1:2
0:4
- : -

FBŠ Hattrick Brno Blue - Bulldogs Brno B 2:8
10. Samuel Urban, 15. Jakub Kostka - 2. Tomáš Horák, 3. Andrej Musil, 16. Radek Štěpánek, 23. Petr Ptáček, 25. Adam Hadra, 31. Jakub Kafka, 32. Adam Hadra, 33. Jakub Kafka; rozhodčí: Michal Havelka - Ondřej Trávníček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Chmela ? - Jakub Novotný -2; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:4;
36:00
33:59
Vyloučen hráč #97 Filip Nevtípil družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za sekání.
32:52
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #81 Jakub Kafka, asistoval #50 Kryštof Hlinka (2:8).
31:11
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Adam Hadra, asistoval #37 Kvido Karásek (2:7).
30:54
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #81 Jakub Kafka bez asistence (2:6).
24:53
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Adam Hadra, asistoval #8 Petr Ptáček (2:5).
24:00
24:00
22:08
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #8 Petr Ptáček, asistoval #10 Adam Hadra (2:4).
15:58
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #62 Radek Štěpánek bez asistence (2:3).
14:14
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #62 Jakub Kostka bez asistence (2:2).
12:00
12:00
09:21
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #25 Samuel Urban, asistoval #63 Tomáš Hitra (1:2).
02:25
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #5 Andrej Musil, asistoval #62 Radek Štěpánek (0:2).
01:48
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #83 Tomáš Horák, asistoval #32 Tomáš Brouček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Ondřej Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Jakub Novotný; hráči v poli: Tobiáš Řeha, Jakub Kafka, Andrej Musil, Kryštof Hlinka, Radek Štěpánek