3:2
4:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Vipers Most 7:4
19. Liliana Šindelářová, 20. Kateřina Hrdličková, 26. Mai Linh Bui Nguyenová, 27. Liliana Šindelářová, 27. Lenka Rosolová, 27. Liliana Šindelářová, 31. Kateřina Hrdličková - 10. Adéla Schettlová, 17. Karolína Brisudová, 19. Klára Šindelářová, 37. Klára Šindelářová; rozhodčí: Tomáš Pavlovič - Daniel Dolák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Nela Rajkovová 0, Nela Rajkovová -1, Nela Rajkovová 1 - Denisa Eliášová -3, Denisa Eliášová -1, Denisa Eliášová 2; po třetinách: 0:1, 3:2, 4:1;
39:00
Střely ve 3. části: 9:5
39:00
36:46
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #33 Klára Šindelářová, asistoval #26 Karolína Brisudová (7:4).
30:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Kateřina Hrdličková, asistoval #18 Zuzana Armstarková (7:3).
26:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Liliana Šindelářová, asistoval #25 Mai Linh Bui Nguyenová (6:3).
26:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová, asistoval #36 Jana Gaveleková (5:3).
26:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Liliana Šindelářová, asistoval #27 Kateřina Hrdličková (4:3).
25:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Mai Linh Bui Nguyenová, asistoval #18 Zuzana Armstarková (3:3).
21:19
Vyloučen hráč #84 Liliana Šindelářová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Kateřina Hrdličková, asistoval #84 Liliana Šindelářová (2:3).
18:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Liliana Šindelářová bez asistence (1:3).
18:14
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #33 Klára Šindelářová bez asistence (0:3).
17:01
Vyloučen hráč #24 Kristýna Rauschová družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hra rukou.
16:41
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #26 Karolína Brisudová, asistoval #33 Klára Šindelářová (0:2).
09:44
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #63 Adéla Schettlová, asistoval #88 Natálie Martincová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Pavlovič a Daniel Dolák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: hráči v poli: Michaela Mrázová, Monika Thi Ngoc Truongová, Karolína Brisudová, Adéla Schettlová, Klára Šindelářová