0:1
3:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Snipers Třebíč 4:3
7. Jan Hejda, 34. Šimon Josef Švéda, 38. Jan Kouba, 45. Tomáš Šenkýř - 5. Tomáš Chaloupka, 21. Matěj Skála, 34. Ondřej Pánek; rozhodčí: Patrik Reindl - Jan Lukáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Postl ? - Jana Bartesová ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:1;
45:00
44:59
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
44:59
Vyloučen hráč #11 Patrik Šafařík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
44:10
Timeout Snipers Třebíč
44:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #51 Tomáš Šenkýř bez asistence (4:3).
37:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #93 Jan Kouba bez asistence (3:3).
33:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #31 Šimon Josef Švéda, asistoval #11 Patrik Šafařík (2:3).
33:20
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #31 Kryštof Krupica (1:3).
30:00
30:00
20:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #94 Matěj Skála, asistoval #12 Ondřej Pánek (1:2).
15:00
15:00
06:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #73 Jan Hejda, asistoval #31 Šimon Josef Švéda (1:1).
04:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #99 Tomáš Chaloupka, asistoval #66 Štěpán Janšta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Reindl a Jan Lukáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: hráči v poli: Tomáš Šenkýř, Patrik Šafařík, Šimon Josef Švéda, Jan Kutheil, Jan Kožnar