1:1
1:2
- : -

FBK Atlas Blansko - K1 Florbal Židenice 5:4
13. Richard Jeřábek, 15. Richard Jeřábek, 15. Jakub Alexa, 30. Jonáš Franc, 37. Richard Jeřábek - 1. Adam Šimon Kasal, 27. Vojtěch Slavík, 31. Petr Svoboda, 33. Vítězslav Štěpán; rozhodčí: Jan Karafiát - Vojtěch Lesák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Štěpán Chabiča ? - Martin Starý ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:2;
45:00
42:59
Timeout K1 Florbal Židenice
36:35
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek bez asistence (5:4).
32:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #95 Petr Svoboda (4:4).
30:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #95 Petr Svoboda, asistoval #12 Adam Šimon Kasal (4:3).
30:00
30:00
29:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Jonáš Franc, asistoval #98 Richard Jeřábek (4:2).
26:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Vojtěch Slavík, asistoval #40 Vítězslav Štěpán (3:2).
17:56
Vyloučen hráč #14 Adam Pernica družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #29 Jakub Alexa bez asistence (3:1).
14:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #35 Jan Kobylka (2:1).
12:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #4 Filip Navrátil (1:1).
02:26
Vyloučen hráč #4 Filip Navrátil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Adam Šimon Kasal, asistoval #95 Petr Svoboda (0:1).