2:1
1:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 4:8
14. David John, 20. Vojtěch Ježek, 30. Vojtěch Ježek, 34. Rudolf Voják - 3. Tadeáš Weber, 5. Štěpán Krupica, 11. Jan Vondruška, 16. Jan Vondruška, 39. Jan Tůma, 40. Štěpán Krupica, 41. Tadeáš Weber, 41. Martin Hrabánek; rozhodčí: Jakub Horák - Jakub Mauer; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Marek Matějka 24 - Tomáš Kremlík 12; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:4;
41:34
Po asi třech standartkách v rohu, se míček konečně dostává pryč z ústeckého obranného pásma
40:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek bez asistence (4:8).
40:43
Po třech sekundách přidává Hrabánek další gól
40:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber bez asistence (4:7).
40:16
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
39:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Štěpán Krupica, asistoval #35 Lukáš Dittrich (4:6).
39:43
Krupica krásnou výtočí míří nad nohu Matějky a míček končí v brance!
38:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #35 Lukáš Dittrich (4:5).
37:55
Sehrávka Chroustovský-Dittrich-Krupica končí v rohu
36:03
Vlach se z rohu pokusil o přihrávku před bránu, ale Matějka mu jeho pokus zblokoval rukou
35:38
Kremlík vyráží balonek rukou
33:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #28 Patrik Hudík (4:4).
33:31
A máme vyrovnáno
32:00
Dittrich pálí na Matějku, ten však hlavou vyráží
30:42
Leština se na chvíli dostal do samostatného úniku, byl ale dohnán a obrán o míček
29:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 Vojtěch Ježek bez asistence (3:4).
22:12
Weber střílí nad ruku Matějky, ten ji tam ale v rychlosti ještě stihl dát a míček vyrazil mimo hřiště
21:31
Matějka zklouznutím zachraňuje Vary od další inkasované branky
20:00
Chroustovský pálí pouze do boční sítě
19:42
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
15:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #2 Vilém Vrzala (1:4).
13:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 David John, asistoval #53 Martin Barna (1:3).
13:07
Vary využívají přesilovky a snižují na 1:3
12:54
Vyloučen hráč #33 Jan Vondruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
10:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #16 Tadeáš Weber (0:3).
10:02
Černý se pokusil doběhnout nahozený míček, ale Matějka hho už měl v ruce
06:38
Vlach i přes to, že byl na útočné polovině sám, se pokusil vystřelit, trefuje ale pouze boční síťku
04:46
Vyloučen hráč #14 Martin Hrabánek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka.
04:46
Hrabánek nechtěnou vysokou dostává Ústí do prvního oslabení, snad se jim podaří ho ubránit
04:35
Vondruška se nestihl vytočit do střely
04:04
02:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #88 Aleš Vlach (0:1).
02:19
Weber měl dostat přihrávku od Vlacha, byla ale špatně mířená, takže se k ní nedostal
00:10
Hned první střelu hostí zajišťuje Vondruška
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horák a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Kremlík; hráči v poli: Vilém Vrzala, Ondřej Trčka, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Aleš Vlach