
38:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #54 Michael Dudek (7:2).
33:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul bez asistence (6:2).
27:49
Hra se přelévá ze strany na stranu.
24:50
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
23:53
Vyloučen hráč #27 Ondřej Balner družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
16:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #87 Adam Jakubský (6:1).
15:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #11 Jakub Holiš (6:0).
08:45
Timeout Zlín Lions
08:45
08:45
Střídání brankáře. Nový brankář #31 David Fröde družstva Florbal Primátor Náchod
07:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #18 Matěj Bureš (4:0).
05:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #15 Václav Čeček (3:0).
05:19
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #54 Michael Dudek (2:0).
02:31
Zlín se ujímá vedení 1:0.
02:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #62 Vojtěch Valůšek, asistoval #14 Adam Rek (1:0).
00:02
Buly získává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Martin Hanuš, Filip Knettig, Jakub Kubásek, Adam Jakubský, Jakub Langpaul
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: hráči v poli: Matěj Klímek, David Vodica, Adam Jiříček, František Tvrdoň, Václav Čeček