2:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 8:7
9. Štěpán Kaas, 12. Vojtěch Mrvík, 17. Adam Žežula, 23. Adam Žežula, 23. Vojtěch Mrvík, 32. Štěpán Kaas, 42. Jan Baštýn, 48. Vojtěch Mrvík - 13. Vojtěch Basík, 18. Jaroslav Studenovský, 33. Matyáš Křivský, 34. Tomáš Dofek, 36. Vojtěch Prokop, 39. Vojtěch Prokop, 43. Samuel Starčevský; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Petr Smazal 19 - Petr Vitoň 43; po třetinách: 3:2, 3:4, 2:1;
Komentář domácích Lauber Jiří (Vedoucí):
Po celkem dobrém vstupu do zápasu jsme zůstali celou druhou třetinu hlavami v šatně. Po zbytečných individuálních chybách jsme zbytečně soupeře pustili do zápasu. V třetí třetině děkuji klukům za týmový bojový výkon.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
Klobouk dolů před hráči, že po včerejším těžkém zápase dokázali rychle zregenerovat a dnes odmakali celý zápas. K bodům nám chybělo maličko, ale holt jsme udělali příliš chyb v útoku i v obraně a na poslední gól už nedokázali odpovědět.
60:00
Střely ve 3. části: 17:7
60:00
59:41
Štíři na poslední chvíli odvolávají brankáře a hra je počtem hráčů vyrovnaná.
58:18
Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
58:18
Kvůli faulu Štírů si Plzeň ještě stihne zahrát přesilovku.
58:07
Timeout FbC Plzeň
57:06
V posledních minutách zápasu hra opět dostává na rychlosti.
51:51
Plzeň oslabení ubránila a pořád si drží své vedení.
51:43
Kaas se v oslabení dostává do šance a posílá míček těsně vedle brány soupeře.
49:55
Vyloučen hráč #75 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:55
Janovský po svém faulu dostává Plzeň do nepříjemné situace.
49:50
Plzeň podcenila střídání a vystřídala, když Štíři měli rozehrávku u nich v rohu. Šanci nevyužili.
47:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #58 Matěj Sobek (8:7).
47:26
Plzeň se dostává na stranu soupeře a po pár promarněných šancí si napravuje reputaci a Mrvík dostává Plzeň do vedení.
46:02
Krásná akce Baštýna a Šika před bránou soupeře, která končí neúspěšně.
44:10
Teď se do defenzivní hry dostává Plzeň.
42:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #92 Jáchym Peprný (7:7).
42:48
Štíři využívají příležitosti a opět srovnávají skóre.
42:32
Vyloučen hráč #29 Martin Benedikt družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (7:6).
41:16
Střídání Štírů využil Baštýn a dostává tím Plzeň do vedení.
39:38
V posledních minutách 2. třetiny je vidět nejen velké odhodlání obou stran trefit branku, ale také individuálních chyb hráčů, které v důsledku toho dělají.
38:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #92 Jáchym Peprný (6:6).
38:25
Štíři dodávají dramatičnosti ve hře a srovnávají skóre.
35:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop bez asistence (6:5).
35:50
Štíři mají velkou motivaci dorovnat skóre a snižují tak brankový rozdíl.
33:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #7 Matyáš Křivský (6:4).
33:40
Hra opět připomíná hru z 1. třetiny, kdy se míček přelévá z jedné strany na druhou a vznikají šance na obou stranách.
32:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #77 Patrik Matys (6:3).
32:00
V první polovině třetiny Štíři zvolili spíše defenzivní styl hry. Teď hru překlopili i do útoku a vytvořili si šanci na gól.
31:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #49 Štěpán Kaas, asistoval #88 Jan Baštýn (6:2).
29:52
Levý svou střelou z půlky trefuje brankáře soupeře.
27:30
Hráči Plzně zatím nepustili Štíry k jediné střele a stále drží hru pod kontrolou.
25:45
I po pár nadějných střelách přesilovka Plzně zůstává neproměněna.
23:45
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:45
Plzeň dostane šanci na další gól formou přesilovky.
23:20
Plzeň se statečně stále drží na balónku.
22:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #75 David Janovský (5:2).
22:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Adam Žežula, asistoval #29 Martin Benedikt (4:2).
22:01
Benedikt přihrává z rohu soupeře volnému Žežulovi před bránou a opět zvyšuje skóre Plzně.
20:58
V první minutě můžeme vidět pár pěkných zákroků brankáře Štírů.
18:59
Benedikt sám před bránou a trefuje brankáře Štírů.
17:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský, asistoval #29 Vojtěch Prokop (3:2).
16:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Adam Žežula bez asistence (3:1).
16:34
Teď už Žežula trefuje branku správně a zvyšuje skóre Plzně.
16:20
Žežula trefuje konstrukci brány soupeře.
15:01
Štíři přesilovku Plzně ubránili.
13:01
13:00
Hráči se již rozehráli a hra je tvrdší a intenzivnější.
12:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík bez asistence (2:1).
11:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #44 Jiří Varta (2:0).
11:27
FbC Plzeň proměňuje přesilovku a tím zvyšuje skóre na 2:0.
09:44
Vyloučen hráč #17 Matěj Švarc družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
09:43
A po špatném střídání Štírů Plzeň dostane šanci na další gól.
08:43
08:42
První branku v zápase střílí Štěpán Kaas z FbC Plzeň.
07:00
Hra je vyrovnaná a šance na gól je na obou stranách.
05:59
Přesná přihrávka Janovského přes půlku hřiště spoluhráči a tím vytvořil šanci pro Plzeň.
03:36
Hra je zatím dost rozlítaná a často se přerušuje hra kvůli míčku mimo hřiště.
00:01
První vyhraná bule pro Štíry Č. Budějovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Petr Vitoň; hráči v poli: Vojtěch Fišer, Matyáš Cajthaml, Samuel Starčevský, Matyáš Cuřín, Jáchym Peprný
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Petr Smazal; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Vojtěch Mrvík, Vítek Vyčíchlo, Matěj Sobek