7:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - SK Meťák České Budějovice 14:3
3. Vojtěch Mrvík, 16. Jan Šik, 19. Patrik Hájek, 26. Martin Benedikt, 28. David Janovský, 32. Jan Baštýn, 34. Jan Šik, 41. Vítek Vyčíchlo, 41. Jan Baštýn, 46. Patrik Hájek, 48. Vojtěch Mrvík, 53. Vojtěch Mrvík, 59. Vojtěch Mrvík, 59. Jan Baštýn - 24. Václav Schneider, 37. Tomáš Bezpalec, 51. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Jakub Šimek - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Beran 19 - Daniel Švec 29; po třetinách: 3:0, 4:2, 7:1;
Komentář domácích Lauber Jiří (Vedoucí):
Po ospalé první třetině jsme dokázali náš výkon postupně zlepšovat, nicméně potřebujeme zlepšit koncentraci po celý zápas. Soupeři děkuji za utkání a přeji příjemnou cestu domů.
Komentář hostů Pírka Filip (Trenér):
Dnešní zápas byl z naší strany plný nepřesností a nevyužitých šancí.
58:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #58 Matěj Sobek (14:3).
58:51
Baštýn kompletuje hattrick.
58:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (13:3).
58:05
Mrvík vstřeluje svůj čtvrtý gól v zápase.
57:54
Mrvík trefuje střelou z první tyč.
56:16
Vyloučen hráč #40 Oliver Schick družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
56:16
Po faulu Schicka si domácí zahrají druhou přesilovku v zápase.
54:52
Hosté sice zachybovali v rozehrávce, následně ale totéž udělali domácí, a tak jsou hosté zpět v držení balonku.
53:27
Hosté se dvakrát v krátkém časovém rozmezí dostali do zakončení, Beran byl ale v obou případech připraven.
52:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (12:3).
52:44
Mrvík sám získal míček, a sám ho dostal za Ševcova záda.
50:39
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #31 Martin Smudek (11:3).
50:39
Hosté díky rozehrávce ze středu dávají svůj třetí gól.
49:43
Smudek se dostal k zakončení, Beran ale vzhledem k tomu, že střela nebyla přesná, nemusel zasahovat.
48:50
Konopík po nahrávce Papírníka orazítkoval tyč.
47:19
47:19
Po dobrém napadání domácích Vyčíchlo vybídl Mrvíka, který bez problémů překonal brankáře.
45:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #44 Jiří Varta (10:2).
45:20
Varta přesně našel úplně volného Hájka, kteerý pouze uklidil do poloodkryté branky, a vstřelil tak desátý gól domácích.
44:31
Domácí zachybovali v rozehrávce a Bezpalec šel sám na Berana, Vyčíchlo ale skvěle zakročil a tak si domácí berou míček zpět,
43:27
Vyloučen hráč #93 Jan Duda družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
43:27
Po faulu Dudy si první přesilovku zahrají i domácí.
43:01
Po faulu hostů je odložené vyloučení, domácí zatím hrají bez brankáře.
42:17
Beran si po nebezpečné střele připisuje důležitý zákrok.
40:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #49 Štěpán Kaas (9:2).
40:54
Hned v první minutě 3. třetiny se domácí dvakrát prosadili, a vedou tak o sedm branek.
40:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (8:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:8
40:00
39:37
Nový vyzkoušel freestykový trik, těsně ale netrefil branku.
36:27
36:27
Po krásné kombinaci hosté snižují.
33:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #49 Štěpán Kaas (7:1).
33:59
Šik vymetl pavučinky Ševcovy branky, a domácí tak vedou již o 6 gólů.
33:31
Mrvík se dostal ke střele, mířil ale ale těsně vedle.
31:46
31:46
Po skvělé technice Kaase a následné nahrávce zakončoval Šik, ten sice neproměnil, z následné akce se ale Baštýn nemýlil.
29:51
Domácí přežili první oslabení bez větších potíží, a navíc se i několikrát dostali k zakončení.
27:51
Vyloučen hráč #20 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
27:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 David Janovský, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (5:1).
27:26
Janovský překvapil brankáře střelou branky zpoza branky a navyšuje tak vedení domácích.
25:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #29 Martin Benedikt, asistoval #88 Jan Baštýn (4:1).
25:50
Benedikt procedil míček pod Ševcovou rukou, a vrací tak domácím tříbrankové vedení.
23:59
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #66 Václav Schneider bez asistence (3:1).
23:59
Schneidler otevírá skóre na straně hostí, a snižuje tak na rozdíl dvou branek.
22:33
Sobek zachyboval v rozehrávce, když mu sjel míček z čepele, a potrestat ho mohl Tomaško, jeho střela ale letěla vysoko nad Beranovu branku.
21:46
Kaas si svým pohybem vynutil faul, díky kterému budou domácí rozehrávat od pravého mantinelu.
20:53
Tomaškova střela byla velmi nepřesná a skončila v rohu.
20:01
I ve na začátku druhé třetiny budou držet míček domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:5
20:00
18:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek bez asistence (3:0).
18:36
Třetí gól domácích dává Hájek.
17:49
Výborný předskok Adamčíka a následná nahrávka dostala Benedikta do tutové šance, Švec mu ale zmenšil střelecký úhel.
17:10
Další skvělý návrat a zisk domácích, tentokrát se činil Varta.
16:09
Hajšmanova střela od levého mantinelu zablokována mimo hrací plochu.
15:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #44 Jiří Varta (2:0).
15:14
Šik přesnou střelou navyšuje vedení domácí.
14:58
Dobrá akce domácích skončila zablokovanou střelou.
12:51
Tomaškova nebezpečná střela z předbrankového prostoru, Beran ale připraven.
11:31
Baštýn nejdříve ztratil míček v útočném rohu, poté ale předvedl skvělý návrat, a okamžitě ztrátu napravil.
10:20
Bezpalec se dostal do střely ze středu, netrefil ale branku.
09:12
Tomeš sice pod tlakem Denisova zvládl zakončit, nikoli ale přesně, a tak mohou opět rozehrávat domácí.
07:34
Po souboji v rohu se míček odrazil od Denisova za mantinel, a tak budou rozehrávat hosté.
06:26
První domácí formace si vynutila faul, oba týmy využívají přerušení ke střídání.
04:52
Benedikt zkoušel překonat branáře hostí střelou backhandem, ten si ale jeho pokus si brankář pohlídal.
02:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #75 David Janovský (1:0).
02:52
Mrvík otevírá skóre zápasu přesnou střelou k pravé tyči.
02:16
První střela zápasu i na druhé straně.
01:41
Benedikt se dostal do dobré střelecké pozice, jeho střela ale byla zblokovéna.
00:50
O první střelu zápasu se postaral Mrvík, jeho pokus ale zamířil do postarnní síťky.
00:01
Úvodní buly utkání vítězně pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Daniel Švec; hráči v poli: Jan Tomaško, Tomáš Bezpalec, Martin Kořenský, Václav Schneider, Martin Smudek
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Vojtěch Mrvík, Vítek Vyčíchlo, Matěj Sobek
00:00
Krásné nedělní dopoledne, vítejte na online přenosu utkání 1. kola CE soutěže juniorů, ve kterém se představí domácí tým Fbc Plzeň, proti hostujícímu týmu SK Meťák České Budějovice. Utkání začne přibližně za 10 minut.