0:1
0:5
- : -

TJ Plamen Chodov - FBC DDM Kati Kadaň 0:9
3. Petra Trochová, 7. Mai Linh Bui Nguyenová, 7. Liliana Šindelářová, 22. Kateřina Hrdličková, 30. Lenka Rosolová, 31. Liliana Šindelářová, 33. Lenka Rosolová, 35. Liliana Šindelářová, 38. Kateřina Hrdličková; rozhodčí: Patrik Med - Daniel Dolák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Andrea Nemeščuková -2, Andrea Nemeščuková -4, Andrea Nemeščuková -2 - Karolína Dřevová 4, Karolína Dřevová 3, Karolína Dřevová 5; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:5;
39:00
Střely ve 3. části: 5:7
39:00
38:59
Utkání končí výsledkem 9:0. Děkujeme za sledování našeho streamu.
38:41
Neuvěřitelná smůla Chodova, když v závěru třetiny přeskočil těsně před bránou míček hokejku a bohužel netrefila míček.
37:42
Ve vlastním oslabení Kadaň zvyšuje na 9:0.
37:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Kateřina Hrdličková bez asistence (0:9).
36:43
Nepříjemná střela Ševčíkový končí zákrokem brankářky Kadaně.
36:22
Vyloučen hráč #84 Liliana Šindelářová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:22
Chodov bude hrát přesilovku po faulu hráčky s číslem #84. Fanoušci doufají v branku.
36:05
Po střele hráčky Kadaně zvonila za gólmankou Chodova tyč!
34:09
Hráčka s číslem #84 dává hattrick a zvyšuje na 8:0.
34:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Liliana Šindelářová, asistoval #18 Zuzana Armstarková (0:8).
33:46
Teď tvrdý střet na mantinelu končí přerušením rozhodčího ve žlutém.
32:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová bez asistence (0:7).
31:56
I přes nepříznivé skóre si Chodov vytváří šance a snaží se vstřelit gól pro diváky.
30:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Liliana Šindelářová, asistoval #25 Mai Linh Bui Nguyenová (0:6).
30:55
Po střele hráčky s číslem 84 vede Kadaň již o 6 branek.
29:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová, asistoval #17 Pavlína Benešová (0:5).
29:48
Kadaň dává pomyslného "bůra" a Chodovu se teď více vzdalují 3 body.
29:05
Krásný zákrok nohou předvedla brankářka Chodova a drží svůj tým stále ve hře!
28:10
Dobrá střela Chodova a domácí pokračují za cílem kontaktní branky.
26:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Andrea Nemeščuková družstva TJ Plamen Chodov
26:00
Střídání brankáře. Nový brankář #67 Karolína Dřevová družstva FBC DDM Kati Kadaň
26:00
26:00
Za chvíli startuje třetí třetina a doufáme ve velkolepou podívanou!
26:00
Střely ve 2. části: 3:5
26:00
25:59
Druhá třetina končí za stavu 4:0 pro Kadaň.
24:40
Dobrou střelu Beňový vyrazila brankářka Kadaně a Chodov bojuje o kontaktní gól. Vzápětí na druhé straně předvedla i brankářka Chodova skvělé zákroky!
23:36
Teď výborné zákroky gólmanky Chodova drží její tým stále ve hře
21:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Kateřina Hrdličková, asistoval #84 Liliana Šindelářová (0:4).
21:54
Chodov rozhodně zlepšil pohyb a hru, bohužel ale Kadaň zvýšila na 4:0.
20:43
Obrovská šance nekončí kontaktním gólem pro Chodov, když Šavelová z metru netrefila prázdnou bránu!
19:45
Hráčka Kadaně odchází po jejím pádu s potleskem na střídačku
16:06
Po individuální akci Ševčíkové míček skončil za hrazením
15:36
Obrovské štěstí pro Chodov, kdy po střele Kadaně zvonila znovu tyč!
14:07
Teď nepříjemný pád hráčky Chodova přes mantinel nakonec končí potleskem ochozenstva za jejím odchodem na střídačku.
13:01
Diváci se určitě dobře občerstvili a můžeme se těšit na druhou třetinu!
09:20
Kadaň zvyšuje tlak a snaží se vstřelit branku, zatímco Chodov se marně dostává z pásma.
06:27
Hodně studená sprcha pro domácí Chodov! Kadaň zvýšila již na 3:0
06:07
06:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Mai Linh Bui Nguyenová, asistoval #27 Kateřina Hrdličková (0:2).
04:20
Utkání se hraje ve vysokém tempu
02:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #42 Petra Trochová, asistoval #12 Lenka Rosolová (0:1).