2:5
1:1
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - 1. FBC DDM Děčín IV 4:9
8. Filip Bártek, 19. Luboš Franc, 29. Filip Bártek, 41. Filip Bártek - 3. Vojtěch Duda, 9. Adam Zikmund, 10. Kryštof Loubek, 20. Petr Slánský, 23. Adam Zikmund, 25. Petr Slánský, 27. Vojtěch Duda, 28. Vojtěch Duda, 40. Kryštof Loubek; rozhodčí: Petr Neumaier - Tomáš Šedivý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Cílek 2, Jakub Pavlíček 20 - Zdeněk Váca 9; po třetinách: 1:3, 2:5, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 3:14
45:00
40:59
Vyloučen hráč #26 Ondřej Bernát družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
40:18
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #12 David Šindelář (4:9).
39:04
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #65 Roman Rathousky (3:9).
30:33
Vyloučen hráč #6 Kryštof Bártek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:10
30:00
28:30
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #14 Dominik Uhlíř (3:8).
27:44
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #77 Vojtěch Duda, asistoval #10 Kryštof Loubek (2:8).
27:00
Krásná individuální akce Loubka, který skvělou přihrávkou našel Dudu, který pohodlně zavěšuje do odkryté branky domácích.
26:33
24:37
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #10 Kryštof Loubek (2:6).
22:27
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #73 Adam Zikmund, asistoval #10 Kryštof Loubek (2:5).
19:14
18:12
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #43 Luboš Franc, asistoval #88 Filip Bártek (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 2:7
15:00
09:33
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #91 Richard Mašek (1:3).
09:33
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jakub Pavlíček družstva BK REAL ROUDNICE n/L
08:23
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #73 Adam Zikmund, asistoval #25 Matěj Dej (1:2).
07:50
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #23 Jan Schneider (1:1).
02:50
02:14
Vyloučen hráč #65 Roman Rathousky družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za vysoká florbalka.
02:08
Vyloučen hráč #88 Filip Bártek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.