2:0
1:5
- : -

BLACK ANGELS YONEX - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:11
12. Tomáš Vinkler, 13. Adam Novák, 28. Matěj Lubas, 30. Tobiáš Hejda, 59. Tomáš Vinkler - 1. Radek Drba, 5. Vojtěch Andrášek, 7. Marek Pleskač, 12. Radek Drba, 14. Vojtěch Bláha, 19. Matyáš Bláha, 46. Robin Havlina, 50. Michael Wertheim, 55. Vojtěch Bláha, 55. Matyáš Bláha, 59. Marek Cígler; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:5; využití: 0:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda 5, Martin Procházka 25 - Viktor Hejna 36; po třetinách: 2:6, 2:0, 1:5;
Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér):
Dnes pro nás náraz s tvrdou realitou, tohle je jiný šálek kávy než kvalifikační zápasy. Dlouho jsme se s tím srovnávali a byli Spartě rovnoceni jen druhou třetinu. Rozhodla kvalita a hlavně produktivita v lichých třetinách. Děkujeme za zápas.
Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí):
Do sezóny jsme vstoupili kvalitní 1. třetinou, kdy jsme se mohli opřít o naši poctivost směrem do obrany i do útoku. Díky té jsme byli schopni kontrolovat hru a vytvářet množství gólových příležitostí. Ve 2. třetině jsme vypadli z role a dopustili na hřišti trochu divočinu. Po velmi náročném vstupu do 3. třetiny se nám podařilo srovnat hlavy a opět do hry vnést poctivost, která se nám v průběhu 2. třetiny vytratila. V závěru jsme hru opět kontrolovali a zápas spolehlivě dohráli. Jsem rád, že odcházíme s pozitivním dojmem a hlavně bez zranění. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 14:16
60:00
58:52
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (5:11).
58:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #12 Robin Havlina (4:11).
58:04
Vyloučen hráč #26 Michael Wertheim družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za opakované přestupky.
58:04
Vyloučen hráč #44 Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nesportovní chování.
56:42
Black Angels hra v šesti nevychází.
54:42
Timeout BLACK ANGELS YONEX
54:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #88 Vojtěch Krupička (4:10).
54:42
Desátý gól v síťi Sparty.
54:20
Blaci hrají bez golmana.
54:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #71 Radek Drba (4:9).
53:10
Jakkýkoliv zákrok je komentován lavičkou Sparty.
50:15
Sůvova střela neměla razanci a tak s ní Hejna neměl problém.
49:56
Novák netrefil prázdnou branku.
49:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #94 Vojtěch Bláha (4:8).
47:50
Vyloučen hráč #9 Jakub Kocourek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání.
45:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #2 Viktor Hejna (4:7).
45:34
PO X šancích Black Angels dává gól Sparta.
45:21
Blaci nevyužili další přesilovky, které měli.
44:09
Blaci se zatím v přesilovce k ničemu nedostali.
43:44
Bělíkova střela mimo branku.
43:14
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
42:53
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:10
Nebýt Hejny tak by možná už bylo vyrovnáno .
34:34
Přesilovky se musí využívat a to hlavně když jsou dvě po sobě.
33:21
Štyler blokuje střelu Sparty v oslabení.
33:05
Blaci jsou ve druhé třetině aktivnějším týmem.
32:22
Další přesilovka Black Angels.
32:21
Vyloučen hráč #95 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
31:26
Bělík zbytečně fauluje.
30:56
Doležalova střela mimo branku.
29:56
Vyloučen hráč #19 Jan Fator družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
29:35
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #44 Tobiáš Hejda bez asistence (4:6).
29:25
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil #44 Tobiáš Hejda.
28:42
Procházka skvěle drží domácí tým.
27:33
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #20 Lukáš Sůva (3:6).
27:33
Lubas dává třetí gól Black Angels.
25:30
Blaci mají standartku po chybě v rozehrávce Sparty.
23:40
První střela Black Angels ve druhé třetině.
21:40
Skvělý Procházka.
21:25
Andráškovi sjel z hokejky při střele míček.
21:02
Blaci se svými chybami dostávají do problémů
20:10
Black angels vyhráli první buly ve druhé třetině.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:10
20:00
18:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #66 Marek Cígler (2:6).
18:57
Střídání brankáře. Nový brankář #67 Martin Procházka družstva BLACK ANGELS YONEX
18:50
šestý gól do sítě Black Angels.
18:35
Většina útočných akcí BA je do plné obrany Sparty.
15:40
Havrda reflexivním zákrokem vyráží Sparťanskou střelu.
15:13
Sparta je i nadále aktivnějším týmem.
13:46
Andrášek upozorňen na chování Fair Play.
13:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #26 Michael Wertheim (2:5).
13:13
Po dvou gólech naděje dává Sparta gól.
12:36
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Adam Novák, asistoval #15 Vít Kašpárek (2:4).
12:36
Blaci ihned dávají další gól.
11:51
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #44 Tobiáš Hejda (1:4).
11:51
Blaci z rozehrávky davají gól naděje.
11:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #8 Maxmilián Škoda (0:4).
10:44
Sparta v těchto chvílích aktivnější a zaslouženě vede 4:0
10:06
Blaci jsou horším soupeřem, ale bohužel většina akcí, kterou si vytvoří končí na skvělém Hejnovi.